Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@RaptoR скоро гледах и аз едни намаления.....  знаеш ли, дали ако си купя base edition на някоя игра, мога да играя с кракнати DLC-та. Става въпрос за Cities Skylines..... ок съм да си купя играта, ама има 20+ DLC-та, които са си доста пари.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vikktorpenchev said:

@RaptoR скоро гледах и аз едни намаления.....  знаеш ли, дали ако си купя base edition на някоя игра, мога да играя с кракнати DLC-та. Става въпрос за Cities Skylines..... ок съм да си купя играта, ама има 20+ DLC-та, които са си доста пари.

 

Не можеш. Ако ще играеш кракнати DLC-та, просто си свали цялата игра кракната. Малко се обезсмисля цялата операция.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

98лв? Hell no.

И ако няма да я играеш онлайн, защо просто не си я свалиш пиратска. Ubisoft не заслужават да им се подкрепят заглавията.

Link to comment
Share on other sites

Тази игра на физически диск в момента за Ексбокс-а ми е 39лв с безплатна доставка. Няма начин дигиталната версия за PC да струва 100лв, има някаква грешка тука.

Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2019 at 12:06 PM, w00x said:

98лв? Hell no.

И ако няма да я играеш онлайн, защо просто не си я свалиш пиратска. Ubisoft не заслужават да им се подкрепят заглавията.


98 е тази - да. Аз я взех обаче за под 25. Нали затова писах изобщо... 
Играя разбира се само онлайн, вчера дори бях в кооп. Другото изречение е такава глупост, че няма даже да го коментирам. 
 

On 8/26/2019 at 1:59 PM, deus_pld said:

Тази игра на физически диск в момента за Ексбокс-а ми е 39лв с безплатна доставка. Няма начин дигиталната версия за PC да струва 100лв, има някаква грешка тука.


Няма начин да е точно тази игра в точно този си вид. Грешка няма. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, RaptoR said:

Няма начин да е точно тази игра в точно този си вид. Грешка няма. 

ozone.bg: 32лв + 3-4лв доставка за PC-версията на физически носител. 

 

Ако си я взел за 25лв- тогава добре, ама 98лв си е чист обир за балъци. 

Link to comment
Share on other sites

Не е невъзможно, но искам да ти кажа, че играта е представлява пакет от модули, като аз все още не съм се загледал точно какво имам инсталирано в тоя пакет. факт е обаче, че ми предлага поне още 3-4 неща. Същото и с АНО, въобще повечето фирми почнаха отдавна с тия тарикатски номерца... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Няма начин да е точно тази игра в точно този си вид. Грешка няма. 

 

Много често вече, дигиталните копия са по-скъпи от физическите носители.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

 

Много често вече, дигиталните копия са по-скъпи от физическите носители.


Не може да има такива огромни разлики - няма никаква логика. До съдържание е. Например сега не мога да видя точно, но моето е някакво 5 в едно, а имам опция да добавя още 7 пакета! Два по 15 евро и 5 по 5 евро... И тука не визирам сезонни истории, оръжия и прочее лиготии. Сега тече бета регистрация за някакъв BREAKPOINT. Тва е просто един безкраен лайнян синджир и подават нон стоп лъжица по лъжица. Инак казано железна машина за пари. 

Link to comment
Share on other sites

Няма логика, но е така. Игри за Плейстейшън дигитално НЕ купувам. Всичко на диск.

Играта я взимам за 30-40лв, докато в PS Store е на нормална цена. 90-100лв.

 

Breakpoint е малко по-различен и като цяло изглежда окей, но отново трябва да се играе кооп с някой, за пълно изживяване. Иначе на мен лично ми е скучно.

Link to comment
Share on other sites

Кооп валяло. Аз пробвах вчера и като видях след няколко мисии снимката на единия ми идеше да се обеся... :laughing1:
 

Аз съм от старото поколение и винаги най-съм обичал да съм си сам. Останалото е като се цапнат питиета и се почнат лиготиите... 

Link to comment
Share on other sites

На Wildlands мултиплейъра е главно кооп. В последствие добавиха някакъв Deathmatch моуд.

 

Аз имах предвид кооп с приятели. Wildlands ми е доста скучна като играя сам, а и е прекалено лесна, защото 3-мата AI съотборници са прекалено силни.

Link to comment
Share on other sites

Аз като гледам имам поне 4 вида мулти. То май е време да се направи тема за играта между другото.

 

За лесна хич не е ако пуснеш висока трудност, да не говоря тримата кви дебили са много често. Отделно какви колосоални идиотщини видях. Вчера паднах от едно 80-90 метра скала и нищо не ми стана. Както каза Радост - тате, ти се приземи като котка. Шофирането също е леко куцо, като и тук има идиотщината тия возила да са безсмуртни при всякакви падания през скали и прочее. Не може да излизаме читави от взривен хеликоптер, паднал от 70-100 метра! Като цяло си виждам един чист Фаркрай с леки изменения. Вероятно най-вече в мултитата. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...