Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А другото е, че парите ги имам сега и жена ми все още не ги е намерила. :D

Е, ти трябваше с това да започнеш :lol: При тези обстоятелства- взимай и к'вот'-тако'а!

Link to comment
Share on other sites

Абе какви жени имате, та криете пари от тях, че се и покривате като шумкари?!?!? Ако искам мога да запаля столевка пред жена ми и няма думата да гъкне срещу мене... 

Link to comment
Share on other sites

За мен лично - ако нямаш фонд "И аз съм човек" - нещо не е наред във връзката... Аз например утре ще пръсна поредната сума за поредната клавиатура :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пошегувах се с това за жена ми, а вие ме изядохте с парцалите :D Просто се чудя коя игра да си купя и се бях спрял на Anthem. Затова повдигнах въпроса за играта и най-вече за вашето мнение което май ме разубеди за покупката. Ще търся нещо друго за купуване :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано и аз не виждам смисъл от тия пре-ордъри. За чии чеп е нужно да затвориш едни пари в нещо, за месеци напред, вместо просто да си я купиш като излезе. В смисъл, нито е някаква дефицитна стока, нито има опасност да свърши, че да трябва да си я предплатиш и резервираш. Още повече, че няма и месец след като излезе дадена игра вече се намира втора ръка на цени с 30% надолу (това се отнася само за дисковете де, но така или иначе аз дигитални не купувам).

 

Иначе за Антем- освен ако не се окаже някакво пълно осиране, аз също ще я взема. Трейлъра ме грабна, а също и факта, че е изцяло ново заглавие, а не амнайсто продължение на нещо вече до болка познато...

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да си купя механична, но още чакам моята да се развали! Няма да стане май..

Ами аз продадох сегашната (пак механична), че не щя да се развали :D Ориентирал съм се към кефЕви суичове.

Link to comment
Share on other sites

Аз също не обичам преордърите и да не знам какво купувам. Това щеше да ми е първия :) Чудих се коя игра да си взема и си взех NFS Payback, а другата която ми грабна окото беше Anthem и реших, че може да се прежаля за първия ми преордър, ни както казах май ме разубедихте. Сега съм в търсене на нещо което да ми грабне окото и вече да е излязло на пазара.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз рейсинг вече си купих, въпреки че се точа и на форцата. Мисля да е FPS, нещо от трето лице, и не на последно място RPG особенно ако е тип Diablo :)

Link to comment
Share on other sites

Forza-та е доста по-добра от това недоразумение NFS. Изчакай да излезе последния Horizon 4 и го взимай.

За Divinity: original sin 2 чувам само позитиви. Погледни я.

A FPS - Wolfenstein.

Link to comment
Share on other sites

За форцата точно 4 мисля да изчакам. NFS не е лоша... не се надявах на нещо "Уааау" и може би точно за това ми допадна пък и я хванах намалена в пулсар на 50лв. Divinity нещо хич не ми допадна, иначе съм я гледал, но повече ми бие на стратегия и управлявам 2-3 герои, а аз хич не харесвам така. Друго си е One Man Army :) Wolfenstein го свалих от замунда и доста го разцъках, но скоро не съм се сещал да го пусна. Загледах се в едно RPG, нищо че е по старичко, Grim Dawn. Доста прилича на Diablo и Titan Quest(също много любима), но е по-евтина и ще останат пари за харчене :D И пак ще изникне въпроса коя игра да си купя за да имам какво да играя занапред като ми писне от тези :D

Link to comment
Share on other sites

Сега я погледнах и май ми хвана окото. Видях на два геймплея че след героя вървят още хора, моля те кажи ми, че не е от тези, които си превключваш героите и играеш и с тях.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...