Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Мани, мани, добре че нямам време да седна, че може да не стана. Миналата сутрин опитвах до 7 и не успях да мина старта... Че и на хард се бях пуснАл като мисир. Аз на нормал едва бафвам... Може би защото едва гледах, но играта е пълна лудница. Пак ще има много осъмвания... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тъкмо щях да ти "тегля една", че това ти изречение ми струва 10$ и се оказа, че вече съм ги купил всичките...  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

ТОЧНО ТИ! Дето ми пусна тая проклета муха GOG в главата... само да имаш наглостта! Знаеш ли колко пари съм пръснал за любими класики от детството там!

Link to comment
Share on other sites

Едно че нямам никаква нужда да дебна каквото и да е - обикновено ми го натрисат - и второ за чий чеп ще дебна нещо за сметка на друго нещо? 

Link to comment
Share on other sites

Аз GOG отдавна съм го турил у спама. 

Много ми е рахат така :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Навремето Чурунир-а ме зариби с тоя Ънриъл. Колко безсънни нощи бяха.... И колко псувни отнесе пак този същият индивид.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Навремето Чурунир-а ме зариби с тоя Ънриъл. Колко безсънни нощи бяха.... И колко псувни отнесе пак този същият индивид.....
Сега ако се окаже че сме се и пукали по сървърите заедно...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! Споделете някакви заглавия на игри от типа на Crash Bandicoot или други такива adventure игри, но за PC, че ще имам гости за няколко дни и хлапетата им трябва да се занимават с нещо :D Ако могат да се играят и с джойстици за xbox ще е още по-добре. Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой ако НЕЩО.... На мен ми хареса BULB BOY

 

В края на лятото излиза нова игра на база великата THEME HOSPITAL! Направо ме засърбя да дам 27 евра... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги! Посъбрах някой излишен лев и мисля тези дни да закупя Anthem. Знам, че ще излезе след доооста време, но ме грабна още от първия клип в тубата. Моля някой да изкаже мнение дали ще си заслужава парите. Дали някой е прочел някъде нещо за нея. Общо взето ми трябва информация(плюсове и минуси) и вашето лично мнение. Четох малко из други форуми и там мненията са 50/50. Едните казват, че ще е страхотна, а другите "НЕ" и плюят BioWare(били омазали предишни игри).Ще се радвам накой да сподели нещичко, за да не се набутам като последния път с PUBG(пълен отврат) :) Благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

Никога не си купувай игри преди да са излезли. Изчакай ревютата, за да разбереш дали играта не е фундаментално счупена, виж малко суров геймплей и чак тогава реши за себе си дали си струва. Нищо няма да изпуснеш, а в случай, че се окаже, че играта не е това, което си очаквал, ще си спестиш едни 120 лева.

Link to comment
Share on other sites

Мен също ме грабна изключително много, но агресивния ѝ PR леко ме плаши. Игри, които създават такъв голям hype много често са огромни разочарования (no man's sky, destiny). Златното ми правило е никога да не предплащам. Изчаквам играта да излезне, чета коментари, гледам видеа (worthabuy прави доста добри ревюта и за разлика от IGN/gameranx не е на хранилка при големите издатели) и тогава решавам да взема или не.

A за конкретната игра - Bioware, откакто ги взеха ЕА станаха голям кенеф. Гледам много лъснати видеа, красивичко, изглежда яко, но ми прави впечатление, че демотата уж играчите са озвучени от актьори.

Също - в instant-gaming редовно излизат сериозни намаления, та лично аз бих следял за такива, вместо да се набутвам да я плащам цялата. Иначе нещо подобно, макар и не съвсем е Warframe. И е безплатна. И е от най-добрите игри, които съм играл последните 4-5 години...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Здравейте колеги! Посъбрах някой излишен лев и мисля тези дни да закупя Anthem. Знам, че ще излезе след доооста време, но ме грабна още от първия клип в тубата. Моля някой да изкаже мнение дали ще си заслужава парите. Дали някой е прочел някъде нещо за нея. Общо взето ми трябва информация(плюсове и минуси) и вашето лично мнение. Четох малко из други форуми и там мненията са 50/50. Едните казват, че ще е страхотна, а другите "НЕ" и плюят BioWare(били омазали предишни игри).Ще се радвам накой да сподели нещичко, за да не се набутам като последния път с PUBG(пълен отврат) :) Благодаря! :)

 

Аз също я чакам, но няма как да се направи преценка въз основа на това, което е налично в момента като съдържание. Има 2 геймплей видеа и 1 трейлър....

Link to comment
Share on other sites

Разглеждах преди Warframe, но като че ли ми напомня на Mass Effect Andromeda която не ме впечатли, а Anthem повече ми прилича на Crysis, която ми е една от любимите, нищо че е FPS. И може би заради това се подвеждам така... А другото е, че парите ги имам сега и жена ми все още не ги е намерила. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...