Jump to content
BulForum.com
veseo

Какво да играем

Recommended Posts

Ангеле - щом е там вероятно има защо, иначе би било незаконно и подсъдно и веднага ще отнесат парцала - ти си плямпай на воля. Така или иначе мен лично не ме интересува, няма да купувам 3. Искам да купя 1 и 2, но не успявам. 

Ангеле - щом е там вероятно има защо, иначе би било незаконно и подсъдно и веднага ще отнесат парцала - ти си плямпай на воля. Така или иначе мен лично не ме интересува, няма да купувам 3. Искам да купя 1 и 2, но не успявам. 

Добре.

Ще взема да ги съдя тогава. Само не съм сигурен за какво точно да го съдя, защото никой не ме задължава да купувам всичките игри. :D Отстъпката на допълнителните Witcher 3 продукти е за хора, които имат вече първата игра или първата игра и втория експанжън и искат само третия.

Edited by w00x

Сега разбрах - грешката е моя. Това, което си мислех, че е 3, е всъщност добавка към 3 и те ме спират, понеже усещат, че нямам 3. Или поне так би следвало. Как да е - купих си 1 и 2 за без пари. Интересното е също, че ако тръгнеш да плащаш пълната оферта директно ти взимат 74$ и не им дреме. 

Много ясно. Изобщо не им пука, че ще купиш Witcher 3 заедно с експанжъните и всичките му там екстри (саундтраци, уолпейпъри и т.н.) 2 пъти. Грешката си е на потребителя.

Изглежда страхотно, но не съм особено голям фен на прекалено трудни игри.

Да, определено не е от най-лесните. Ето днес час и отгоре не мога да мина един от босовете. А си мислих, че съм що годе читав в run and gun action игрите :)

WOLFENSTEIN II е наличен и ща не ща започнах да гледам цените на мобилните ХДД-та...  :shy:

В момента Wolfenstein 2 в www.g2a.com е намалена на 31,47$ и офертата свършва след около 10 часа :)

Тази игра е от задължителните, които ще се купуват. И аз се бях засилил да го взимам за Xbox-a, но се спрях, че и без това нямам никакво време за игра напоследък, та ще изчакам коледните промоции. Хем дотогава евентуално ще съм сменил и телевизора  :punk

To start the Holiday Season, Ubisoft is happy to offer you Watch_Dogs for free on PC. 

Stay tuned for more surprises!

To start the Holiday Season, Ubisoft is happy to offer you Watch_Dogs for free on PC. 

Stay tuned for more surprises!

Тази игра я купих още когато излезе и останах доста разочарован. Ама за без пари предполагам е ОК. :lol:

Brutal Legend - безплатен в Humble Store-а още 1 ден.

https://www.humblebundle.com/store/brutal-legend

Нечувана от много, добра игра. Главния герой е Джак Блек, а озвучаването на някои от героите е правено от разни хеви метъл имена като Ози Озборн, Лита Форд и други. Много препратки към метъл жанрове, групи и култура.

Задължителна игра за геймъри, фенове на този стил музика. :)

https://youtu.be/0ISlVt5nF2c

https://youtu.be/OwIcZD8ne8o

Edited by w00x

Ти си втория човек, който я препоръчва, та.... я добавих в Steam-a, пък дали и кога ще я играя е друг въпрос...

Аз не съм я играл, но от доста време ѝ се канех.

Снощи я пуснах за час. Доста свежа игричка с приятен хумор. Малко излишно усложнена ми се вижда обаче, та трябва малко свикване.

Бях сложил Хелблейд и останах наистина очарован от Сенуа, но явно порта за компютър е засран. Убих бога на огъня и край - няма връщане назад. Пропадам в нищото, засядам... Явно е прецакана играта. Още един неуспешен опит и я деинсталирам. Наистина е страхотна атмосферата, а визията е униклна.  

Мамка му и прасе!!! Понеже почти не отварям личната си поща съм изпуснал безплатно GRIM FANDANGO! Бесен съм! 

И понеже изхарчих вече 20$ няма как да не ви вкарам и вас в ИГРАТА...