Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Ма не си и професор станал както се вижда :D

 

Едит: Излъгах, професор си по дървено философстване :)

 

Младеж - това ти е последно предупреждение. Следващия път ще има наказание. То бива, то може, ама се насра вече.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи ние не може да се обиждаме като ни слагаш разни епитети, а ти се обиждаш от най-малко?  хммм странно. 

 

То се иска акъл и мисъл при изказа. Аз персонално никого никъде не съм обидил. Доста години вече - почти 15. Ама мислене - мислене му е майката, не плямпане. 

Link to comment
Share on other sites

Аз на Виден все още съм му сърдит, че ме светна за GoG навремето... Или беше Курунира?

 

И мен някой ме зарази - не ме обвинявай! Аз просто не мога да бъда единствен пострадал  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Между другото Dragon's Dogma се оказа доста зарибителна игрица. Тамън я разцъквах тестово и GoG ми я "предложиха" с -60% :) Та тамън я превъртях, останах доволен, като за конзолен порт...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Трябваше да изчакаш. Тоя или следващия уикенд щеше да има безплатен уикенд за игра. :)

Аз играя предимно нея от 9 месеца насам.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Дам. А по принцип не харесвам мултиплейър игри. Искам да си цъкам на спокойствие.

Тази обаче е готина. Особено ако играеш с приятели.

 

Има тема по-надолу някъде. Пиши там ако нещо не ти е ясно, че не е особено добре обяснена.

Link to comment
Share on other sites

А за какво?

 

DJzb82gUMAAsu9l.jpg

 

и след 5мин от отварянето на магазина:

 

PULTNqn.jpg

 

Long Story Short: Sold Out!

 

 

@Sothbiss по-вероятно би било за използвани гащички на някоя местна звезда, но не би.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Дори не знам тази оферта защо включва останалите неща, при положение, че Game of the year включва:

 

Witcher 3: Wild Hunt, The
Witcher 3: Wild Hunt, The - Expansion Pass
Witcher 3: Wild Hunt, The - Blood and Wine
Witcher 3: Wild Hunt, The - Hearts of Stone

Link to comment
Share on other sites

Вероятно има защо. Това обаче не е важно, по-важно е защо по дяволите не ме оставя да платя каквото купувам?!?!? Скапаният им бутон PAY FOR YOUR ORDER не се активира! И с Хром и с Макстон същата работа!

Link to comment
Share on other sites

Вероятно има защо. Това обаче не е важно, по-важно е защо по дяволите не ме оставя да платя каквото купувам?!?!? Скапаният им бутон PAY FOR YOUR ORDER не се активира! И с Хром и с Макстон същата работа!

 

Ето го пак... Classic Виден. "Вероятно има защо".

Колкото и да ми е кеф да те гледам как ще платиш 2 пъти за едно и също нещо - недей.

Вземи си само Witcher 3: Game of the year edition-а, заедно с 1-ва и 2-ра част. Не купувай другите артикули Witcher 3.

 

Аз нямам проблем с плащането. Като избера начина на плащане и си въведа информацията за картата - бутона се активира. Не, че ще купувам де. Просто направих теста.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...