Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

зна4и имаше една игра със двама крадци които залкагат бомби по етажите на някви згради и накрая се открива голо нарисувано моми4е имаше и асансьори по етажите играл съм я преди много време със емулатор Райне ама името и не мога да се сетя и за тва се обръщам за помощ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето и мойте предложения.

Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earring

755.jpgСкриншоти

 

The Black Mirror

754.jpgСкриншоти

 

The Punisher

702.jpgСкриншоти

 

NI.BI.RU

4715.jpgСкриншоти

 

Последната игра ( NI.BI.RU ) също излезе,но не знам дали може да се свали от някаде. :confused

Edited by KILLA_B
Link to comment
Share on other sites

Ето и мойте предложения.

Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earring

755.jpgСкриншоти

 

The Black Mirror

754.jpgСкриншоти

 

The Punisher

702.jpgСкриншоти

 

NI.BI.RU

4715.jpgСкриншоти

 

Последната игра ( NI.BI.RU ) също излезе,но не знам дали може да се свали от някаде. :confused

Исакам да попитам The Black Miror цялата ли е преведена на български?Защото чух,че е преведено само началното меню?

Link to comment
Share on other sites

botevbeerboys The Black Mirror е изцяло преведена на български менюто,диаозите абсолютно всичко.Играта е много яка,ако не си я играл ти я препоръчвам. B)

Link to comment
Share on other sites

botevbeerboys The Black Mirror  е изцяло преведена на български менюто,диаозите абсолютно всичко.Играта е много яка,ако не си я играл ти я препоръчвам. B)

Благодаря за пояснението,ще я пробвам непременно!В момента я свалям :D
Link to comment
Share on other sites

Кажете симулатор за коли :huh: имам предвид не NFS и Colin McRae а нещо което силно се доближава до действителността...на времето съм играл една такава игра но не се сещам за името

Link to comment
Share on other sites

Кажете симулатор за коли :huh:  имам предвид не NFS и Colin McRae а нещо което силно се доближава до действителността...на времето съм играл една такава игра но не се сещам за името

 

Значи смело бих казал,че Колин се приближава доста...някой казват за Ричард Бърнс рали можеш да опиташ с нея,макар,че за мен е натрапчиво усложнена.А не знам дали се сещаш за тази игра за която съм писал по-рано "Има една игра,за която много малко се говореше.Играта е рали,но по-скоро не се набляга на самите състезания,отколкото на реалното шофиране.Казва се Live for speed.Препоръчвам я на всеки ценител на симулаторите с коли.Играта я има тук http://beta.arenabg.com/games/game.php?pid=11860 ".Макар,че като графика е на доста ниско ниво.

Link to comment
Share on other sites

To za PC niama iak Rezident evil,osven tretata 4ast ,no tia e s grafika za PS1.Ina4e az ia prevurtiah i filma e praven po neia.Ama ot trite tia e nai-iakata.

 

 

това не е вярно изиграл съм и трите части на PC и по мое лично мнение е че най добра е втората друг е въпроса че графиката е много архаична и на дали ще ти хареса

Edited by redmadman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Американците са пуснали свободна игра America`s Army насърчаваща като реклама че им трябват войници защото както знаете там военната служба не е задължителна.Може да си я изтеглите пълната версия от ТУК и да играете в някой от сърварите. :) To и във warez има по старата версия.

Edited by vasil088
Link to comment
Share on other sites

..................deleted.................

Та играта не я искам за мен, а за 4 годишно лапе. Не мога да му дам да играе Диабло 2, или диабло 1. За това ако някой знае нещо да казва.

EDIT: @ speed-fiend благодаря. Доста голям избор. Пък и таман за малки.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

....Та играта не я искам за мен, а за 4 годишно лапе....

Hercules ( na lol disni ) igrata ne ot nai-prostite ama i ne e trudna

Icy Tower

Ballance ako umee da misli ama igrata iziskva mnogo mislene

Bubble -dvete dinozavar4eta s balon4etata klasika : )

Snow Bros / Snow brothers

Air Raid - samo s mi6kata celi6 edni samoleti

Link to comment
Share on other sites

И аз подкрепям BALLANCE - единствената игра, която ще ви накара да се изпотите от зор да не паднете и мислене как да преминете напред!!! :huh:

Друга много интересна игра, която ме кара да кисна пред компютъра с часове е Rome:Total War Ето и линка от където може да видите screenshots: http://www.warez.ru/games/info.php?id=563#screenshots

Edited by readou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...