Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Аз съм затънал до уши в Cities: Skylines. Дотолкова, че даже четох материали по градоустройство и контрол на трафика, за да разбера защо градовете ми стават по-задръстени от балерина на кашкавалена диета. Симулацията е на изключително високо ниво - все един от десетките хиляди жители си има план за пътуване до работа, до магазини и обратно. Като добавиш линейките, полицейските коли, боклукчиите и най-вече камионите, които отговарят за индустрията, потенциалът за километрични задръствания е огромен. Без съмнение, за мен това е лидерът в този жанр.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само да отбележа, че това е налично в АРЕНА

Много са окъсняли. Аз забравих вече кога я взех, минах 1/3, писна ми тотално и я зарязах. Графиката е жестока, но геймплея куца сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Много са окъсняли. Аз забравих вече кога я взех, минах 1/3, писна ми тотално и я зарязах. Графиката е жестока, но геймплея куца сериозно.

Не, Виден е окъснял. :)

Link to comment
Share on other sites

Само да отбележа, че това е налично в АРЕНА

 

 

Тя излезе преди няколко месеца и моите лапета я играха. По техните думи играта е "мноо яка".

Link to comment
Share on other sites

Виждам аз - от септември някъде е, но като не следя съм пропуснал. Вчера брат ми ми разправя, че била щура психария подобно на предишната, която трябва да си пусна пак някой ден, защото така и не можах да я играя...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Добре, не тръгвай обаче с очаквания за ES игра :) Просто Oblivion и Skyrim са дигнали летвата високо, а ММО не може да я държи на такава висота по купища причини...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз май ще зарязвам игрите - смятам да разпродам всичко от конзолата до последната игра. :lol:

 

SMART MOVE. Де да можех и аз така...

 

Донеси тук конзолата, подари я на приятел, бъди пич...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз май ще зарязвам игрите - смятам да разпродам всичко от конзолата до последната игра. :lol:

 

Защо? Ползвай си я като Blu-Ray плейър.

Някой ден ще имаш внуци, ще ти идват на гости. Ще ги забавляваш с Плейстейшън 4. :)

Link to comment
Share on other sites

SMART MOVE. Де да можех и аз така...

 

Донеси тук конзолата, подари я на приятел, бъди пич...  :laughing:

Смарт несмарт, напоследък нямам време за глупости и само като си спомня колко часа откарах с Уичъра и ми става лошо, затова реших да предприема този драматичен и екстремен ход, за да не се изкушавам в бъдеще. :lol:

 

Защо? Ползвай си я като Blu-Ray плейър.

Някой ден ще имаш внуци, ще ти идват на гости. Ще ги забавляваш с Плейстейшън 4. :)

Воксе, ти добре ли си? Блу рей само след три-четири години ще е забравена технология. Какви внуци, какви пет лева. Все едно да беше ме накарал навремето да си запазя старата Нокия 5110 за внуците. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Смарт е, смарт е - затова донеси го като си дойдеш в Йегера, ще те освободя от това ужасно бреме с удоволствие. Бирата от мен   :laughing:

 

Иначе Ангел си е много добре ама ти си мисир. Нищо няма да е забравено, а винаги е интересно да имаш стара класика. Аз например още си пазя това

 

4555154_84034616_big.jpg

 

И не го пазя, за да говорят децата с него, естествено. 

Link to comment
Share on other sites

Смарт несмарт, напоследък нямам време за глупости и само като си спомня колко часа откарах с Уичъра и ми става лошо, затова реших да предприема този драматичен и екстремен ход, за да не се изкушавам в бъдеще. :lol:

 

Воксе, ти добре ли си? Блу рей само след три-четири години ще е забравена технология. Какви внуци, какви пет лева. Все едно да беше ме накарал навремето да си запазя старата Нокия 5110 за внуците. :lol:

Искаш ли да хванем един бас на 1000лв за твърдението с блу-рей-я? :)

Интелигентен човек си. При положение, че в момента дори няма алтернатива, изобщо не знам как ги виждаш тия забравяния до 3 години. А сравнението ти с телефона изобщо не е правилно. Трябваше да използваш PS2 или Нинтендо 64 за пример. А тях има мнооооого хора, които все още ги играят. На всичкото отгоре, голяма част от игрите за ПС2 бяха преработени за ПС3, че дори и за ПС4.

 

Shadow of the colossus за PS2, все още е една от най-емблематичните игри създавани някога и няма нито една, която дори да се доближава по идея към нея. Направиха я и за ПС3. Същото ще стане и с ПС4 игри, гарантирам ти. Ще ги преработят за следващо поколение. Horizon Zero Dawn на 100% ще е една от тях, освен ако следващия Плейстейшън не поддържа игрите от предните поколения. Дори и тогава съм почти сигурен, че ще направят ремастър. Както стана с 3 игри от Uncharted, The last of us и още един куп други.

 

Та защо да купуваш преработени и да де надяваш, че ще ги преработят, като можеш да си играеш оригиналите на ПС4-ката с внуците? :) Има страшно много ексклузиви, които си заслужават притежаването на конзолата и за в бъдеще.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно съгласен съм с вукса! Даже ще сложа тази иконка тук, за да затвърди неговото мнение - :thumbsup:

PS много ме е яд, че си продадох Playstation 1-цата навремето, за да си платя 3 месеца интернет :D, но все още си пазя terminator конзолата а.к.а. копие на atari 2600 :punk
000002-03.jpg

Link to comment
Share on other sites

Заради STREETS OF RAGE купих SEGA MEGA DRIVE II, даже ще купя още една, че тая е само с един пад, а намерих в Пловдив уж продават чисто нови.

Link to comment
Share on other sites

Заради STREETS OF RAGE купих SEGA MEGA DRIVE II, даже ще купя още една, че тая е само с един пад, а намерих в Пловдив уж продават чисто нови.

 

Защо не си купиш само пад?

 

http://www.ebay.com/itm/New-6-Button-Game-Controller-for-Sega-Genesis-Controller-GamePad-Black/322024969182?rt=nc&_soffid=5026521806&_soffType=OrderSubTotalOffer&_trksid=p5731.m3795

Link to comment
Share on other sites

Заради STREETS OF RAGE купих SEGA MEGA DRIVE II, даже ще купя още една, че тая е само с един пад, а намерих в Пловдив уж продават чисто нови.

 

Къде? И аз се каня от сумати и време да си взема, но ме е страх да на попадна на някое добро менте.

Link to comment
Share on other sites

 

Защото не съм я палил повече от година и последния път май не захапа, а тия пичове ги продават евтино. Сега с ужас обаче осъзнавам, че не им виждам линка вече, а аз като балък не записах телефона... Ще има търсене пак... 

Link to comment
Share on other sites

Жалко :(

Междодругото, този
 
http://www.ebay.com/itm/New-6-Button-Game-Controller-for-Sega-Genesis-Controller-GamePad-Black/322024969182?rt=nc&_soffid=5026521806&_soffType=OrderSubTotalOffer&_trksid=p5731.m3795
 
не е оригинален. Просто е съвместим със Sega.
 
Specifications:
6. Compatible with: Sega Genesis

Оригиналният е брандиран с логото на Sega.
 

800px-Pad_MD_Gen3.jpg

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Междодругото, този

 

не е оригинален.

 

То е ясно, но пука ли ти? :)

$3 е. Ако чак толкова много играеш на тая Сега, чупиш го и си купуваш нов.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...