Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

На мен пък, честно казано, The New Order ми се стори много плоска и праволинейна. Ама... сигурно щото съм свикнал с open world игри, а и никак не помогна, че бях изиграл Far Cry 4 преди това...

Верно е, не може да се сравнява с open world-а на FC4, но пък си има своите предимства. При всички случаи ако играеш Wolfenstein след FC4 няма как да се впечатлиш толкова, това е сигурно. При мен беше обратното, та затова и впечатленията ми са други. Затова пък The Old Blood макар и очевидно далеч по-кратка не ми направи такова впечатление, защото я играх точно след като бях приключил FC4 с всички add-on-и излизали до момента.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

До няколко години, почти всичко ще премине на VR. Ето това:

 

 

е нещото, което според мен си заслужава всеки $ Разбира се, тук става дума за ползване на Oculus, а не монитор/ТВ.

 

Задължително да се гледа направо през тубата и на fullscreen, защото тук май не може на FullHD.

 

П.С. "Скоро" и при нас :D

 

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

No man's sky също изглежда много добре за очила за вируална реалност. Без значение дали ще е Oculus или някое от другите 3.

Link to comment
Share on other sites

Дам, става. Но като фен на BSG, този трейлър направо ме вкара в сериала :D

 

Иначе почти по темата, това са изискванията за Oculus-a


    NVIDIA GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater
    Intel i5-4590 equivalent or greater
    8GB+ RAM
    Compatible HDMI 1.3 video output
    2x USB 3.0 ports
    Windows 7 SP1 or newer

 

Което ме подсеща, че ще трябва да ъпвам освен CPU и видео :(

Link to comment
Share on other sites

Тва аз лично от 3 години го чета. :D

 

Къде по-точно го видя преди три години, че нямам такива спомени.... По това време горе долу си купих само видеокарта. Не съм планирал машина.  

Link to comment
Share on other sites

Чакай да си погледна "Супер Важната Книга с Каталогизирани Постове на Раптор-а от Булфорум" и ще ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Хлътнах по Witcher 3 като пъпчасал зубър по мажоретка. Всичко, което очаквах, че и повече. Чудя се дали да си легна, или да продължа, докато не получа мозъчна аневризма :)

Link to comment
Share on other sites

Ахахах.Днеска ще го пробвам у сестра ми.Добре,че не ми тръгва на лаптопа,че ще заминат изпитите.

 

Мм да и сега приятеля на сестра ми си е взел ново видео gtx 960 :D и са му подарили the witcher

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

3-ката беше едно голямо, плоско разочарование. Изиграх я с отвращение. NV беше малко по-приятна, може би на фона на 3-ката и поизбледнелите спомени от 2ката...

Link to comment
Share on other sites

Alien vs Predator синът ми я играе и аз от време на време се зарибявам покрай него. Ама явно съм дърт вече, щото на моменти ми е много объркваща, особено като играя като пришълец и започна да се катеря по таваните и стените.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам Dying Light - без съмнение най-добрата игра със зомбита, която съм играл! Отлична комбинация между екшън и сървайвъл, с добра крафтинг система и развитие на героя. Действието през нощта определено е най-голямата тръпка в играта - паниката е гарантирана! :)

Link to comment
Share on other sites

Минах Witcher 3, довърших GTA 5, цикля AC Unity и Invisible Inc, свалих си Dying Light и бетата на Heroes 7 - доволен нърд съм :)

Добре... КАК? Ти спиш ли въобще :D

 

Аз зациклих на някакъв хайст на ГТА5 (играта ми вади грешка като мина мисията) и май ще се наложи да умра 3 пъти и да я скипна. Witcher-a дори не съм я почнал още. Dying light сега заради теб ще трябва да я пробвам, отделно, че на харда ми седи и Project Cars. God dammit  :moon: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...