Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Много лоши неща се чуха за тази игра - красива, но куха откъм gameplay.

 

Иначе аз препоръчвам един шедьовър, който пробвах само за спорта, а то се оказа много приятна игра, на моменти доста трудна - Ori and the blind forest

 

https://www.youtube.com/watch?v=Yjc-u8oCYmY

 

Превъртях я, супер готина игра спорт за пръстите с контролер 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Олеле, тия виртуални реалности са лудница. Като излезнат официално 100% ще си купя, заедно с нова видео карта. Няма начин просто. Космически симулатори и игри като Skyrim с това ще са нещо от което не можеш да се отлепиш..

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Супер е. Върви си плавно и без насичания.

 

ПС3 се справя супер с оглед на възрастта на конзолата. Графиката е чудесна и напълно задоволителна. Единственото нещо, което дразни е липсата на AA, но то е разбираемо.

Link to comment
Share on other sites

Ако не друго, поне ще си вдигна коефициента в Замунда - такъв мощен ъплоуд никога не съм имал.

Още не смея да я инсталирам, защото ако върви добре, работата ми ще понесе тежък удар :)

Link to comment
Share on other sites

Ако не друго, поне ще си вдигна коефициента в Замунда - такъв мощен ъплоуд никога не съм имал.

Още не смея да я инсталирам, защото ако върви добре, работата ми ще понесе тежък удар :)

 

Аз я пуснах и се надявам крака да е кофти за моята конфигурация, иначе жената ще е много сърдита следващите няколко седмици :D

Link to comment
Share on other sites

Аз за година и половина съм играл 3-4 часа...
А на предните губех страшно много време в безсмислено обикаляне. Не знам дали е заради конзолата, заради мързел или просто съм израснал игрите..

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз я имам от миналата година още (за PS4), но така и не ми е дошъл ищаха да я почна. След FC4 (взех ги двете игри заедно) не мога нещо да сменя жанра, ама може този уикенд да се наканя. Знам, не е маниашко, ама и аз никога не съм бил гейм маниак, макар и доста безсънни нощи да изкарах с Wolfenstein и FC4. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нещо не разбрах.

Тийзъра ясно показва, че не само графиката е уникална, а ако ти си убеден, че това не е така, значи гледаш успешно в бъдещето. Кое точно не разбра? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тийзъра показва само графиката и енжина. Няма как да се говори за геймплея на тоя етап. Дори не е ясно каква точно ще е играта.

Link to comment
Share on other sites

Както каза вукса, за момента се вижда, че графиката е добра и нищо повече. Аз също имам големи очаквания и съм почти сигурен, че ще си я купя, но hold your horses for now :)

Иначе в неделя инсталирах GTA5 и мога да кажа, че е супер. Жалко, че нямам никакво време, иначе щях да я разцъквам по цял ден. И въпреки че в доста статии се каза, че е лека, ами не е :), като я надуеш на макс и картата започва да плаче.

Link to comment
Share on other sites

Както каза вукса, за момента се вижда, че графиката е добра и нищо повече. Аз също имам големи очаквания и съм почти сигурен, че ще си я купя, но hold your horses for now :)

 

Иначе в неделя инсталирах GTA5 и мога да кажа, че е супер. Жалко, че нямам никакво време, иначе щях да я разцъквам по цял ден. И въпреки че в доста статии се каза, че е лека, ами не е :), като я надуеш на макс и картата започва да плаче.

Оня ден 2 часа се опитвахме да влезнем във военното летище :D кво ли не пробвахме :( Появяват се 3 танка и до там.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...