Jump to content
BulForum.com
veseo

Какво да играем

Recommended Posts

Според статиите в нета ... навсякъде е скапан. Гугъл ит ;)

Аз си ъпдейтнах FC4 и сейвовете ми умряха... към 8-10 часа геймтайм. Сега трябва да преигравам, ох, колко ми е тежко :D

Защо я ъпдейтна? Да няма някакви бъгове по релийза? Аз съм с този.

Според статиите в нета ... навсякъде е скапан. Гугъл ит ;)

Нямам време да чета статии, но щом е така, няма да я взимам на този етап. :)

Защо я ъпдейтна? Да няма някакви бъгове по релийза? Аз съм с този.

Шегуваш се, нали? Излезнал е вече рилийз с 1.3. Точи се...

Шегуваш се, нали? Излезнал е вече рилийз с 1.3. Точи се...

Говоря за major bug, който ти спира прогреса в сингъла по някакъв начин (сега четох за някаква врата, която не искал да се отвори....и край, до там си седиш - за това питам). Не за гличове и разни малки бъгове, които ще се доизчистят с пачове.

Не, нищо game breaking нямаше. Оправих си картата, сенките, а тази врата или не съм я стигнал, или не съм имал проблеми. Ъпдейтнах, защото дори не ми мина през ума, че може да стане такава мизерия, иначе щях да си продължа спокойно. Почти всички животни бях изколил :)

Godfather, on 18 Nov 2014 - 21:35, said:
Абе я раздуйте тия смотани оптимизации само за версията за РС ли се отнасят или новия Асасин е скапан и във версиите за конзоли (например PS4)?

Next gen graphics! :)

acu-640x400.png

the-10-most-horrifying-bugs-in-assassins

Edited by PSYCHOSIS

Ето и от мен малко некст джен ;)

Избиха рибата буквално :D

Edited by exabyte

Хаха, трябваше да почне да кълве и хората по главите тая птица, и цирка щеше да е пълен :)

За Far Cry 4 утре чакам да ми дойде новата видео карта, която ше има код от бонуса на NVIDIA за сваляне на безплатно игра от техният сайт, избора е между Far Cry 4, Assassins Creed Unity и The Crew,

Мисля че от тези най си заслужава Far Cry 4 и се надявам да няма проблеми все пак ще се води оригинална.

Говоря за major bug, който ти спира прогреса в сингъла по някакъв начин..

А, ми цялата карта да ти е черна, да не може въобще да се стартира играта, да забива на тая или оная мисия, при отваряне на дадена врата CtD са minor bug-ове, така ли?

FUCK. A. DUCK.

FC4 ми крашна и след това сейвовете залипсваха (още 10 часа геймтайм в канализацията). Бих казал "това е цената на пиратството", но не съм 100% убеден, че такова нещо не би се случило и с оригинално копие. Ще изчакам пач 1.4 и ще пробвам рилийза на Reloaded. 

Я погледни във <FC4folder>\bin\
Би трябвало да има директория user_profile и user_profile_backup. Изкопирай ги някъде за backup и пробвай да прехвърлиш съдържанието от backup-a в основния.

Още една порция хайп, но има и защо. Много детайли, много нещо...

Ако добавим и едни от тези двете:

vs-820x394.jpg

мазалото става пълно.

Edited by exabyte

Минах FC4. Като цяло удоволствието от играта беше доста под това при FC3.

AI-то е ужасно, особено на моите хора - не знам колко пъти скачаха пред колата ми по пътя, а в битка са толкова полезни, колкото мотика за шиене на гоблен.

Не помня как беше положението с алармите на базите в FC3, но тук "лошите" ги пускат само ако те засекат. Иначе намират трупове или даже гледат как събратята им пукат един по един, но не се трогват особено.

Почти всички герои в играта са адски досадни - умишлено е направено така, че да не можеш да ползваш оръжия около тях, защото иначе сигурно всеки ще им вкара по един куршум между очите. Единствено Pagan Min ми хареса - много забавен тип, хилил съм се на повечето сцени с него.

Кампанията е ок, сайд куестовете също са ок, но нищо грандиозно. Мисиите в Хималаите ми харесаха най-много, а тези в Шангри Ла ме изнервиха най-много.

Арсеналът е достатъчно богат и разнообразен, експериментирах с всичко от пистолет до ракетомет. Buzzsaw е абсолютно overpowered :)

Оценка: Добър (4)

Разцъках малко Shadow of Mordor и съм впечатлен. Ще се играе. След нея в списъка чакат FC4, The Evil Within и Alien Isolation