Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

То сигурно я има, ама той друго имаше предвид, а и PC хардуерът ти трябва да е доста сериозен, за да я подкара както трябва.

 

@Момчиле, какво ще кажеш за геймплея на Watch Dogs?

 

Изглежда зарибяващо. Абе още сега мога да отскоча и да отрежа главата на един плейстейшън, даже в момента са на някаква промоция, обаче ме е страх, че на стари години ще се зарибя с глупости, които ще ми изядат и малкото свободно време, което имам. Голяма дилема. Не знам дали ще мога да се самоограничавам да речем само по час на ден или нещо такова. Май по-добре е да не пробвам, че след това няма отърване. Обаче от пустия му Wolfenstein 3D имам такива яки спомени от едно врем и сега направих фаталната грешка да видя рекламата и клип с геймплея на новата игра. Remove, remove ...  :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кръстник, ако някога си бил зарибен по игрите и ако също така ти е малко свободното време - не почвай по-добре. Че после ще решиш да пробваш Far Cry 3/4, някоя от Кризите и ти отиде 'ептен свободното време!
И аз ги бях поспрял игрите по едно време, ама се опаричих взех си геймърска машина и не мога да спра да го е*а...

Link to comment
Share on other sites

Имаше една игра подобна на Hard Truck, в която се караха камиони по много странни маршрути. Машрутите бяха много трудни например заледени пътища, по разни много тесни планински пътища и т.н. Някой сеща ли се за какво говоря :bgrin:

 

edit: намерих я -> 18wos extreme trucker

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

В момента в Steam тече лятната промоция и има доста игри за направо без пари!

 

Skyrim Legendary Edition за 20 лв? Хмммммм. Май ще бръкна в пейпала на половинката ми :)

 

То не било пейпал, а ипей. Здраве да е.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

:D

 

Бих ти я взел, но и аз съм почти на 0.Трябва да заредя тези дни.

 

П.С. В края на разпродажбата (последния ден) ще се продават най-продаваните за който е изпуснал.

Link to comment
Share on other sites

За тези, които играят Watch Dogs на PC: http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=390114

 

Накратко: в кода на играта са открити опции за много по-добра графика (без почти никакъв спад на фреймрейта), които поради неясна причина са оставени деактивирани. В момента Ubisoft бере много ядове покрай този гаф и като че ли още повече се закопава със заявленията си.

Link to comment
Share on other sites

За тези, които играят Watch Dogs на PC: http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=390114

 

Накратко: в кода на играта са открити опции за много по-добра графика (без почти никакъв спад на фреймрейта), които поради неясна причина са оставени деактивирани. В момента Ubisoft бере много ядове покрай този гаф и като че ли още повече се закопава със заявленията си.

Хм, това голяма издънка. Иначе игрицата на PS4 изглежда убийствено, но още не съм почнал да я цъкам серионо, че в момента съм на вълна изтребване на нацистка паплач в Wolfenstein New Order. Още не съм стигнал до лунната база обаче. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Иде ми да ти отхапя гръкляна, умирам за Волфенщайн... Пусто трябва да се купува машина...  :laughing:

Трябва да ти кажа, че ми се налага да употребявам умопомрачителни нива на воля, за да не осъмна на конзолата. Много ме кефи, когато издебваш гадовете в гръб и им прерязваш театрално гръцмуля, преди да са успяли да вдигнат аларама.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мии, не е лоша играта като за първа след толкова голяма пауза. На мен лично ми хареса. Малко гадно са направени ъпгрейдите за оръжията, но не бих мрънкал за другото.

 

Като цяло недей да очакваш, че е като старите от поредицата. Тва е по-скоро в стил Unchartered ама с по-малък бюджет и по-лоши сценаристи.

Link to comment
Share on other sites

Мисля да пробвам Tomb Raider. Много поляризирани коментари чета, или е bullshit, или е awesome. Някой тук има ли мнение?

 

Бих добавил, че е по-скоро като Far Cry 3.Много екшан, красиви нива и никакви пъзели, но определено си заслужава да се види.Даже в момента я преигравам, че вси взех FULLHD монитор и новa видеокарта.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

че вси взех FULLHD монитор и новa видеокарта.

 

Сега приличаш на това, нали? :)

 

meme_rainbow-1.jpg

 

 

Новият GRID много ми харесва - като управление, графика, концепция - засега всичко е 6!

Link to comment
Share on other sites

Това от миналата година ли ? Управлението мен малко ме дразнеше.Стигнах до някъде и ми омръзна много се повтарят пистите...

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Днес я пуснаха за PC по тракерите ;) и да управлението е малко странно, но веднъж като свикнеш кефа е голям. И звука много ме зарибява - на двигателите.

Link to comment
Share on other sites

Сега приличаш на това, нали? :)

 

meme_rainbow-1.jpg

 

 

Новият GRID много ми харесва - като управление, графика, концепция - засега всичко е 6!

 

Че и по зле.Само седя и зяпам пейзажи :D

 

GTA пак-а за без пари още 1ч.

 

248569844432d25c.JPG

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...