Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Overlord - забавна абсолютно разпускаща смесица от РТС и РПГ с най-готините куестове дет съм срещал (просто вървиш натам дет не си бил ;) )

Link to comment
Share on other sites

Писна ми от тъпи RPG-та. Кажете някое с повече мечове и без ( или с колкото се може по-малко магии ). :)

Link to comment
Share on other sites

Привет :)

Търся игра, която да се играе от 2ма или повече на един комп.

След като превъртяхме Костенурките Нинджа(всички части), търсим подобно заглавие.

Надявам се някой да има насока :)

Link to comment
Share on other sites

Писна ми от тъпи RPG-та. Кажете някое с повече мечове и без ( или с колкото се може по-малко магии ). :)

Цъкаи Gothic 2,3. Много яка игра. Пък аз в момента като имам малко свободно време си разцъквам Medieval Total War II ,(special patch 1,2) + MOD Portvcale 0,3 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Championship Manager 03-04 (futbolna)

 

Screenshots

 

Az Predlagam Street Legal Racing (racing) !

Igrichkata e jestoka a nai iakoto e che kolite stavat na mekici kogato se ydarite niakade :punk :bgrin: :bgrin:

 

http://www.gamespot.com/pc/driving/streetl...ing2/index.html

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча някой First person shooter ,нещо като Medal Of Honor или Call Of Duty ? :) Приемам всякакви предложения, мерси предварително :P :D

Battlefield :) която и да е всички батълфийлдки са яки :) :P

Link to comment
Share on other sites

Привет :)

Търся игра, която да се играе от 2ма или повече на един комп.

След като превъртяхме Костенурките Нинджа(всички части), търсим подобно заглавие.

Надявам се някой да има насока :)

Heroes of might and magic ІІІ :punk Разбира се, ако си падаш по походови стратегии :)

Link to comment
Share on other sites

Ами в интерес на истината Battlefield не е това,което търсех. От гледна точка на графики,геймплей и т.н. играта наистина е много добра,не мога да си кривя душата. Но това,което определено не ми хареса е,че всичко,което правиш в играта е да си избираш разни карти,да завземеш флага на противника и това е,никаква история,никакви мисии и т.н. Battlefield си е чиста проба за игра в мрежа. Така че някой ако знае нещо което да е с последователни мисии и т.н. като Medal Of Honor или Call Of Duty,да казва. Още веднъж мерси за предложението за Battlefield :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча някой First person shooter ,нещо като Medal Of Honor или Call Of Duty ? :) Приемам всякакви предложения, мерси предварително :P :D

Far Cry или F.E.A.R. - много добри пуцалки с прилични сюжетни линии

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аз ви предлагам RedLightCenter играта е за 18+ и е масив мултиплеър правиш си човече отиваш в някой клуб харесваш си някоя мацка водиш я у вас .... :) забавна е само че трябва да знаете английски почти перфектно :)

 

от тук може да си я изтеглите безплатна е http://www.redlightcenter.com/

разбира се има и ВИП акаунт но и без него може да се играе само прибавя някой екстри примерно да се събличате или преобличате за секунди :)

 

и пак казвам играта е само за пълнолетни :)

Edited by shtaiga
Link to comment
Share on other sites

Сдобих се с геймпад с 10 бутона и си търся игрички подходящи за игра с него. Засега се сетих за НБА НХЛ и ФИФА, но ми идват спомени за теккен 3 и ме наляга носталгия... :wir Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се с геймпад с 10 бутона и си търся игрички подходящи за игра с него. Засега се сетих за НБА НХЛ и ФИФА, но ми идват спомени за теккен 3 и ме наляга носталгия... :wir Идеи?

Пробвай Street Fighter III 3rd Strike Fight For The Future. Играта за мен е страхотна и по ми харесва от Текен 3 :D

можеш да видиш какво представлява играта ако не си я виждал. Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Хора играе ми се някакъв шуутър от 1-во лице обаче незнам кой да играя искаше ми се да поцъкам сталкер обаче нещо не ми тръгва та ако може някой да ми каже някоя яка игрица :)

ЕДИТ: Само да не е ЦС щото я имам :D

Edited by SpI7_FiRe
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
имаше една игра.. подобна на max payne самоче там главният герой беше един гологлав.. някой сеща ли се как се казваше.

Hitman ;) Сравнително добра игра. А двойката и с доста добра графика

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...