Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Я преди да са закрили фрий сървърите да си попитам нещо... :P

Кажете някоя нова игра (без особено значение в какъв жанр), в която персонажите приличат максимално на истински хора....не само външно, но и в движенията си. Абе с 2 думи - максимално близка симулация на реалността. Навремето харесвах и играех Far Cry, HL2, Thief (1,2,3).....но поради липса на време от 1 година насам не съм джиткал нищо и вероятно са излезнали много нови и интересни заглавия. Не държа да има мултиплеър...и сингъл ми е достатъчен....просто искам да се потопя максимално във виртуалната реалност - разполагам с перфектна многоканална аудио система, 21" монитор и нелош компютър. Благодаря предварително за предложенията, които ще направите! Весели празници! :)

 

Едит: Oops, това май трябваше да го пусна в Games Requests. Sorry! ;)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някой играл ли е Trackmania United ? Дайте някви мнения ако сте я играли.

Ами аз тази игра си я свалих от уареза и не ми тръгва...

Същият проблем имат и други. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А бе сигурно някои от вас са играли на "Терминатор" ,и ако си спомняте там имаше една игра с танкчета,самата игра мисля че се казва "Tank",ако я има на компютър и някой има линк към нея ще съм много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да помоля да ми препоръчате някакви Jump And Run игри от типа на Rayman и Крок, ако те се водят такъв вид де :)

 

ПП. Не знам дали това е точната тема, но тук ми се стори най-удачно да питам

 

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да помоля да ми препоръчате някакви Jump And Run игри от типа на Rayman и Крок, ако те се водят такъв вид де :)

 

ПП. Не знам дали това е точната тема, но тук ми се стори най-удачно да питам

 

Благодаря предварително

ми класиката-sonic,има двд с всички части на сървъра

Link to comment
Share on other sites

Дайте идея за игра която може да се играе по IP или през хамачи, да е интересна що-годе, да не е worms или star wars (4ма души сме и се чудим какво да играем, другите не харесаха идеите ми за worms и jedi academy)

Link to comment
Share on other sites

Я преди да са закрили фрий сървърите да си попитам нещо... :P

Кажете някоя нова игра (без особено значение в какъв жанр), в която персонажите приличат максимално на истински хора....не само външно, но и в движенията си. Абе с 2 думи - максимално близка симулация на реалността. Навремето харесвах и играех Far Cry, HL2, Thief (1,2,3).....но поради липса на време от 1 година насам не съм джиткал нищо и вероятно са излезнали много нови и интересни заглавия. Не държа да има мултиплеър...и сингъл ми е достатъчен....просто искам да се потопя максимално във виртуалната реалност - разполагам с перфектна многоканална аудио система, 21" монитор и нелош компютър. Благодаря предварително за предложенията, които ще направите! Весели празници! :)

 

Едит: Oops, това май трябваше да го пусна в Games Requests. Sorry! ;)

 

Call of Duty Една от любимите ми игри :)

Link to comment
Share on other sites

Тва пък е една от най-жалките игри, които съм играл :zzz тотална кражба от диабло, при това страшно постно и скучно. В Dungeon Siege http://gamez.com.tw:8083/gamez/Dungeon.Siege.2-RELOADED/ също окрадено всичко от диабло, но поне е по-сполучливо ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой да има впечатления за товa http://www.wrzru.com/games/info.php?id=1463(The Mark) ??? или това http://www.wrzru.com/games/info.php?id=1405(El Matador) ???

 

Или пък да ми препоръчате добър шутър :) Да е приятен за игра, а не да се чудя къде да ходя или кой да убия или пък да се върта на някое ниво с дни... ама пък и да не е само безсмислено пуцане :)

Май май много претенции имам :wacko:

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви тази игра http://gamez.com.tw:8083/gamez/Ballance-FASiSO/ ;)

Играта е много интересна, спада към категорията Action/Puzzle. Вие сте едно топче което трябва да мине през многоброини маршрути, има няколко вида топчета хартиено, желязно, сламено и още няколко завизимост от нивото :D Успех.

Edited by Refuse
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви тази игра http://gamez.com.tw:8083/gamez/Ballance-FASiSO/ ;)

Играта е много интересна, спада към категорията Action/Puzzle. Вие сте едно топче което трябва да мине през многоброини маршрути, има няколко вида топчета хартиено, желязно, сламено и още няколко завизимост от нивото :D Успех.

Всъщност са само - хартиено,дървено и каменно.А играта е наистина много зарибяваща.Проблема и е,че има само 12 нива които аз превъртях за около 1 ден (без последното щот е ебаси трудното).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...