Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

предложете някоя игра с "jump and run" елементи (2D да е), която да върви на 600Mhz, 160MB Ram, 32MB VGA .... без емулациите през mame-то

 

някой соник, марио ... такива хави.

Link to comment
Share on other sites

Myst V: End of Ages

NIBIRU: Age of Secrets

Return to Mysterious Island

The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript

Uru: Path of the Shell

 

Такам... това са игри на които съм се спрял. Значи, какво искам аз:

 

1. Играта да е в първо лице

2. Да е с адски красива графика

 

Искам да се насладя на всеки пиксел. По възможност да е колкото се може по-реална. Няма да се задълбочавам много в играта. Просто искам да я играя заради графиката.

 

Не искам да е нещо друго (шутър или адвенчър) защото много бързо се развива действието. Нямам време да се спра и да разгледам. QUEST FTW!!1 :D :D

 

Да беше казал, аз вече почти свалих 5. Няма нищо. И 4 ще пробвам после да сравня ;)

Edited by MPABKATA_Z
Link to comment
Share on other sites

End of Ages е с най-добра графика от тези мисля. Но ако наистина искаш добра графика- Myst IV: Revelations е просто УНИКАЛНА! Ориентирай се по скрийншотовете в сайта с игрите. Другите не са кой знае какво като графика, но Уру и Return to Myst. Island са много добри куестове. Уру не е от първо лице.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Не искам да е нещо друго (шутър или адвенчър) защото много бързо се развива действието.

 

 

Half-Life 2 ;)

 

:confused

 

А защо ще играеш 5 преди да си изиграл 4?

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

:confused

 

А защо ще играеш 5 преди да си изиграл 4?

По простата причина, че съм свалил 5 и сега я инсталирам :). После ще се върна на 4. Казвай, ако 4 изглежда по-добре от 5, първо нея да изиграя. :confused а защо по-нова ще изглежда по-зле от стара игра?

 

Half-Life 2 ;)

Ако ми тръгне ;).

Link to comment
Share on other sites

Ами защото 4 е 2 ДВД-та :)

http://gamez.com.tw/info.php?id=62

Виж скрийншотовете!

Въпроса ми беше- защо ще сваляш 5 като не си изиграл 4? Другите от поредицата играл ли си ги?

http://gamez.com.tw/info.php?id=1176

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми препоръча нещо от рода на Мерцедес ? Защото сега съм на път да я превъртя (тази с колите, не камионите), а пък ми допада. Ако може казвайте имената, а не линк-чета към site-a.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gamez.com.tw/info.php?id=1370 Това може ли да се играе в мулти по ип ? Или да ми препоръчате някоя игра с колко , която да може да се играе по ип ? :) ! 10х
Link to comment
Share on other sites

Търся си игра от сорта на Vampire Bloodlines,Half-life 2,Blood Rayne или нещо от сорта но да не безсмислено тичане и колене :lol: и ако може да не е от най-новите защото видеото ми е много слабо (64Mb).

 

Мерси предварително! :punk

Link to comment
Share on other sites

Мда точно тази е ! Но , мисля , че не е по-добра от нфс ! Прилича много на ъндергроунд само кадето има полиция ! Единсвеното в което ме кефи е , че като се разбиваш имаш нужда от поправка !

Link to comment
Share on other sites

Търся си игра от сорта на Vampire Bloodlines,Half-life 2,Blood Rayne или нещо от сорта но да не безсмислено тичане и колене :lol: и ако може да не е от най-новите защото видеото ми е много слабо (64Mb).

 

Мерси предварително! :punk

Indiana Jones and the Emperor's Tomb?

Ili iska6 ne6to s vampiri,zombita i drugi...?

Link to comment
Share on other sites

Splinter Cell Chaos Theory

Hitman Blood Money

Ghost Recon Advanced Warfighter

GTA San Andreas

SWAT 4

Flatout 2

Battlefield 2

C&C Red Alert 2 & Yuri's revenge

The Godfather

NFS Underground

NFS Underground 2

GTA:VC

The Sims 2

Ford Street Racing

Metal Gear Solid 2 Substance

 

не ги играя всичките ама да имам... :P

Link to comment
Share on other sites

Предложете ми игра с хотсийт възможност за мултиплейър, освен Heroes и Disciples.

 

Ако става дума за двама човека на един комп- Colin McRae Rally,Flatout и Flatout 2 (в момента само за тия се сещам :P )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...