Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Condemned: Criminal Origins

Седеше ми ей така и снощи от скука взех, че я инсталирах. Оказа се невероятна! И откъм графика, и по отношение на атмосферата! Имам чувството, че е правена от някой психично болен- яко тупалки с каквото докопа човек (лостове, греди с пирони, тръби, пожарникарски брадвички). Но Developer: Monolith Productions, така че не би трябвало да се учудвам! Препоръчвам да се играе след полунощ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tursq si nqkakva igrichka do 100 MB. Dori i takiva kato ICY tower ili chicken invaders. Moje i takiva igri koito sa multiplayer da si play-vame s edin priqtel. Molq za predlojeniq. Blagodarq predvaritelno!

 

P.S. Nikoga ne sum pisal na latinica tuk, no nqmam flextype che si preinstalirah windowsa, a na BDS ne moga da pisha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе хора.Ся като излезнах в ваканция и като сам в нас и няа кфо да прая садам на компаааа.Ама кат седна-нема никфи MMORPG геймки бе баце :) .Та аре някой да ми препоръча някоя известна MMORPG игра(безплатно естествено :P ).Или ако не ви са намира някое заглавие поне кажете кой играе пиратски Lineage II или World of Warkraft да ми пише ЛС да ми пообясни :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми предложи игра,която мога да играя с друг човек на един компютър за предпочитане да е с по-хубава графика.Няма значение какъв жанр е,но все пак ми се иска да е Rasing.Благодаря на отзовалите се :)

Link to comment
Share on other sites

Ето ти такава игра RC Cars 1CD ... игричката е добра ... нищо , че има само 3 вида колички ! Поне може да ги ъпгредваш и има добри капанчета по пистите ! Аз съм много доволен от мултиплеиъра ... може да играеш ти и още , някой на 1 компютър , а отделно си има ЛАН и другите видове през , който може да се направи мрежа ! :)

Link to comment
Share on other sites

Преди време играх една игричка, беше малка ама ме кефише, слагаш диагнози на хора и после ги оперираш. Самоче не мога да си спомня как се казва... Дайте някви идеи и предложения за такива игри и ако може дайте линкове 10Х предварително

Link to comment
Share on other sites

Преди време играх една игричка, беше малка ама ме кефише, слагаш диагнози на хора и после ги оперираш. Самоче не мога да си спомня как се казва... Дайте някви идеи и предложения за такива игри и ако може дайте линкове 10Х предварително

dane da e tova slu4aino ? ER

Link to comment
Share on other sites

Ето две много добри безплатни MMORPG-та:

 

Silkroad Online

20gi2.th.jpg 27gy5.th.jpg 40bq7.th.jpg 17vk2.th.jpg

 

2pp5.th.jpg 4rs3.th.jpg 1ee1.th.jpg 45ra0.th.jpg

 

Изисквания:

CPU: Pentium 3 800MHz or higher

RAM: 256 MB

VGA: 3D speed over GeForce2

Sound: DirectX 9.0b Compatibility card

HDD: 3GB or higher

OS: Windows 98, ME, 2000, XP

 

Официален сайт: http://www.silkroadonline.net

Регистрация: http://www.silkroadonline.net/member/member_join.asp

 

 

Risk Your Life 2: Incomplate Union

ss02hd5.th.jpg ss01in4.th.jpg

 

 

Изисквания:

Operating System: Windows 95/98/ME/2000/XP

CPU: Pentium III 1Ghz/AMD athlon 1 Ghz

Memory: 128MB

Display Card: Support DirectX8.1 or Higher

Sound Card: Support DirecX8.1 or Higher

Hard Disk Space: 5GB

Control Device: Mouse and Keyboard

Internet Connection: 56K Dial-up

 

Официален сайт: http://ryl2.com.my/

Регистрация: http://www.ryl2.com.my/member/join.asp

Link to comment
Share on other sites

Извинете ,че не мога да прочета предишните 15 страници(не знам дали има и смисъл тъй като и мога да си ги видя и в сайта) и ви питам,но все пак препоръчайте ми някаква игра,защото повечето които гледам и свалям обикновено трия на следващия ден(или още на същия).До сега игрите които са ми харесали са:

Blade of Darkness(!), Fable:The lost chapters, Dungeons & Dragons:Dragonshard, Diablo II:Lod, LOTR:The return of the king, Need For Speed Underground(1,2),

(AWESOME!) ""Prince Of Persia""(1,2,3)-това са игрите, които най-много уважавам!!!

 

Може би нещо между RPG и екшън,нека всеки който харесва същите игри да добави още нещо към списъка, което той е харесал.Благодаря!(и ако някой харесва част от игрите по-горе, а не е играл другите нека го направи).

Link to comment
Share on other sites

Извинете ,че не мога да прочета предишните 15 страници(не знам дали има и смисъл тъй като и мога да си ги видя и в сайта) и ви питам,но все пак препоръчайте ми някаква игра,защото повечето които гледам и свалям обикновено трия на следващия ден(или още на същия).До сега игрите които са ми харесали са:

Blade of Darkness(!), Fable:The lost chapters, Dungeons & Dragons:Dragonshard, Diablo II:Lod, LOTR:The return of the king, Need For Speed Underground(1,2),

(AWESOME!) ""Prince Of Persia""(1,2,3)-това са игрите, които най-много уважавам!!!

 

Може би нещо между RPG и екшън,нека всеки който харесва същите игри да добави още нещо към списъка, което той е харесал.Благодаря!(и ако някой харесва част от игрите по-горе, а не е играл другите нека го направи).

Sudeki - НЕ знам дали ще е точно твой тип RPG, но на мен доста ми хареса. Играта направо бълва от свежи идей и е много увлекателна.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Изискванията са много големи, но определено има какво да се види. От към Gameplay също е доста добре.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords - Това според мен са двете най-добри RPG-та във вселената на Star Wars. Определено трябва да ги пробваш.

 

Това е от мен. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря много на всички!(star wars са играни вече просто забравих да ги спомена) Добри предложения.

А от към екшън страната на въпроса ще получа ли препоръки?(Blade of darkness,Prince of Persia-са ми фаворити)Ако има нещо подобно,което си заслужава нека бъде споменато.

Link to comment
Share on other sites

Щом ти е харесал Blade of Darkness, не виждам как може да пропуснеш да играеш Enclave. Към RPG частта прегледай и предишните The Elder Scrolls части, а ако си падаш и по изометрични такива - Baldur's Gate и Icewind Dale поредиците, въпреки остарялата си вече графика, ще ти предложат стотици игрални часове с добра история.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината много ми се искаше да пробвам Enclave и Knighs Of The Temple(май са от една фирма) изглеждат страхотно,но и двете имат еднакъв проблем.Като ги пусна след има няма 10-15 секунди и забиват необратимо просто спира картината и звука и трябва да си ресвам компа,ако пък успея да действам малко по бързо само мога да натисна New Game преди да забие :) така че... Иначе предложението е добро и не пропуска благодарности.

Link to comment
Share on other sites

prepora4aite mi nqkva igra s koli/kamioni/reisove.

s koli moje da e sastezanie,no ako e s kamioni da e ne6to kato Hard Trucks ( 18wos ).

s koli mnogo mi haresvat NFS seriito osobeno High Stakes.

0t tezi ralyta kato TOCA Race Driver , Colin McRae etc... samo Xpand Rally q igrah s mnogo golqm interes.

sa6to moje ne6to ot sorta na 4x4 Evolution , Cabela's

Kakto vijdate predpo4itam "pistata" da ne e nqkakva pista , ami da kejem iz ulucite na grada , v nqkoq planina....

s golqm interes 4akam tova

Edited by SPEED-FIEND
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви Hitman: Blood Money :) Който, както е на кеф може да си я минава.Аз лично предпочитам, да се направя на интересен и да я играя по трудния начин :) Тва е единствения stealth shooter, който ми харесва(лично мнение).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Препоръчайте ми игра, подобна на Deus Ex и System Shock. Пробвах Boiling Point, не ми хареса -убивам някой с нож, без никой да ме види и хоп, айде, стана враг - тъпо е. Сега ще видя FarCry.

 

Пробвал съм Thief и Hitman, в които се набляга на stealth, готини са, но пък го няма развитието на героя.

 

Просто искам нещо, което да ме отърве за малко от Disciples :) Такова зарибяване не е на добре.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми игра, подобна на Deus Ex и System Shock. Пробвах Boiling Point, не ми хареса -убивам някой с нож, без никой да ме види и хоп, айде, стана враг - тъпо е. Сега ще видя FarCry.

 

Пробвал съм Thief и Hitman, в които се набляга на stealth, готини са, но пък го няма развитието на героя.

 

Просто искам нещо, което да ме отърве за малко от Disciples :) Такова зарибяване не е на добре.

Можеби F.E.A.R. ... Няма развитие на героя, ама играта е брутално, жестоко манияшка :D

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някоя игра дето в нея ТИ КАРАШ космически кораб а не му казваш къде да ходи ;) И по възможност да върви на GF 2 MX/400 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...