Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

От 3- 4 дена се забавлявам с Bet On Soldier: Blood Sport и съм доста доволен. Има екшън, графиката е много добра. Изборът на оръжия, брони и дори на враговете зависи от теб самия и от мангизите с които разполагаш, разбира се. Снайперът ми е любимо оръжие, но за битките от TV шоуто е нужно нещо много по-здраво, а такова не липсва. Изобщо в момента играта задоволява нуждата ми от стрелба :P .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам едно въпросче => Не съм играл нито една от 3-те игри и ако може някой да каже коя е по-добра много ще съм благодатен , а игрите са :

Battlefield 2

Battlefield 2: Special Forces

Battlefield Vietnam

Battlefield 1942 ;) Oт цялата серия тя най-много ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Имам едно въпросче => Не съм играл нито една от 3-те игри и ако може някой да каже коя е по-добра много ще съм благодатен , а игрите са :

Battlefield 2

Battlefield 2: Special Forces

Battlefield Vietnam

 

Олеее сега като гледам изискванията 1-вата и 2-рата да ги отписвам и то май 3-тата остана :(

 

Какво ще кажеш за Call of Duty 2 (или 1 ако ти е слаба машината за 2)

 

Аз предлагам Torino2006 аз я имам много е яка :sayjin

 

Аз предлагам да се запознаеш с правилата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пробвайте Commandos Strike Force. Много добър шутър от първо лице. С него може да убиете един, два дни, но не и повече. Ето и скрийнове от играта

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

На всички фенове на рпг жанра препоръчвам SUDEKI!

Четири героя (като на моменти разполагате и с четиримата), супер много умения, оръжия, куестове - какво друго му трябва на човек :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже игра от типа на Settlers и Knights And Merchants ще съм много доволен....цъка ми се е нещо от тоя сорт...да стройш и да гледаш как града ти се развива а в момента немога да се сетя за други такива игри освен тея двете....ако може също след като дадете предложение да разкажете с 2 думи за какво става дума...благодаря!

Edited by NightKiller
Link to comment
Share on other sites

Горещо препоръчвам на всички фенове на racing симулаторите да пробват Moto GP 3. Много се изкефих на тази игра. А да не говорим за играта в мрежа. Ако имате шанса да пробвате мултито, не го изпускайте.

Link to comment
Share on other sites

Играта която препоръчвам, още не е излезнала (излиза на 21.04.06, т.е след 5 дена), жанра е Adveture!

Самата тя се казва Paradise и по-любопитното е, че в нея..не само с единя пръст е замесен Benoit Sokal!На който това име случайно не му гоови нищо, ще кажа само едно - Syberia! :)

Действието се развива някъде в Африка.Героят (Вие) отново е жена ( за съжаление или не, няма да е Kate Walker.. ;) )!

Играта ще е невероятна!Убеден съм! :)

Ето малко screenshots

Тук е и сайта на играта, за голяма изненада английският език го няма като опция ;)

P.S. Вече има и официална страница на английски!

http://www.paradise-game-us.com/

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже игра от типа на Settlers и Knights And Merchants ще съм много доволен....цъка ми се е нещо от тоя сорт...да стройш и да гледаш как града ти се развива а в момента немога да се сетя за други такива игри освен тея двете....ако може също след като дадете предложение да разкажете с 2 думи за какво става дума...благодаря!

 

Опитай с Caesar 3

Link to comment
Share on other sites

предложете някаква multiplayer ориентирана игра ... нещо подобно на unreal tournament т.е. да може единият да направи сървър и другите да се "закачат" за него. да е пуканица :D

 

благодаря предварително

 

quake III отпада като вариант ;)

Пробвай с warsow - малка и проста игра подобна на quake :)

http://www.warsow.net/

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с warsow - малка и проста игра подобна на quake :)

http://www.warsow.net/

Заинтригува ме!!! Обаче можеш ли да дадеш линк направо към файла че не мога да се оправя в този сайт пък и нещо браузъра ми се бъгна.

Link to comment
Share on other sites

Заинтригува ме!!! Обаче можеш ли да дадеш линк направо към файла че не мога да се оправя в този сайт пък и нещо браузъра ми се бъгна.

Ето windows версията -> линк

За Линукс -> линк

Link to comment
Share on other sites

Ето windows версията -> линк

За Линукс -> линк

Благодаря много. Като гледам скийновете играта ще е яка .

Link to comment
Share on other sites

Играта е яка ,но иска много време за усъвършенстване , а другите могат да те размажат и ще го направят . Аз лично играх 10 мин и се отказах .

Лично не я препорачвам!

Link to comment
Share on other sites

Спешно се нуждая от някой прост клонинг на revolt. Да е горе-долу интересен и да става за разпускане - няколко дни.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...