Jump to content

Photo

Какво да играем

• Please log in to reply
1887 replies to this topic

#1881 bvvrati

bvvrati

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 07 January 2019 - 17:21

Аз съм във вихъра на танца с трепането на чудовища и всякакви други гадове в Witcher 3. 

Edited by bvvrati, 14 January 2019 - 13:05.

#1882 w00x

w00x

the rain on your parade

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 24726 posts

Posted 07 January 2019 - 17:27

Ами ти малко си закъснял с 3 години и половина. :)

Не че аз съм я изиграл де. Дискът си седи и чака ред. Изиграх само първия час и я оставих. Не защото не ми хареса, а просто не съм стигнал до нея.

Публикувано изображение

#1883 deus_pld

deus_pld

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 407 posts

Posted 07 January 2019 - 20:27

Това е сигурно единствената игра, за която не съм чул/прочел нито едно отрицателно мнение. На ръба съмни аз да си я взема най-накрая да я пробвам, макар open world RPG-тата да не са точно моя тип игри. Ама ей така от чисто любопитство, чак пък толкова ли да е добра...

#1884 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16944 posts

Posted 07 January 2019 - 21:13

Ами ти малко си закъснял с 3 години и половина. :)

Не че аз съм я изиграл де. Дискът си седи и чака ред. Изиграх само първия час и я оставих. Не защото не ми хареса, а просто не съм стигнал до нея.

Т'ва е игра, която три пъти опитвам да харесам и трите пъти усилията ми се сгромолясват на третия час...  @deus_pld - ето ти едно, и първата и третата част съм се опитвал зорлем да проиграя, покрай целия тоя хайп по нея и все ми се струва досадна и блудкава. Уважавам факта, че девелопър без бюджета на EA или Bethesda успява да създаде такава игра, но на мен лично ми е непосилно да я играя...

Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#1885 Godfather

Godfather

hax0r

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9726 posts

Posted 08 January 2019 - 07:04

Т'ва е игра, която три пъти опитвам да харесам и трите пъти усилията ми се сгромолясват на третия час... 

Аз бях с подобни предубеждения преди да почна да я играя. Когато я подхванах обаче, не разбрах как почнах да откарвам до сутринта и даже да я мина два пъти цялата заради алтернативните развръзки. :)

Подобна зарибяваща игра е и RDR2 (която според мен трябва да е game of the year, а не блудкавата GOW), която по принцип приключих наскоро, не все ме връща да си разигравам разни моменти отново и отново.

#1886 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16944 posts

Posted 08 January 2019 - 09:54

RDR2 е GotY на доста класации. Включително и на моя любим хейтър Mac. A за бичера - както писах - впечатленията ми се запазиха и СЛЕД като се опитах да я играя.

Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#1887 mvbvrati

mvbvrati

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 17 January 2019 - 14:09

Аз в момента съм на Assassin's Creed: Brotherhood. 

#1888 netrootbg

netrootbg

Technical Diver

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9360 posts

Posted 17 January 2019 - 16:37

Аз в момента съм на Assassin's Creed: Brotherhood.

Изиграй и трите които са с Ezio ;).

Аз също съм имал проблеми с М-тел, но съм ги решавал с тях, и смея да твърдя, че към момента по-коректен оператор в България няма.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users