Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Torchlight 2 е инди игра на 7 години.

Надали някой не е хванал сън, защото му е била извън бюджета преди намалението (което е почти перманентно между другото).

Пък и не е нищо особено.

Затова казах, че са само боклуци. Защото няма нищо интересно, което го е нямало намалено и 40 пъти преди.

 

Вместо Torchlight 2 може да си купиш Divinity: Original Sin, ако я нямаш.

Link to comment
Share on other sites

Айде още един с агресия... Абе хора, вие добре ли сте? Да не ви е прихванало нещо от епидемията? 

Ангеле, за пореден път като коментираш пропусна заветното "според мен" като казваш как всичко е боклук. Забеляза ли как аз казах, че според мен коментара ти е боклук? Игри като TORCHLIGHT и WORMS ARMAGEDDON да ми казваш, че са боклуци е меко казано смях. Няма да правя сега анализи на всички заглавия от офертата, надявам се ме разбра. И не - няма значение на колко години са. Отдавна хиляди пъти сме казали, че на вкус и на цвет товарищи нет. Абсолютно безпредметно е да се обясняваме като моми тука... В крайна сметка на никой не съм турил шиша на врата да купува нещо... Аз си купих 3-4 неща, като едното дори не знам какво е - не разсъждавам при намаления над 80% и суми от 1-2 евро...   

Link to comment
Share on other sites

На мен ми го показва за $20 (-70%).

 

Може може - аз видях по-старите, но тях ги имам. Както споменах аз по двуцифрените не се заглеждам, че съм патология и без тва, а днес зареждах и кредитната карта... 

 

ЕДИТ: Да, забелезАх го за 13 евра... Дали не си инсталирам червеите в момента  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Witcher III е боклук? Seriously? :Facepalm:

 

Witcher 3 е на тая цена от 4 години. Аз за почти толкова взех физическо копие на GOTY edition. Затова влиза в категория "боклук".

Под боклуци нямам предвид единствено гадни игри, а просто намаления, за които не си заслужава човек изобщо да се хаби да разглежда.

Червеите бяха на Humble Bundle по едно време за 4-5 евро - всичките игри.

Link to comment
Share on other sites

Witcher 3 е на тая цена от 4 години.

Е и? Значи освен теб, няма други хора на тоя свят, дори такива, на които чак сега им идва ищаха да играят Уичъра? А това, че играта от 4 години вървяла на тази цена е уникално изхвърляне. Още няма 4 години от самия рилийз през май 2015. :Facepalm:
Link to comment
Share on other sites

Окей. Не 4 години, но повече от 2 със сигурност, защото си взех конзолата с нея.

 

Аз нещо май не се изразявам ясно. Ако един продукт е на една цена на едно или друго място от 2 години и изведнъж някой го пусне с 98% намаление на същата цена, това добра оферта ли го прави моменталически? Само защото пише, че е намалено с 98%? Не гледаме ли крайния резултат тук? Добри, реални намаления на добри игри, или само гледаме зачеркнатата цифричка да е по-голяма от моментната и започваме да се подмокряме?

Link to comment
Share on other sites

Само боклуци.

Доста крайно изказване. С което въобще не съм съгласен. Mount and Blade Warband, например, не бих го сложил в тая категория...

Link to comment
Share on other sites

Доста крайно изказване. С което въобще не съм съгласен. Mount and Blade Warband, например, не бих го сложил в тая категория...

 

Виж обяснението ми от по-горния пост.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Аз в момента разцъквам Just Cause 4. Нищо особено, но става за убиване на времето. Графиката е като на игра от предишното десетилетие, но пък геймплея има доста сполучливи попадения. Изключително забавно е да сваляш бойни хеликоптери с "ластици", както и да изравняваш в експлозии почти всичко наоколо. Хрумването с tether дивайса е доста оригинално и провокира фантазията. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Преди известно време бях отегчен и потърсих RPG-тга в Steam. Попаднах на Divnity 2. Най-тъпото RPG, което съм се опитвал да играя от много години насам. Известно време по-късно реших да му дам втори шанс. Най-тъпото RPG, което съм се опитвал да играя от много години насам...

Link to comment
Share on other sites

Аз само единицата съм играл до някъде и ми харесва. С един колега започнахме да играем ко-оп кампанията. Може и това да допринася, но ми е забавно. Има доста добри хрумки, особено за Ко-оп.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...