Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Deer Hunter The 2005 Season...

Ако имате търпение и обичате да дебнете.... играта е умопомрачаващо добра...

Ето няколко шот-чета:

http://warez.ru/games/info.php?id=450

http://www.gamespot.com/pc/sports/deerhunt...creenindex.html

 

И за Black Mirror... прав е човекът.... звукът е доста зле... говорят с интонация на трупове.... иначе е хубава. А българската версия... то само субтитрите са на български.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има една игра,за която много малко се говореше.Играта е рали,но по-скоро не се набляга на самите състезания,отколкото на реалното шофиране.Казва се Live for speed.Препоръчвам я на всеки ценител на симулаторите с коли.Играта я има тук http://beta.arenabg.com/games/game.php?pid=11860 :)

Link to comment
Share on other sites

Предложете ми някаква и игра от типа Shooter-horror и Action-horror, нешто с зомбита яки оръжия, нека да е някоя по нова от 2003, 2004 и 2005 год.

 

Painkiller,Silent hill 4,The house of the dead http://www.warez.ru/games/info.php?id=842 http://www.warez.ru/games/info.php?id=325 http://www.warez.ru/games/index.php?text=p...in=title&genre= :)

Link to comment
Share on other sites

To4no tqh sam igral - HOUSE OF THE DEAD hi4 ne mi haresa, malko e tapa, no PAINKILLER i SILENT HILL sa mi lubimi .Predlogete mi drugi podobni

Link to comment
Share on other sites

Абе дано да пиша на правилното място:

 

Прииграло ми се е някакво Action, Action-RPG, RPG. Проблема е следния: Pentium2/400MHz, 128MB SDRAM, 16MB RivaTNT....

Някой може ли да ми препоръча нещо? Като се има в предвид че съм изиграл Baldur's Gate's, Neverwinter Nights, Planet Scape Torment, Fallout's, Arcanum е, и Diablo сериите. Та някой да може да ми предложи нещо друго (и съвместимо?)

Link to comment
Share on other sites

Абе дано да пиша на правилното място:

 

Прииграло ми се е някакво Action, Action-RPG, RPG. Проблема е следния: Pentium2/400MHz, 128MB SDRAM, 16MB RivaTNT....

Някой може ли да ми препоръча нещо? Като се има в предвид че съм изиграл Baldur's Gate's, Neverwinter Nights, Planet Scape Torment, Fallout's, Arcanum е, и Diablo сериите. Та някой да може да ми предложи нещо друго (и съвместимо?)

 

Blade of Darkness ?

Link to comment
Share on other sites

Има една игра,за която много малко се говореше.Играта е рали,но по-скоро не се набляга на самите състезания,отколкото на реалното шофиране.Казва се Live for speed.Препоръчвам я на всеки ценител на симулаторите с коли.Играта я има тук http://beta.arenabg.com/games/game.php?pid=11860 :)

Malko Offtopic//

iskam da popitam nqkoi znae li kak moje da se unlocne tazi igra(toest da se otku4at vsi4kite pisti koli - iska nqkakvi paswords & drugi....)

Link to comment
Share on other sites

да ви питам за една игра ... значиии adventure се води. направена е по филма The Mummy с брендън фрейзър. много прилича на Indiana Jones and the Emperor's Tomb .... друго не се сещам. идеи!!?

 

п.п. бях я гледал по някакво предаване преди време

Link to comment
Share on other sites

Абе дано да пиша на правилното място:

 

Прииграло ми се е някакво Action, Action-RPG, RPG. Проблема е следния: Pentium2/400MHz, 128MB SDRAM, 16MB RivaTNT....

Някой може ли да ми препоръча нещо? Като се има в предвид че съм изиграл Baldur's Gate's, Neverwinter Nights, Planet Scape Torment, Fallout's, Arcanum е, и Diablo сериите. Та някой да може да ми предложи нещо друго (и съвместимо?)

 

 

 

Icewind DALE

Darkstone

Heretic 2

Space rangers

Spells of gold(BG)

 

 

Това е всичко,което успях да се сетя... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз пък се интересувам от тъй наречените TABLE GAMES. Можете ли да ми кажете къде в Пловдив могат да се намерят такива? А днес ми показаха една игра , наречена ТАНГРАМ. Знаете ли къде мога да си намеря такава, но по-сложна??? Моля пишете!!! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

коя е най-добрата игра от поредицата tomb raider? тази май е последната ... заслужава ли си?

 

Лично мое мнение е че точно тази игра от поредицата е най слаба тъй като не е в духа на истинския tomb raider тоест загадки и главоблъсканици ако искаш да се изправиш срещу истинско предизвикателство ти препоръчвам Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft а ако искаш може да пробваш с нещо по лесно но също толкова добро като Tomb Raider 5: Chronicles

Edited by redmadman
Link to comment
Share on other sites

Лично мое мнение е че точно тази игра от поредицата е най слаба  тъй като не е в духа на истинския tomb raider  тоест загадки и главоблъсканици  ако искаш да се изправиш срещу истинско предизвикателство ти препоръчвам  Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft а ако искаш може да пробваш с нещо по лесно но също толкова добро като Tomb Raider 5: Chronicles

тая игра - angel of darkness, има най-гадния геймплей на който съм попадал! :sick

директно я изтрих :angry:

Link to comment
Share on other sites

Mi preporachvam vi slednite zaglaviq:

 

....................................................................

1. ROBOTS_PC_022005boxart_160h.jpgRobots

Publisher : Vivendi Universal Games

Genre: Action

Screenshot Gallery

DOWNLOAD Warez.ru

Uploader: Dreamer

....................................................................

2. punisher_pcboxboxart_160h.jpgThe Punisher

Publisher : THQ

Genre: Shooter

Screenshot Gallery

DOWNLOAD Warez.ru

Uploader: Dreamer

....................................................................

3. kotor2_pcboxboxart_160h.jpgStar Wars Knights of the Old Republic II The Sith Lords

Publisher : LucasArts

Genre: RPG

Screenshot Gallery

DOWNLOAD Warez.ru

Uploader: Dreamer

....................................................................

4. VampireMasqBloodline_PCBOX_20041210boxart_160h.jpgVampire The Masquerade Bloodlines

Publisher : Activision

Genre: RPG

Screenshot Gallery

DOWNLOAD Warez.ru

Uploader: Dreamer

....................................................................

5. winning-eleven-8-20050125012223582_thumb.jpgWorld Soccer Winning Eleven 8 International

Publisher : Konami

Genre: Sports

Screenshot Gallery

DOWNLOAD Warez.ru

Uploader: Dreamer

....................................................................

6. pop_ww_pcboxboxart_160h.jpgPrince of Persia: Warrior Within

Publisher : Ubisoft

Genre: Action, Adventure

Screenshot Gallery

DOWNLOAD Warez.ru

Uploader: Dreamer

....................................................................

 

Dano sam pomognal na nqkoi!!!

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...