Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Остават ТРИ ЧАСА и половина... 

 

ЕДИТ: Всъщност сега виждам, че не е така - имате достатъчно време да си изхарчите парите  :laughing1:

 

=======================================

 

Cart Summary
Items
€359.70
Saving
-€353.52
 
TOTAL
€6.18

 

:laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте, колеги! Да попитам дали случайно на някой от тук, Blizzard му е подарил Destiny 2, че на мен май са ми го пратили като Gift, но в момента няма на какво да отворя приложението за да съм сигурен? 

Link to comment
Share on other sites

Дестини 2 е най-бързо обезценената игра която съм виждал (говоря за версията за Ексбокс): миналата година септември й беше премиерата и тръгна на стандартната цена за нова игра- 129лв. В момента чисто нова от магазин се продава за 26лв с безплатна доставка: destiny2

Такъв срив в цената се наблюдава единствено при Фифа-та и другите подобни, но там е обяснимо, защото излиза нова всяка година, а тука- не знам, явно играта просто не става.

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Ами не е това. Просто има 2 ДЛЦ-та и един експанжън вече. Ако искаш да играеш цялата игра, трябва да дадеш пак 100лв за ексоанжъна. Реално ти дават безплатно само част от играта.

Link to comment
Share on other sites

Ами не е това. Просто има 2 ДЛЦ-та и един експанжън вече. Ако искаш да играеш цялата игра, трябва да дадеш пак 100лв за ексоанжъна. Реално ти дават безплатно само част от играта.

И то част от играта, в която практически не можеш да правиш почти нищо като endgame. А стигаш endgame изключително бързо, защото е ужасно постна откъм съдържание. Даже си спомням, имаше няколко неща (май бяха оръжия и мисии), които във ванилата ги имаше и малко преди излизането на първия експанд (който беше ужасно кратък и постен) изведнъж станаха недостъпни и можеше да ги играеш само ако имаш експанда. Та така, бънджи...

Link to comment
Share on other sites

Red Dead Redemption II - много е яка, макар и да няма някакви съществени новости в нея! Атмосферата и геймплейя обаче са уникални. Иначе е нещо като комбинация между Witcher и Far Cry, но пък както казах, уестърн атмосферата и реализма са просто уникални! :punk

Link to comment
Share on other sites

Тази година бях решил нищо да не взимам от black friday, но Detroit: Become Human за 59 лева ми се видя добра сделка, а играта се оказа много интересна. Силно препоръчвам. 

Кръстник, RDR2 е нещо като перла в короната - сигурно навъртях към 80-тина часа. Вниманието към малките детайли направо ме смая. За мен това е играта на годината. 

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, RDR2 е нещо като перла в короната - сигурно навъртях към 80-тина часа. Вниманието към малките детайли направо ме смая. За мен това е играта на годината. 

Абсолютно! Аз вече към 100 часа съм откарал, пък още съм на 50% от историята. Просто света е уникален и понякога без да се усетиш се залисваш с какви ли не странични глупости, като търсене на съкровища например. Атмосферата е толкова уникална, че на моменти направо имаш чувството, че си в собствен уестърн! Това за мен определено трябва да е играта на годината! :punk

 

ПП. Този черен петък насъбрах бая заглавия - пресни, току-що излезли и не толкова пресни, но нищо не грабва така, като RDR2. Значи от това, което съм качил и пробвам в момента са Fallout 76 (мискините от Бетезда направо са окипазили това култово заглавие, анатема!), God of War (много яки графики, ама нещо постен геймплей или аз просто не съм му свикнал още), Mass Effect Andromeda - започва зарибяващо, ама нещо пак не чак до такава степен, че да ме откаже от RDR2 и магията на уестърна. А това недоразумение Rainbow Six Siege не знам изобщо защо го взех. Факта, че беше пуснат за някакви жълти стотинки от сорта на $12 трябваше да ми подскаже, че е някаква боза. Само още не съм пробвал PS VR заглавията, които напзарувах, като Doom VFR, Farpoint и Torn, защото каската съм я забутал в склада между разни боклуци и ме мързи да я вадя. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само още не съм пробвал PS VR заглавията, които напзарувах, като Doom VFR, Farpoint и Torn, защото каската съм я забутал в склада между разни боклуци и ме мързи да я вадя. :lol:

 

В момента плющя този Дуум (стандартната версия, не VR) на Ексбокса и мога да кажа, че е абсолютна психария, DООМ at its finest! 

Само мога да си представям каква лудница ще е във виртуална реалност : :punk

 

п.п.: скоро видях, че е са пуснали някакъв нов, DOOM Ethernal, който съм си го заплюл за коледен подарък. 

 

Edit: поправям се, DOOM Eternal не е пуснат още, обявен е за 2019-та, но няма все още официална release date. Та май ще остане чак за другата Коледа :(

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

ПП. Този черен петък насъбрах бая заглавия - пресни, току-що излезли и не толкова пресни, но нищо не грабва така, като RDR2. Значи от това, което съм качил и пробвам в момента са Fallout 76 (мискините от Бетезда направо са окипазили това култово заглавие, анатема!), God of War (много яки графики, ама нещо постен геймплей или аз просто не съм му свикнал още), Mass Effect Andromeda - започва зарибяващо, ама нещо пак не чак до такава степен, че да ме откаже от RDR2 и магията на уестърна. А това недоразумение Rainbow Six Siege не знам изобщо защо го взех. Факта, че беше пуснат за някакви жълти стотинки от сорта на $12 трябваше да ми подскаже, че е някаква боза. Само още не съм пробвал PS VR заглавията, които напзарувах, като Doom VFR, Farpoint и Torn, защото каската съм я забутал в склада между разни боклуци и ме мързи да я вадя. :lol:

Fallout 76 още от бетата се разбра, че ще е боза. Аз по принцип не съм фен на поредицата, та съм и нямал намерение да купувам играта, но се интересувам. Видях, че е някаква шега. Освен това е намалена с 40% 11 ДНИ след премиерата си.

 

А Rainbow Six Siege е най-успешната мултиплейър FPS игра на годината. За сефте виждам някой, който да я плюе.

Ти какво очакваше да получиш като я взе? Нещо като старите Rainbow Six игри?

 

За VR виж Firewall Zero Hour. 4v4 като старите Rainbow Six игри е. И без това ти трябва Aim Controller-а за Farpoint иначе все едно нищо не правиш. :)

Link to comment
Share on other sites

Вероятно е очаквал нещо със сюжет. Не някакъв CS клонинг :-)

Имаме познал верния резултат! Не знам само дали и защо би трябвало да е толкова учудващо, да се очаква нещо подобно? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега гледам, че през 2019-та, освен нов ДУУМ, очакваме и нов Волфенщайн:

https://www.youtube.com/watch?v=p25P-IDMY0Q

 

Доколкото разбирам, сюжета се явява идейно продължение на The new colossus, ще се развива в Париж през 80-те години и главни действащи лица този път са, внимание, двете дъщери на Би Джей Блазковиц  :confused  Освен това, играта ще е ко-оп и основно с мултиплеър насоченост, което също е нещо ново. 

Въобще сериозно залитане встрани от класическия Волфенщайн, дано да е за добро. 

Link to comment
Share on other sites

Въобще сериозно залитане встрани от класическия Волфенщайн, дано да е за добро. 

С оглед на случващото се с Fallout 76, както и кой е собственика на id - трябва да ти е ясно какво ще е бъдещето.

Link to comment
Share on other sites

С оглед на случващото се с Fallout 76, както и кой е собственика на id - трябва да ти е ясно какво ще е бъдещето.

Ами честно казано не знам кой е собственикът на id- последите години ми остава твърде малко време за това хоби, за да се интересувам в такива детайли от гейминг индустрията. 

Също така не съм в течение и с еволюцията на Fallout-поредицата, защото не съм ги играл. Не са моя тип игри просто.

Но върху Волфенщайн, понеже ми е любима от дете, имам преки наблюдения още от самото начало и мнението ми е, че откакто Бетесда взеха нещата в свои ръце (от New Order насам) играта пое една определена посока, където фокусът е изместен върху други неща, които на мен, честно казано са ми по ръба на търпимостта. Old blood беше приятна, защото носеше донякъде духа на "старите" волфенщайни, но тя пък беше твърде кратка. The new colossus, изглежда много яко, има добри попадения, но залитанията към роботи, хай-тек машинарии, енигма кодове и прочие ми идват малко в повече. Затова на тази новата гледам по-скоро скептично. Със сигурност ще се пробва, само дано да не е последната от поредицата, която пробвам :) 

Link to comment
Share on other sites

Bethesda, създателите на Elder Scrolls са собственици на ID. Същите, които преди години купиха правата за Fallout сериите и правят игрите от Fallout 3 насам, игри, които винаги са били Single Player и концентрирани върху история и свят, сега направиха MMO в света на Fallout, Fallout 76. Същите, които направиха отвратително ММО в света на Elder Scrolls, серии, които също винаги са били концентрирани върху Single Player. Та... търсят от къде повече да цоцат клиентите си...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...