Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

2 hours ago, Antares said:

За тия игри се убедих, че е като в ония виц, дето някакъв си млатил хура с чук, ама му било много хубаво, като не уцели....

Хахаха, анджък. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, Godfather said:

Хахаха, анджък. :lol:

Доста поиграх Elden Ring, доста напреднах в историята, ама като цяло трябва да четеш безкрайни фермани как да си билднеш героя, к'ви скилове да развиваш, к'ви да пропускаш, кои точно оръжия работят за конкретния ти билд, събираш камъни, за да си ъпгрейдваш оръжията и след това стигаш до бос, който те прави на салата. След това почваш да гледаш видеа за конкретния бос, да наизустяваш механиките му, поредицата от удари, да видиш кои оръжия и какви билодве са най-добри за него, отново фермиш камъни, за да ъпгрейднеш тези оръбия и една дребна грешка и си отначало. А, да, трябва да внимаваш и за кой пач е гайда, който гледаш, щото периодично преправят тотално оръжия, скилове, та може да се окаже, че нещо, което в предния пач е било godlike, тук не става за чеп за зеле...
Отделно, историята, lore-a на играта е много трудно да я проследиш по нормален начин. Трябва да обикаляш от тук, от там, да четеш някакви откъслеци, за да си сглобиш какво аджеба става. Сигурно е страхотна игра, за човек, който има времето да я превърне във второ работно място (познавам такива хора), ама за мен лично е мазохизъм и просто я изтрих.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Godfather said:

Баси, напоследък нищо ново интересно не е излизало. С изключение на Elden Ring, ама съм се заинатил, че няма да я купя на пълната цена, пък до този момент никакви прИмоции не правят гадовете. :lol:

Какво напоследък, 2022 е пълен зян. От началото на годината имам една превъртяна игра, която ми хареса - Horizon Forbidden West. В края на годината излиза God of War Ragnarok и това ще ми са игрите за тази година (май).

 

10 hours ago, Antares said:

За тия игри се убедих, че е като в ония виц, дето някакъв си млатил хура с чук, ама му било много хубаво, като не уцели....

Имам един приятел, който много ме убеждаваше колко яка игра е Elden Ring, но аз му обясних, че си пазя нервите и здравето! :moon:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Antares said:

 ама за мен лично е мазохизъм и просто я изтрих.

Ясно, значи май изобщо няма да я докосвам, хеле пък на такава цена, забрави. :lol:

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Sothbiss said:

Имам един приятел, който много ме убеждаваше колко яка игра е Elden Ring, но аз му обясних, че си пазя нервите и здравето! :moon:

 

Аз реших да стъпя в жанра с Bloodborne. Игра, която не ти държи ръцете, както е модерно сега, но на моменти просто ми е идвало да захвърля контролера по стената, особено докато се науча как стават нещата... А съм едва на първото ниво и съм убил единия от двата боса там.... Но пък картата и светът са супер. Чудовищата също.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

тъй като на сестра ми на мъжа му подариха PS5 с horizon forbidden west, реших преди това да изиграя Zero Dawn. Почти накрая съм вече, като цяло историята е доста добра, но има някои неща в самата игра, които ме дразнят. Ся като съм 30ти лвл и съм вдигнал triple shot-a нещата си дойдоха на мястото с демиджа :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pre-order вече никога.

Изглежда ок, но пък аз не съм фен на тези 3rd person игри, та ще я пропусна.

То и карта май няма да имам за нея

 

Link to comment
Share on other sites

Аз чакам ето тази:

 

Въпреки че Калистото също изглежда добре.

 

@mIRCata вече се намират карти на добри цени (втора ръка), особено ако гледаш повече в лагера на АМД :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kotora said:

Аз май ще минавам на 6800xt, че изпадна една. И моята 3060-ка ще я продам на едно лапе :D 


А защо не я продадеш на един батко? :rofl::laughing1::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Кой фарминг симулатор ? Аз имам 22 и цъкахме с едни приятели. Ама сега спряхме. 

 

От време на време играем phasmophobia. Един път Духа се появи от нищото и аз се развиках хахах 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Godfather said:

Metro сериите са намалени в Стийм с около 80%, за който все още не ги е пробвал. Буквално са за жълти стотинки в момента.


Набута ме 12 евра, МИСИР! :rofl:

Я чакай да взема поне да инсталирам да разгледам, че за игра и дума не може да става напоследък... 

Link to comment
Share on other sites

Аре пак простотии - това дето го купих не го намирам в библиотеката... 

ЕДИТ: Оправих се, пак резили с плащането... Поне ми стоеше в количката още. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Докато чакам да излезе новата версия на KSP в началото на следващата година (която се очаква да е епична и с неограничени възможности за детайлно кръстосване на цялата Галактика, едва ли не), нещо отново съм се зарибил със старата, която се оказва доста усъвършенствана откъм визия и допълнителен хардуер (основно благодарение на хилядите модове). Ето последната ми сглобка на станция в ниска земна орбита, основно със стария хардуер, но сега смятам да направя нещо грандиозно, като огромна ротационна станция с изкуствена гравитация. :lol:

kerbal-1.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...