Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Мда, явно са засилили и Волфенщайн по тази пързалка.

В крайна сметка  за хора като мен, които не им дреме за мултиплеър опциите, е важно сингълплеър кампанията да е на ниво. Ако тя е ОК- мен друго не ме интересува, пък ако не е, поне ще има алтернатива- новия Дуум изглежда брутално, as always:

 

https://www.youtube.com/watch?v=sGSMoMtPmbI

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Според индустрията, сингъл плейър игрите си отиват малко по малко. Не носят толкова пари, колкото онлайн мултиплейър заглавията. Затова и Call Of Duty: Black Ops 4 няма сингъл плейър.
Аз също съм сингъл плейър геймър предимно.

Link to comment
Share on other sites

Почти всички играчи, които към днешна дата сме около и над 30-годишни сме така. За добро или за лошо вече сме в графа "Олд скуул". :)

 

За мен мултиплеър означава 10-15-20 пубера, натъпкани в кварталната интернет зала "на нощна" (от 22.00 до 7.00 за 2лв :lol: ), които пукат заедно CS или Quake. Хора, които се познаваме и сме приятели/роднини/съученици в реалния живот и това е едно от нещата които правим заедно, част от социалния ни живот. Това нещо вече не съществува, а с него умря и мултиплеъра в оригиналния си вид. Това, което в момента наричат ММО аз лично не го разбирам и не ми доставя удоволствие. Очевидно обаче повечето от сегашните геймъри не мислят така. Поколенията се смениха, всяко следващо с неговите си особености. Лошо няма в крайна сметка. Keep calm and кот' тако'а :)

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Ами това, което в момента е ММО представлява да те сложат в отбор с някой-друг "дъртофелник" като теб и останалото - емоционално лабилни пубери, които 1) обикновено играят с гъза си, 2) всичко друго им е виновно, 3) постоянно рев. Принципно, ако ти харесва дадена игра - винаги може да се намери клан, гилдия, в която са по-casual и по-зрели. С една дума - "дъртофелници". Но иска търсене, а и обикновено те изритват, ако не си активен определено време, просто щото игрите обикновено са направени така. А такива, като мен, дето не държат да се социализират до такава степен обикновено губят известна част от играта.

Link to comment
Share on other sites

PTW и осраните конзоли ебaxа майката на малкото удоволствие от живота, наречено гейминг. Свиквайте с това и не го взимайте много навътре, понеже и по-лошо ще става  ;)

 

П.п. Аз за това и си държа и въртя десетина годишни заглавия  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами ти малко си закъснял с 3 години и половина. :)

Не че аз съм я изиграл де. Дискът си седи и чака ред. Изиграх само първия час и я оставих. Не защото не ми хареса, а просто не съм стигнал до нея.

Link to comment
Share on other sites

Това е сигурно единствената игра, за която не съм чул/прочел нито едно отрицателно мнение. На ръба съмни аз да си я взема най-накрая да я пробвам, макар open world RPG-тата да не са точно моя тип игри. Ама ей така от чисто любопитство, чак пък толкова ли да е добра...

Link to comment
Share on other sites

Ами ти малко си закъснял с 3 години и половина. :)

Не че аз съм я изиграл де. Дискът си седи и чака ред. Изиграх само първия час и я оставих. Не защото не ми хареса, а просто не съм стигнал до нея.

Т'ва е игра, която три пъти опитвам да харесам и трите пъти усилията ми се сгромолясват на третия час...  @deus_pld - ето ти едно, и първата и третата част съм се опитвал зорлем да проиграя, покрай целия тоя хайп по нея и все ми се струва досадна и блудкава. Уважавам факта, че девелопър без бюджета на EA или Bethesda успява да създаде такава игра, но на мен лично ми е непосилно да я играя...

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е игра, която три пъти опитвам да харесам и трите пъти усилията ми се сгромолясват на третия час... 

Аз бях с подобни предубеждения преди да почна да я играя. Когато я подхванах обаче, не разбрах как почнах да откарвам до сутринта и даже да я мина два пъти цялата заради алтернативните развръзки. :)

Подобна зарибяваща игра е и RDR2 (която според мен трябва да е game of the year, а не блудкавата GOW), която по принцип приключих наскоро, не все ме връща да си разигравам разни моменти отново и отново.

Link to comment
Share on other sites

RDR2 е GotY на доста класации. Включително и на моя любим хейтър Mac. A за бичера - както писах - впечатленията ми се запазиха и СЛЕД като се опитах да я играя.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз пък що успях да я изиграя поне три пъти като СИН на споменатия от.тебе баща, дето умира още в интрото? Хем си бях белокож, кавказки тип ;)

Верно, и аз яко се издразвах на педалските опции в диалозите с мъжките персонважи, ама пък при изиграванията завъртях интрижки с де-що можеше женски.

 

П.п. А мъжки персонажи, дето да не ти изскачат ония големи сърчица в разговорите с тях, валяло.

 

Интересна работа, аз някак си съм го пропуснал този избор и по инерция започнах с дъщерята. А въпросният младеж, брат й, лежи в кома на Нексус през цялото време досега.

Явно има алтернативни сюжетни линии, адаптирани за на всекиму сексуалните наклонности. Аз очевидно съм в лесбо-сценария, а ти си играл педерасткия :lol: 

 

Онтопик:  майтапа на страна, ако някой се чуди в момента какво да играе и не е пробвал МЕ:Andromeda- мисля, че играта заслужава да й се даде шанс, особено за парите, които струва в момента (взех я за 19 кинта за ексбокса с безплатна доставка, за PC предполагам, че е още по-евтина). Според мен има необяснимо нисък юзър рейтинг (4,9 в метакритик), което не отговаря съвсем на реалността и вероятно се дължи на ниските оценки на феновете на оригиналната трилогия, които неминуемо сравняват андромедата с тях и не са обективни. Аз понеже не съм предубеден, така щото не съм играл трилогията, затова вече няколко вечери изкарвам до посреднощ без да се усетя.  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

В началото и аз си избрах мъж герой, като сестра му лежи в кома.

 

Аз първо съм решил да изиграя първите три и тогава да играя Андромеда. Но докато стигна до там, бая време ще мине... Толкова игри искам да изиграя, че и доста от тях си седят на лавицата ми с найлончето.

Link to comment
Share on other sites

Same shit here. 

Поне 5 диска чакат на секцията и още толкова дигиталки, свалени, но никога непускани . Плюс две-три игри, които са вече започнати и докарани до някъде. И като се вземе предвид, че една средно дълга игра ми отнема 2-3 месеца, то излиза, че съм зареден с игри за следващите 3 години. А през това време ще излязат и нови, които ще искам да пробвам... Въобще, битката е загубена още преди да е започнала...

 

----------------

 

Аз първо съм решил да изиграя първите три и тогава да играя Андромеда. Но докато стигна до там, бая време ще мине... 

 

Доколкото разбирам от каквото съм чел из интернет, Андромеда няма нищо общо с оригиналната трилогия и следва да се разглежда като съвсем отделна игра, т.е. спокойно може да си я играеш и без да си минал първите три, както аз, в случая. Даже може би е по-добре, за да може да я оцениш обективно и по достойнство, а не в сравнение с еди-какво-си. 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Интересна работа, аз някак си съм го пропуснал този избор и по инерция започнах с дъщерята. А въпросният младеж, брат й, лежи в кома на Нексус през цялото време досега.

Явно има алтернативни сюжетни линии, адаптирани за на всекиму сексуалните наклонности. Аз очевидно съм в лесбо-сценария, а ти си играл педерасткия :lol:

М'нье. Педерастийката хич не ме влече. Ама си го играх мъжкарче по дефолт и сестричката чак към края на играта я накарах да живне, пък кифлата взе да претендира и за ръководна длъжност. Ми... пуснах и нЕква аванта...

Ама теб щом те влече да си лесбийка... Хора всЕкви, та кой съм аз да рЕдя кой, кво да си слага дето му е 'арно  :lol:

 

П.п. И, да. Андромеда няма нищо общо с предишните части. Нито като сюжет, нито като таймлайн (развива се нейде къмто 600-700 години по-късно). Ама има и доста свежи криввания в нея.

Link to comment
Share on other sites

 

Ама теб щом те влече да си лесбийка... Хора всЕкви, та кой съм аз да рЕдя кой, кво да си слага дето му е 'арно  :lol:

Ми то не че толкоз ме влече, но така си тръгна отначало, не е било търсен ефект. Има си особен чар де, навсякъде около тебе да щъкат само кифльоци.

Между другото, снощи за пръв път се появи бял мъж в играта, даже тръгна да ме сваля, хайвана. Обаче я съм жеУезна лесбийка, не давам ищах :lol:

 

Ама си го играх мъжкарче по дефолт и сестричката чак към края на играта я накарах да живне, пък кифлата взе да претендира и за ръководна длъжност. Ми... пуснах и нЕква аванта...

 

 

 

Значи все пак има разлика в различните сюжетни линии, защото в моята брата се събуди доста по-рано, още преди Райдърката да тръгне към станцията Meridians оня се беше ококорил вече,. Предполагам, че ще има включване по-нататък

 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Ако сте пропуснали, ето едно интересно заглавие, което може би ще излезне тази година.

 

И май се разработва от руснаци :moon:

Link to comment
Share on other sites

И това го има :)

 

Аз не играя вече толкова масово както преди, затова, ако нещо ми направи впечатление, го следя до крайния продукт. А тази игра ми хареса - концепцията ми напомня на нещо средно между Half-life и Bioshock. На втората не съм голям фен, но пък за сметка на това HL2 ми е една от най-любимите игри.

 

Metro поредицата също не е лоша и като казах Метро, вижте изискванията за новата игра :D

metro-exodus-system-requirements.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...