Jump to content
BulForum.com

За хомосексуалистите


Recommended Posts

Кажете ми,млади господа,своето скроно мнение за тази 'прослойка' на нашето общество!Мразите ли посетителите на Калигула,питате ли се като ги видите:"Отгоре ли са или са отдолу?"Защото аз да.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
:lol: Нищо не се питам и не мисля за тях, не ме интересуват - нека си живуркат, стига да не ми пречат ;) Гледам само да се отдалеча по-бързо, защото се страхувам за собствената си сигурност :wir :evil
Link to comment
Share on other sites

това е отвратително, но все пак всеки е свободен и може да прави със себе си каквото иска. ако ще и за куче да се ожени.

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип не харесвам хора,които парадират с нещо,а в нашата страна е точно така-хомосексуалистите умират да се показват.И ми е малко кофти като си скитам някъде да видя някое момченце,което прави нежни движения като пеперудка и като проговори мед му капе от устата.Мнооого гадно.Към лесбийките съм малко по-толерантен,но пак ако не парадират/Фантазии/.А за гейовете се чудя постоянно кой е активният.Те всички са едни неееежни,че чак се чудя как се изотормозват да получат ерекция

Link to comment
Share on other sites

Велвет,всички мъже са по-толерантни към лесбийките.Даже съм подучувала,че имат еротични фантазии с лесбийки... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Кои са сладули - гейовете ли :lol:

 

 

aaa edit :P

Link to comment
Share on other sites

Позволете ми да цитирам нещо по повод изказването на Велвет.

"Братя педерасти, правете каквото щете!

Обаче ни помогнете да забраним лесбийките!

Щото и без това красивите жени не стигат за всички!

Благодарим, ви, момчета!"

Link to comment
Share on other sites

Велвет казах ли ти.Фохо ми потвърди теорията за пореден път.Фактът си е факт.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично повече си харесвам лесбийките от естетическа гледна точка.Сега се сетих за едно изказване на Пешо от Хиподил-"Ти можеш ли да си представиш на някви двама как им се удрят камбанките".Лоша работа

Link to comment
Share on other sites

А какво ще кажете за искането на гейовете/лесбийките да имат право да осиновяват деца.Аз съм твърдо против!!!

:angry1

Link to comment
Share on other sites

Айде. айде - само от естетическа гледна точка....не на мене тия ;) баш си представяте вие по 1-2 лесбийки как ви оправят

Link to comment
Share on other sites

Приемам ги. Все пак са хора макар и по-различни от обикновените. Както те са обратни за нас така и ние сме обратни за тях :)

 

Нека да правят каквото ги влече стига да не карат останалите да се чустват неловко заради "странно" държание и примерно "желания". Има хора, които са обратни, но са чудесни приятели... артисти, певци... музиканти...

Link to comment
Share on other sites

ЕЕ,браковете са вече кофти.Преди месец може би минаваха едни по главната,които правеха подписка,за да се разрешат браковете на гейове.

Link to comment
Share on other sites

Защо е прието,че хората на изкуството трябва да с аобратни.Ето и Дриймър го потвърди...тъпо

Link to comment
Share on other sites

-"Ти можеш ли да си представиш на някви двама как им се удрят камбанките"

:sick :sick :sick :sick :sick

 

Виж за лесбийките :love :wub: :love :bgrin:

 

ЕDIT:Иначе всеки има право на избор(все пак него ще го..... не мен :woot )

Link to comment
Share on other sites

Не е прието, но има и такива... недей преиначава думите ми. Ако за теб е така, то за мен не е. Би било едно доста невярно твърдение...

Link to comment
Share on other sites

Гейовете не ме интересуват :allien .Лесбийките-мдаааа :tongue -бракове-не бива :sick ,вместо това да се гласува право на всеки мъж по 2 лесбийки :D

Link to comment
Share on other sites

да се гласува право на всеки мъж по 2 лесбийки :D

Виж това не е никак лошо :punk само дето едвали биха ти били моного полезни(имам предвид, че ако харесваха мъже нямаше да са лесбийки :cry )

 

EDIT:Е познавам и някой изключения :wub: но те са рядкост :wacko:

Link to comment
Share on other sites

гадна работа са педерастите ама и те са хора нека си живеят мизерните животи и дотам

а иначе за браковете твърдо против не искам един ден примерно моето момченце да се разкарва по главната и да види как двама мъже се целуват - то това е гнусна работа :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...