Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Plazma ......Не ме кефи Е :censored2: АТИ и електонната музика ...

Събрали се само хаус Dj .С тая евтина музика И Клуб Плазма името му голямо

Даже се праат на разбирачи хаус най яката музика бати и селяните нафакани TRANCE RULE ама никаде не го пускат :tongue :allien .Tiesto Rule :punk :punk

Иначе в No Sense e готино.

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам какво да кажа пък за Trance-a...като бях в гимназията и аз слушах Astral Projection, ама когато умряха - спрях. Извода е - ако искаш прятна обстановка, неразреден алкохол, няма пияни, които да си просят шамарите, всеки си танцува и не те гледа в краката - мястото е Плазма...

 

respect

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам какво да кажа пък за Trance-a...като бях в гимназията и аз слушах Astral Projection, ама когато умряха - спрях. Извода е - ако искаш прятна обстановка, неразреден алкохол, няма пияни, които да си просят шамарите, всеки си танцува и не те гледа в краката - мястото е Плазма...

 

respect

 

ex da i polovinata plovdivski bokluci i utrepki ako ne se sabiraxa tam 6te6e da e o6te po-dobre vlizam posledniq pat i 20 4oveka nadrusani do kozirkata sedat i me gledat kato iztrebiteli... ludnica....super priqtnooooo :sick

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не ми пречи обстановката изобщо предполагам всеки иска да му яко когато е на диско но купона става кадето и да си само да имаш настроение....Пречи ми че ми пускат буклуци .и трябва да се напия да ми е весело даже не мога да се усмихна когато ги слушам цяла вечер ми е криво

 

Кога умряха Астралл :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Plazma ......Не ме кефи Е :censored2: АТИ и електонната музика ...

Събрали се само хаус  Dj .С тая евтина музика  И Клуб Плазма името му голямо

Даже се праат на разбирачи хаус  най  яката музика  бати и селяните нафакани    TRANCE  RULE  ама никаде не го пускат  :tongue  :allien .Tiesto Rule :punk  :punk

Иначе в No Sense e готино.

 

И сега искаш да ми кажеш, че Tiesto е транс :)

 

ex da i polovinata plovdivski bokluci i utrepki ako ne se sabiraxa tam 6te6e da e o6te po-dobre vlizam posledniq pat i 20 4oveka nadrusani do kozirkata sedat i me gledat kato iztrebiteli... ludnica....super priqtnooooo  :sick

 

аха. а в Нощната детска дискотека Гладиатори няма никакви утрепки дето само гледат за какво да се заядат, за да излезнете вънка и да ти скочат 30 човека. м? тия на някой друг ще ги разправяш.

 

И кви са тия глупости, че Астрала били умрели?

Link to comment
Share on other sites

И сега искаш да ми кажеш, че Tiesto е транс :)

аха. а в Нощната детска дискотека Гладиатори няма никакви утрепки дето само гледат за какво да се заядат, за да излезнете вънка и да ти скочат 30 човека. м? тия на някой друг ще ги разправяш.

 

И кви са тия глупости, че Астрала били умрели?

 

to navsqkade ima takiva utrepki oba4e plazma opredeleno bie vsi4kite po koli4estvo bokluci...... i vse bi li se izqsnil kakvo to4no zna4i "no6tnata detska diskoteka" 6toto ne6to ne mojax da fana smisula i za koi gladiatori po to4no govori6 ?! a i az xoda ot dosta vreme tam i do sega nikoi ne mi e napravil nqkav problem...... stavat skandali ama tva sa nqkva super rqdkost tova 4e ti si bil 1 pat tam i e stanalo podobno ne6to nezna4i 4e vseki pat e taka

Link to comment
Share on other sites

И сега искаш да ми кажеш, че Tiesto е транс :)

аха. а в Нощната детска дискотека Гладиатори няма никакви утрепки дето само гледат за какво да се заядат, за да излезнете вънка и да ти скочат 30 човека. м? тия на някой друг ще ги разправяш.

 

И кви са тия глупости, че Астрала били умрели?

 

 

TIESTO E 100% Trance Dj Бях и видях

следвай линка

Link to comment
Share on other sites

ми означава точно това което пише - нощна детска дискотека

дискотека в която децата ходят нощно време (деца - хора под 87 набор).

 

аз не съм ходил, но знам кой ходи там и затова мога съвсем смело да говоря. същите хора които ходеха в неолит и същите хора които ходеха в Скай Бар-а. Скай Бар-а даже го затвориха, защото постоянно се биеха. Неолит (Карамел) е същото. или поне беше, но сега след като превъзбудените тинейджъри ходят в Гладиатори, може и да се е оправило положението.

 

TIESTO E  100% Trance  Dj  Бях и видях

следвай линка

 

 

какъв вид транс пуска тогава, след като е транс DJ.

Link to comment
Share on other sites

:confused Няма вид Това не са Астрал или Холимен или Карл Кокс или

John DigWeed да има вид

Това е просто Транс

Link to comment
Share on other sites

:confused Няма вид  Това не са  Астрал  ли Карл Кокс  да има вид

Това е просто Транс

 

Струва ми се, че си доста далеч от този тип музика :)

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се, че си доста далеч от този тип музика :)

 

 

Няма Такива филми много добре знам за какво става въпрос.

Не може да си го определяш ти сам стила те са го измислили.

Link to comment
Share on other sites

to navsqkade ima takiva utrepki oba4e plazma opredeleno bie vsi4kite po koli4estvo bokluci...... i vse bi li se izqsnil kakvo to4no zna4i "no6tnata detska diskoteka" 6toto ne6to ne mojax da fana smisula i za koi gladiatori po to4no govori6 ?! a i az xoda ot dosta vreme tam i do sega nikoi ne mi e napravil nqkav problem...... stavat skandali ama tva sa nqkva super rqdkost tova 4e ti si bil 1 pat tam i e stanalo podobno ne6to nezna4i 4e vseki pat e taka

Ми то ако изглеждаш като тоя на аватара ти наистина няма да има кой да ти направи проблем ;)

Link to comment
Share on other sites

Е в Плазма какво като ходят надрусани, те нито се заяждат, нито си търсят с кой да се сбият. Просто си правят весело, нали знаете, кой както намери за добре.

Пък като не искате надрусани и пак да няма кой да се заяжда - Санто

Link to comment
Share on other sites

Няма Такива филми много добре  знам за какво става въпрос. 

Не може  да си го определяш ти сам стила  те са го измислили.

 

Trance е голямо разделение в музиката. това не е стил.

 

Тиесто прави комерсиален лек транс и е много далеч от истинския транс.

Link to comment
Share on other sites

Trance е голямо разделение в музиката. това не е стил.

 

Тиесто прави комерсиален лек транс и е много далеч от истинския транс.

 

 

 

На кви се правите ве големи разбирачи

 

My Webpage

ЧЕТИ КАКЪВ Е СТИЛА НЕ МИ ГИ РАЗПРАВЯЙ ТЕЯ БЪЛГАРСКИ ГЛУПОСТИ

 

 

Плазма SUCK

Link to comment
Share on other sites

На кви се правите  ве  големи разбирачи

 

My Webpage

ЧЕТИ КАКЪВ Е СТИЛА НЕ МИ ГИ РАЗПРАВЯЙ ТЕЯ БЪЛГАРСКИ ГЛУПОСТИ

Плазма  SUCK

 

Разбирач си гледам. Само дето Тиесто сам в интервю е казал, че прави свой собствен стил. нито Транс нито Техно, но ти явно ги разбираш нещата. всичко де що има дупца дупца е Транс. нека така бъде. Говореше се за това в една друга тема.. нямам намерение и теб да ти обяснявам какво е Транс и за какво се разправя. Мисли, че Тиесто е едва ли не създателя на този стил и това е положението.

Link to comment
Share on other sites

Trance е голямо разделение в музиката. това не е стил.

 

Тиесто прави комерсиален лек транс и е много далеч от истинския транс.

 

 

Нали Правеше нещо друго Ей луда работа прочете го стана експерт

Няма значение кой е създателя все пак стила се развива

Link to comment
Share on other sites

Нали Правеше  нещо друго  Ей луда работа прочете го стана експерт

Няма значение кой  е създателя  все пак стила се развива

 

За какво по дяволите говориш? какво друго е правил? прави си неговия стил транс, който е лек и комерсиален. кое не разбра? аз тия работи съм ги чел преди години. когато още слушах такава музика. даже Холандския Транс си има отделно разделение.

Link to comment
Share on other sites

Е в Плазма какво като ходят надрусани, те нито се заяждат, нито си търсят с кой да се сбият. Просто си правят весело, нали знаете, кой както намери за добре.

Пък като не искате надрусани и пак да няма кой да се заяжда - Санто

 

LOL

 

Прав си,аз ходя по партита,за да се кефя на музиката,а не да се напия и да се чудя с кой да се бия.Тва че има надрусани ( незнам какво разбираш под надрусани ) не означава,че няма да се размажа(призанвам си,че и аз се "друсам" )Абе ко да ви кажа,Плазма е пълна с "наркомани" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

LOL

 

Прав си,аз ходя по партита,за да се кефя на музиката,а не да се напия и да се чудя с кой да се бия.Тва че има надрусани ( незнам какво разбираш под надрусани ) не означава,че няма да се размажа(призанвам си,че и аз се "друсам" )Абе ко да ви кажа,Плазма е пълна с "наркомани" :bgrin:

 

ей най-накрая някой да си признае :punk

Link to comment
Share on other sites

Не съм много на ТИ с дискотеките, мразя чалгата, но мога да кажа, че последно време от време на време се събираме в NoSense и секи път се разцепвам от кеф, много обичам да танцувам.

Иначе по други дискотеки просто не смея да ходя, опасявам се, да не ми надуят главата с чалги, пък и компанията ми се събира в Сенса - и с тях.

 

djgorro, ако някой път се домъкна ще ми обещаеш ли Prodigy (smack my bitch up, breathe) и Chemical Brothers (hey boy, hey girl) - разцепвам се от кеф на тия парчета- музиката ми влиза под кожата и отлитам в друго измерение... А в NoSense DJ-а редовно се прави на ударен и не ги пуска, въпреки молбите ми :((

Link to comment
Share on other sites

Случайно някой да знае колко пари е входа в Плазма сега в събота на 18.06.В сайта им не пише нищо но аз все пак да питам някой може да знае.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...