Jump to content

Photo

Общи въпроси за хардуер

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#21 Lucky Luciano

Lucky Luciano

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7697 posts

Posted 10 April 2018 - 13:20

Нямам, аз ако имах... Имам някъде, ама игла в купа сено... Никои не работят - нито предни, нито задни, нито USB3.0... Голям номер...

Група за
Етапно
Разграбване на
България

#22 charmock

charmock

Viking

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3460 posts

Posted 10 April 2018 - 13:32

Тая ралта става само с PS2. И аз имах такива дъна, след инсталацията и драйвърите се оправят.

Българите — това е народът, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.

Магнус Феликс Енодий, 486 г.

#23 Lucky Luciano

Lucky Luciano

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7697 posts

Posted 10 April 2018 - 14:13

Абе аз се сетих и за друг начин, ама нямам достъп, тоест няма как да бутна мишката до долния десен ъгъл, че да видя айдито на тиймвюъра. Ако го видя, ще го достъпна през лаптопа и ще му пусна ъпдейта, та да си намери шоферите, ама на... ГридЪ майнЪ...

Група за
Етапно
Разграбване на
България

#24 Rumbata

Rumbata

Шаман

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3472 posts

Posted 10 April 2018 - 15:59

Предполагам, че иnсталираш Win 7? На 8 и 10 не би трябвало да има проблем.

Опитай с това. Инсталираш го на буутващата флашка и  си готов (може би) :)

..............................................................................

северен Пловдив

r_umba@abv.bg
0885 385 119 (vivacom)

-----------------------------------------------------------------

#25 Lucky Luciano

Lucky Luciano

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7697 posts

Posted 10 April 2018 - 20:24

Просто си върнах старото дъно. Нямам време да се занимавам с глупости, а накрая мога да си прецакам и напълно работещата инсталация и да си отворя беля за няколко часа. Все тая. Исках по-ново дъно, ама няма да го бъде.

Група за
Етапно
Разграбване на
България

#26 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8760 posts

Posted 10 April 2018 - 22:20

Работещата инсталация правил ли си й някога имидж? Какво ще стане ако се скапе по някаква причина? Оставам с впечатлението, че ти е важна инсталация, а не правиш имиджи.

Аз ползвам от някакво време Easeus Todo backup. С нея местих инсталация от хдд на ssd, успешно, има опции за трансфер на системата на друга платформа, там с някакви драйвери се указват.. Пробвай.

Ако имаш имидж, ще можеш да експериментираш, но ако имаш друг хард диск на който да клонираш инсталацията за пробите, ще е най-добре.

То и аз затова по принцип (не само), не обичам често да сменям платформи и ъпгрейди, защото и аз имам много програми и настройки, и една преинсталация ми отнема близо месец от-до.

Ако правиш голям ъпгрейд обаче, винаги си струва една чиста преинсталация, то аз в тези случаи почти винаги се пада и да сменям и версия на Windows, така че..

Ти закво сменяш дъно?

#27 sasshko

sasshko

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 736 posts

Posted 11 April 2018 - 02:19

AW2518H

Тези 240hz подкарват ли се през hdmi или през DP каква е работата като цяло не мога да намеря инфо

tumblr_mu5tk8XBD81s6zjmio1_400.gif

#28 The AnGeL

The AnGeL

.:CHAOS:.

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 805 posts

Posted 11 April 2018 - 09:37

Подкарват се, но трябва да имаш видео карта с DP 1.2 минимум или HDMI 2.0 минимум, както и подходящ кабел.

.....oooO..............
.....(....)...Oooo....
......\..(.....(....)....
.......\_).....)../.....
...............(_/.......

#29 sasshko

sasshko

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 736 posts

Posted 22 April 2018 - 22:29

Подкарват се, но трябва да имаш видео карта с DP 1.2 минимум или HDMI 2.0 минимум, както и подходящ кабел.

В крайна сметка се спрях на S2716DG. Там няма да имам нужда от 240хц, така че няма усложения.

tumblr_mu5tk8XBD81s6zjmio1_400.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users