Jump to content
BulForum.com

Продавам ТУНЕР !


Recommended Posts

комплект: тунер + диск ( няма дистанция) DVB-T , супер качество на картина и звук, работи без драйвери с WINDOWS MEDIA CENTER!!! - 30 лв ХИТ ЦЕНА !

Link to comment
Share on other sites

няма ли си модел, 'щото на PINNACLE PCI DVB-T + ANALOG сещай се колко глупости излизат. и с XP работи ли това чудо?

не съм го пробвал на XP, с ВИСТА и 7 става, а предполагам ,че като се инсталира диска ,ще работи и под XP - на диска има WINDOWS MEDIA CENTER ! не знам точно кой модел е , в компютъра ми е , а не идва с кутйика, а в пликче. не знам кои програми хваща на DVB-T, предполагам трябва и специална антена.

 

не съм го пробвал на XP, с ВИСТА и 7 става, а предполагам ,че като се инсталира диска ,ще работи и под XP - на диска има WINDOWS MEDIA CENTER ! не знам точно кой модел е , в компютъра ми е , а не идва с кутйика, а в пликче. не знам кои програми хваща на DVB-T, предполагам трябва и специална антена.

ТОП ЦЕНА СЕГА: 25 ЛВ С ГАРАНЦИЯ (поне така мисля, ще проверя)

Link to comment
Share on other sites

Кои прогвами хваща на DVB-T ?

В Пловдив засега няма цифрово ефирно излъчване. Очаква се в скоро време експериментално от Копривките, но кога???Тук има някаква информация, но доколко е достоверна?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...