Jump to content
BulForum.com

Продавам


Recommended Posts

Здравейте! Продавам следните неща:

 

1. Игрова конзола Nintendo DS Lite- намерена в международен автобус с една дискета "Mario & Sonic at the Olympic Games" и USB зарядно. Конзолата е в перфектно състояние. Батерията издържа доста време ( не мога да кажа с точност). Играта, която предлагам е компилация от много видове спорт. Играе се с копчетата, с тъчскриина и микрофона, много е занимателна. ( точно тази игра в БГ не я откривам), а в Amazon.co.uk само дискетата струва около 17-25 паунда. Конзолата има Wi-Fi и ако и се сложи Флаш карта(за около 50лв.), може да се гледат филми, да се слуша музика и да се браузва в интернет, както и да се играят пиратски игри от интернет. Козолата+Дискетата+зарядно: 150лв 130лв. (Нова конзола струва около 250лв.)

 

2.Зимни обувки CAT Diesel Power номер 44, UK 10.- Доста стар модел, но много здрав (изцяло от естествена кожа). Обувките се водят работни, но могат да се носят на излети, лов, риболов (малко по-тежки са). Донесени са ми от Гърция и са малко носени, но са перфектни! Състояние 9/10. Цена: 60лв.

Снимки: My link

 

Също така продавам:

3. Настолен Компютър (на части)- състояние неизвестно, до преди 2 години работеше, но не е пускан от тогава и седи в един шкаф.

CPU: Celeron 1.7GHZ+ Cooler Master

HDD: Maxtor 30GB

VGA: Geforce 4 мисля, че беше 420ка- 64MB TV out - AGP -Сменено активно охлаждане

MB: Gigabyte P4 Titan - с кутия и книжки -2xUSB ports, AC97 audio

Case: Много ожулена, смачкана и със стопен пластмасов панел, захранване+флопи и USB hub на задният панел с 2 гнезда

Компютърът е без РАМ, защото я продадох оше при пенсионирането му. Цена: 40лв. или на части по договаряне.

 

Повтарям, че компа не е включван от повече от 2 години и не се знае кое работи и кое не. Нямам как да го пробвам, но ако нещо не работи- връщам парите

 

4.Някакъв Pentium II-20лв.

 

Нещата се намират в Пловдив, като за позиции 1 и 2 пращам с Еконт.

Позиции 3 и 4 предпочитам да предам лично, за да няма сърдити или ощетени

За връзка с мен Skype: veizara

Възможни са компентари по цените, но по Скайп.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...