Jump to content
BulForum.com

Какви дрехи харесвате


HEKTIK

Recommended Posts

По какви марки дрехи си падате?Сорка за просташкия въпрос,не че съм снобарка или нещо от сорта,ама ми е интересно(все пак съм момиченце) :D Та,аз харесвам най-много United Colors Of Benetton,Converse,SMOG,Diesel,GAP,някои неща на Levi`s i Replay.Падам си също по Billabong..Кажете сега и вие на малката снобарка на име Хектик :sick

 

--mod-note

Избягвай подобни имена на теми, ако обичаш. В разрез са с првилата ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Въпросът не е какви харесваш а какви може да си позволиш ...

 

Аз лично си падам по ... ахах знам че ще ми се смеете ама - Ralph Lauren,Versace,Armani .. и т.н Винаги съм си падал по по баровското B)

Link to comment
Share on other sites

ми зависи ;) важното е самата дреха да ми харесва пак марката не е толкова от значение ;)

някога няма да си купа дреха която не ми харесва заради марката

Diesel,Roberto Caballi,D&G има и още ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз какво да кажа-за кецове:converse,reef,roxx;за други хави нямам големи предпочитания,важното е да ми хареса,но иначе-mistral,fishbone,smog,gap.Макар че цялата хава с дрехите е малко тъпа с тея марки,защото има страхотни дрехи на които не пише нещо известно.Аз лично само за кецове гледам марката,просто защото някои фирми правят жестоки кецове

Link to comment
Share on other sites

Аз си купувам дрехи на MAZE-яки и оригинални :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми аз избягвам да си вземам дрешките на италианските момченца. Как да не ми се къса сърцето като нося на Версаче ризката - горкото момче какво ще си облече. За това си нося само Т-shirt made by CARROT. Oпитайте с текстилна боя и малко фантазия стават чудеса. Ако щете вярвайте, но в това ме запалиха 2 германчета шизофреници от дома дето работех :blink:

Иначе кеците са FILA, Nautilica и Salomon. Очилата Polaroid - сменям ги стига някой да ми каже по евтини, но качествени :D

Link to comment
Share on other sites

маеката няма значение. важното е дрешките да са хубави и да са направени от качествен плат. но както всеки и аз имам своите предпочитания. DIESEL, REPLAY, PEPE JEANS, FISHBONE. в последно време гледам ходят хората с едни много хубави дрешки на по едно две цветенца, с марка GURU. можете ли да кажете къде има такива, за да не обикалям като гламав да търся. а, мерси!

Link to comment
Share on other sites

Дрехите, които най-много ми харесват носят логото "tHiNkeR" :D

Разбира се харесват ми и други, но марката не е от значение - качеството е най-важно...и цената разбира се (как да дам 150лв за панталон, който мога да си ушия максимум за 30?). Според мен големите фирми прекаляват със цената на удоволствието да носиш логото им

Link to comment
Share on other sites

маеката няма значение. важното е дрешките да са хубави и да са направени от качествен плат. но както всеки и аз имам своите предпочитания. DIESEL, REPLAY, PEPE JEANS, FISHBONE. в последно време гледам ходят хората с едни много хубави дрешки на по едно две цветенца, с марка GURU. можете ли да кажете къде има такива, за да не обикалям като гламав да търся. а, мерси!

ей тия дрешки на GURU са много хубавки,аз имам 2 блузки.Най-често ги има в магазините на Lotus.Иначе като любима марка дрехи са ми Mavi,Lotus,Converse,Madoc,Forest и Rodi

Link to comment
Share on other sites

awe spored men nqma zna4enie markata na drehata...vagnoto e da e udobna i da ti haresva.drugoto e bez zna4enie spored men.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм можел да си позволя марково облекло. Хората от компанията се разкарват в маратонки за 150 лв, фанелки за по 40, суичъри за 120...

Затова и от изброените от вас производители са ми познати едно две имена :cry И все пак мисля, че е по важно дали се чувстваш добре в дрехите си, отколкото колко пари струват или каква марка са.

Link to comment
Share on other sites

ne triabva da zabraviama 4e bdrehite ne praviat 4oveka,no pone mogat da mu povi6at samo4uvstvieto.saglasen sam stova 4e nai-vajnoto e da sa udobni.no za o4ilata sam bezkompromisen priznavam samo -oakley

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...