Jump to content
BulForum.com

Да гледаме България_Дания заедно!


PSYCHOSIS

Recommended Posts

От достоверен източник, чиято самоличност ще запазя в тайна за всеки случай, подочух, че довечера хора от форума ще се събират да гледат мача на бирфеста. Какво ще кажете да се съберем повече хора, да се запознаем, да пийнем по една бира и да гледаме после как падат нашите :) Ако има навити, предложете час и място на срещата.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за!Обаче ако дойдат повече хора. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това е идеята на този пост, да се достигне до всеки един от този форум, да му се въздейства! Вие за какво си мислите, че лепнах този надпис "Slipknot" под signature-а? :) Тва е за да ви хипнотизирам, да ви направя свои марионетки! И вече като сте под моя власт ще се възползвам от вас! Мдам, муахахаха! Ще ви взема пластмасовите чашки от бирата и няма да има какво да гризете! Не съм ли зъл просто :lol:

Малко се поувлякох, сори ;) Трябва да намаля карамела, май май ми вреди :wacko:

 

ЕДИТ: Единият вариант е да си определим точно място на срещата. Така няма начин да не се намерим, дори и да не се знаем. Втория вариант е всички да търсят мен - снимката ми е на аватара :P

Link to comment
Share on other sites

ха-ха-ха,много си секси

Нали знаете,че ако не излезем да игаем ще паднем само с 3:0 служебно :цръ

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK Posted on Jun 18 2004, 13:18 PM

ха-ха-ха,много си секси

Нали знаете,че ако не излезем да игаем ще паднем само с 3:0 служебно :цръ

 

malee kakwi verni fenove imame....

Link to comment
Share on other sites

Абе може и да паднем ама трябва да излезнем и поне да се представим достойно. Все пак 5:0 е доста унижаващо. Къде се е видяло 5:0 на Европейско ? Тва показва само че не можем да играем. Не казвам че сме слаби, но поне малко да се стегнем. ;)

Link to comment
Share on other sites

6.30 на спирката на Тримонциум. Ама като гледам май всички там се чакат, така че няма да се познаем :) .

Link to comment
Share on other sites

Уредена е среща - 7 часа на пощата. Засега ще бъдем аз, chicatillo, LifeFeel, пичовете от Defiance Team и ...тва е :) Чувствайте се поканени да дойдете вие. Как ще се познаем не ми е ясно, с питане може би :)

Link to comment
Share on other sites

Ама като гледам май всички там се чакат, така че няма да се познаем :) .

/оффтопик ;)

тва ме подсети за една случка

отиваме на мача Левски-Ливърпул и един пич имаше два билета и се беше разбрал да продаде единия на някъв познат от София.Та имаха среща в 19:00 пред народното събрание(уж там нямало да има мноо хора) та отиваме ние към народното събрание към 7 без 10 и там имаше супер мноо хора ;)

сигурно над 5000 човека :woot .Все пак беше 3-ти март и точно тогава имаше заря пред народното събрание ;).Стояхме там до към 19:30(тогава вече нямаше мноо хора) а ония пич така и не го видяхме и си остана без билет за тоя мач :lol:

 

така че внимавайте къде си правите срещите B)

Link to comment
Share on other sites

Уредена е среща - 7 часа на пощата. Засега ще бъдем аз, chicatillo, LifeFeel, пичовете от Defiance Team и ...тва е :) Чувствайте се поканени да дойдете вие. Как ще се познаем не ми е ясно, с питане може би :)

Не съм убедена,че мястото е подходящо,пък и мачът е от 19,така че няма да си намерим места.Не искам да бъда опозиция,но просто това е моето скромно мнение. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Edit: S Defiance team sme se razbrali v 7, taka 4e ostava 7, koito iska - da hodi po-rano.

Офтопик:

Аз само да кажа че един от дефианс няма да бъде там щото е болен :)

край на офтопика///

Та искам да ви пожелая приятно прекарване и дано бием, а и не прекалявайте с алкохола!! :punk

Link to comment
Share on other sites

пичове аз отидох и си прекарах страхотно

на полувремето с наште хора минахме по центъра с мойто гоооолямо знаме и пяхме химна, псувахме съдията, викахме....ауе супер!

Link to comment
Share on other sites

пичове аз отидох и си прекарах страхотно

на полувремето с наште хора минахме по центъра с мойто гоооолямо знаме и пяхме химна, псувахме съдията, викахме....ауе супер!

аха,ето кой са били значи...що ми се стръва обаче че пяхте некфа странна версия на химна?

Link to comment
Share on other sites

Химна малко се разминаваше, ама важното е че имахме мерак. Аз го носих по цялата главна и обратно с великия де :) .

*знамето

Link to comment
Share on other sites

кога, къде, що??? от няколко дена не съм активен във форума и попропуснах тази среща. айде пак!!!!

Link to comment
Share on other sites

вай вай баси това небе как плюе!

та ако не вали,9.00 ще ходим 4 човека от класа да гледаме..

Надявам се да стане като миналия път...

ако някой настоява,може са срещнем и заедно да гледаме хетрика на Бербатов :woot :D

Link to comment
Share on other sites

ой ой ставаше шоу....особено при гола падна истинско викане....след това не можех да говоря... :bgrin: ...мисля че мернах Dreamer ама не съм сигурен-той да каже...викам на наште-Ще отидем,ще му викнем Дрииийййймъъъррр!...па ако се обърне начи е той....ама наште нещо ги мързеше..абе стана шоу...абе това адаша добре че вкара, направо ни подлуди...

Link to comment
Share on other sites

Edit: S Defiance team sme se razbrali v 7, taka 4e ostava 7, koito iska - da hodi po-rano.

За съжаление Defiance така се бехме изпогубили, че мен ме нямаше на срещата :( Поне ми се размина бирата на ZGAN :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...