Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пиша по "ВОДОПРОВОДА" :bgrin: :bgrin: :bgrin: Преди по малко от половин час ми се обади една мадама от НЕТ ГРУП wtf ????????? да ме по пита дали имам нет :tongue :wacko: :blink: :blink: (тая мадама изкара много секси глас) та бях толкова ошашавен, че направо си глътнах езика и забравих да питам как така от нет груп като съм вече абонат на булсатком :woot :beer:. Но както и да е, незнам какво става и не искам да хвърлям бобец за да гадая. Решението е взето и не подлежи на промяна за смяна доставчика ми.

 

П.с. в джобс.бг бях попаднал на обява от преди 1-2 дни, че нет груп набират служители за окабеляване :bgrin: :devil :woot

 

ама ти да не реши , че те навивам да не сменяш доставчика ?!

това си е право на всеки, просто аз изказвах своето мнение че мен специално за момента ме устройва.

всеки си има собствени критерии за услугата и когато тя не ги покрива е нормално да търси алтернатива.

 

а нетгруп мисля че имаха мрежи и в други градове, но може и да греша. може момичето което ти се е обадило да не се е

аклиматизирало още и да кара със старото име , или да са оставили търговската марка или да са се продали обратно :)

Link to comment
Share on other sites

Pinging 46.40.96.1 with 32 bytes of data:

Request timed out.

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=12ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=13ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=14ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=8ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=13ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=14ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=6ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=13ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=9ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=10ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=11ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=14ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=14ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=15ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=7ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=14ms TTL=63

Request timed out.

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=6ms TTL=63

Reply from 46.40.96.1: bytes=32 time=11ms TTL=63

 

Ping statistics for 46.40.96.1:

Packets: Sent = 20, Received = 18, Lost = 2 (10% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 6ms, Maximum = 15ms, Average = 11ms

Найс, а!

 

Това, драги ми смехурковци (май към belos е насочено повече) се усеща, и още как, иначе нямаше и да се сетя да пингвам.

И това не е най-лошия вариант, на който се натъквам почти всеки път като се събудя сутрин. А и не само сутрин.

И определено няма да е от самата мрежа на бившия Нетгруп, защото това почна в момента, в който ме прецакаха (т.е. прехвърлиха) на булсат. Не вярвам в същия момент изведнъж физическите устройства по мрежата да са променени от екипите по някакъв начин, но дори да можеше да е така, всичко това почна в момента, в който булсат ни посраха.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Бях на последната мрежа, която прехвърлиха едва онази вечер на Булсат. Първите ми впечатления бяха отлични... до снощи. В 22ч. нета изчезна и се е появил сутринта по някое време. Явно беше претоварена мрежата. Вземаше си IP, но изключително бавно и нет нямаше. Още една вечер така и хващат пътя.

Link to comment
Share on other sites

Нета направо се скапа:

 

Ping statistics for 46.40.84.1:

Packets: Sent = 1032, Received = 538, Lost = 494 (48% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 8ms, Maximum = 114ms, Average = 36ms

 

Едва това успях да постна.

Поддръжка - дръжки.

 

При някой друг да e така icon14.gif

Link to comment
Share on other sites

Спокойно, трябва да изтраем само няколко месеца, вероятно 1-2 години докато се стабилизират, после може и да е Ок. Само изтрайте. Аз и на тия на ДЦЦ се чудя какво пищат, нека мине поне година и ако не се оправят тогава да се обаждат, яя ма ха. Ний кво искаме, за 1 нищожен месец време да се оправят нещата около такова голямо събитие като насиране с Булсат. Някои хора серат цял живот.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано мисля, че от началото на октомври ще се оправи, когато намалят скоростите и ограничат MAC адресите. Просто всичко е пуснато на max и техниката не издържа. А ако стане така, че не се оправи, има и друга алтернатива.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано мисля, че от началото на октомври ще се оправи, когато намалят скоростите и ограничат MAC адресите. Просто всичко е пуснато на max и техниката не издържа. А ако стане така, че не се оправи, има и друга алтернатива.

Добре, а така ли смятат да "задържат" вече настоящите си клиенти?! Каква е логиката в това (всичко на макс и без ограничение на МАЦ) ? Айде за ограниченията как да е, ами това за MAC-овете ми е необяснимо на първо мислене.

Че те преди да се намесят Булсат, всички абонати на Нетгруп от доста време имаха неограничен Бг/локален нет. Тогава техниката издържаше май.

Или с две думи сложиха по-кофти техника и за по-слаби скорости и т.н. Така ли :rolleyes: . Нещата няма да са добре, и следващия месец, според мен.

Link to comment
Share on other sites

Добре, а така ли смятат да "задържат" вече настоящите си клиенти?! Каква е логиката в това (всичко на макс и без ограничение на МАЦ) ? Айде за ограниченията как да е, ами това за MAC-овете ми е необяснимо на първо мислене.

Че те преди да се намесят Булсат, всички абонати на Нетгруп от доста време имаха неограничен Бг/локален нет. Тогава техниката издържаше май.

Или с две думи сложиха по-кофти техника и за по-слаби скорости и т.н. Така ли :rolleyes: . Нещата няма да са добре, и следващия месец, според мен.

 

Знам ли... може да си настройват техниката в момента. Може и да не оправят нещата, което значи, че повечето им абонати ще сменят доставчика. Още повече, че Гаров има инфо за всички абонати и ако закара негова оптика в райони, където има такава на Нет Груп, звъни на абонатите и ги пита дали искат прехвърляне. Повечето се съгласяват, предвид прекъсванията и хаоса около Булсата. Един приятел на ул. Даме Груев, вече са го прехвълили на Ейнджъл.

Link to comment
Share on other sites

И защо мислите, че тези които се прехвърлят към Гаров правят нещо.

Той просто в момента краде клиенти , които ще продаде в последствие.

Малките мрежи нямат алтернатива освен да се продадат.

Link to comment
Share on other sites

И защо мислите, че тези които се прехвърлят към Гаров правят нещо.

Той просто в момента краде клиенти , които ще продаде в последствие.

Малките мрежи нямат алтернатива освен да се продадат.

:bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :beer: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Извинявам се просто не се здържах :tongue :tongue

Гаров краде клиенти WTF ве майна , не чесно WTF??? Искаш ли да ти кажа нещо. Много голяма група от клиентите на "булсата" бяха клиенти на нет груп не заради нещо друго а заради това, че те взимаха нет от Гаров. Кой кого е откраднал е още МНОГО ама МНОГО голям въпрос . Аз станах клиент на нет груп защото те взимаха нет от Гаров а не от някой друг и защото той се и направил име човека. В продължение на 3 години почти нямах никакви ядове с тях. Дойдохте ВИЯ и се изсрахте в кацата с мед. И имам въпрос към теб ма специално към ТЕБ. Мислиш ли, че фирма която е решила да окабели целия град е малка мрежа, нека дори и да е на "малък и незначителн град" като Пловдив? Мислиш ли, че когато Гаров дойде до твоя квартал , маала, според теб колко хора ще останат на булсата и колко ще се върнат при не го а??? При условие, че вчера вечер не можах да се чуя с баща ми който е в Африка и до преди месец докато бах на предния си доставчик си говорих без проблем с него по скайпа (човека е в Судан). От една седмица немога да си направя лафа с чичо който е Москва. Немога да кликам WOW без да ми накъсва без да ли спре нета за секунда и без да съм ви пратил по една честитка, незнам майна но би трябвало много да ви сърбят задниците чесно и то май не само от мен :bgrin: Мислишли че ми пука дали еди какво си или еди какво си А? АЗ си искам стария нет не тва "НЕЩО" което получавам в момента. И определено не вярвам че нета ще се подобри след като намалите скоростите, нещята щели да се нормализират ? ВИЯ знаете ли какво ще стане после с Ония ваши клиенти дето ползват нета само да си свалят филм или да се набутат в вбох-са как ще изреват ??? че има лагвало бавен им е нета и всякви такива. Ето тогава ще се видите в чудо определено. Не ви завиждам и искрено Ви съжалявам. И според мен по същи начин стоят нещата и другите градове кадето сте се набутали. Аре успехи и да ми оправите нета :devil

 

П.с Май пак се от плеснах с писането сорки :tongue

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

И защо мислите, че тези които се прехвърлят към Гаров правят нещо.

Той просто в момента краде клиенти , които ще продаде в последствие.

Малките мрежи нямат алтернатива освен да се продадат.

Дай Боже всекиму да е обект на такава "кражба"! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И защо мислите, че тези които се прехвърлят към Гаров правят нещо.

Той просто в момента краде клиенти , които ще продаде в последствие.

Малките мрежи нямат алтернатива освен да се продадат.

 

пич отдавна те разкрихме че взимаш по 2 лева на пост :D :D

Link to comment
Share on other sites

И аз чакам Гаров да ме открадне от еврокома 2 години вече,но уви :laughing: И тая малка мрежа 20 години не се продаде,точно сега като се сриват половината доставчици в Пловдив ще го направи :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз чакам Гаров да ме открадне от еврокома 2 години вече,но уви :laughing: И тая малка мрежа 20 години не се продаде,точно сега като се сриват половината доставчици в Пловдив ще го направи :laughing: :laughing: :laughing:

Гадове. Изчезна ми нета преди 2 часа. ЦЕЛИ над 2 часа без нет и кой знае докога. Не стига че в 1/4 от останалото време е кофти и пинг и стабилност..

Тая тема за булсат не е почнала хич на добре, няма и да продължи на добре, само може да свърши скоро! Поне на това се надяват сигурно 95% от прецаканите!

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли нямаш алтернатива. Как няма някой да ти дръпне едно кабелче. И при мен изчезва и ако няма едно свободно Wi-Fi от комшията, не знам...

Link to comment
Share on other sites

Аз платих за 2 месеца. Нямам избор до тогава Гаров няма да ме "открадне" за съжаление. Иначе че Галинчо от Пловдив сериозно ли мислиш, че ще заблудиш някой тука? Верно за теб сигурно сме хора от провинцията ама доматите не ги ядем с колците. Дете идиотче ще разбере от 2 твой поста, че си на заплата в Булсата. Тъжното е че мислите че хората тук са толкова ограничени. Като си написал Галин Пловдив и пускаш резултати, специално на външните 12 ПЪТИ по-високи от мойте и на доста хора тук ще направиш нещо, утре може да напишеш Петър Стара Загора, като спътнете и там, и пак може да постнеш някакви резултати - резултат 0. Нета е шит, пинга е ПЪТИ по-голям от преди, никаква игра не може да се играе. Всеки ден нета спира по 2 пъти. Вярно за кратко 5-10 минути до половин час понякога, но достатъчно да те изнерви. Та още 15 реклами да напуската от Булсат в пощата нищо няма да постигнете с това. Специално се надявам шевете на Галинчо да го прочетат тоя пост и да си "вдигнат" служителя от форума да не с*р* лъжливи резултати и сравнения колко добре е всичко, не сме малоумни виждаме сами.

Link to comment
Share on other sites

Аз платих за 2 месеца. Нямам избор до тогава Гаров няма да ме "открадне" за съжаление. Иначе че Галинчо от Пловдив сериозно ли мислиш, че ще заблудиш някой тука? Верно за теб сигурно сме хора от провинцията ама доматите не ги ядем с колците. Дете идиотче ще разбере от 2 твой поста, че си на заплата в Булсата. Тъжното е че мислите че хората тук са толкова ограничени. Като си написал Галин Пловдив и пускаш резултати, специално на външните 12 ПЪТИ по-високи от мойте и на доста хора тук ще направиш нещо, утре може да напишеш Петър Стара Загора, като спътнете и там, и пак може да постнеш някакви резултати - резултат 0. Нета е шит, пинга е ПЪТИ по-голям от преди, никаква игра не може да се играе. Всеки ден нета спира по 2 пъти. Вярно за кратко 5-10 минути до половин час понякога, но достатъчно да те изнерви. Та още 15 реклами да напуската от Булсат в пощата нищо няма да постигнете с това. Специално се надявам шевете на Галинчо да го прочетат тоя пост и да си "вдигнат" служителя от форума да не с*р* лъжливи резултати и сравнения колко добре е всичко, не сме малоумни виждаме сами.

 

да бе направо съм на заплата дори и ме позлатиха.

просто ми е супер интересно как във форумите има само плачковци

и недоволни и ако се появи някои който не си плюе доставчика и вече е

агент провокатор и на заплата и т.н.

 

обещавам , че щом ми се появят загуби ще пусна 200 поста с псувни до булсат и тогава ще

кажеш сега не са му платили и ги плюе.

 

ако искаш всеки ден мога да пускам резултати от великия спийдтест и да ги коментирам, но на мен лично ми писна

с тази тема.

 

явно трябва да съм супер недоволен за да пиша във форум пълен с параноични комплексари.

Link to comment
Share on other sites

явно трябва да съм супер недоволен за да пиша във форум пълен с параноични комплексари.

 

Пропусна дървените философи, nolife-ерите и зубрачите, зомбираните играчи, тревоманите и поне още 5 подобни категории потребители на интернет.

 

Я помисли пак - имаш 16 поста и всичките са в тази тема. Показваш резултати които никой друг не може да постигне... как пък всички които пишат тука само ти се намери да си толкова доволен да му се не види. Как не се намери друг от хората които пишат от по-отдавна да е толкова възхитен и с такъв прекрасен интернет от Булсат като теб?

 

Не пич, ние 2+2 не можем да съберем и вЕрваме на всеки защото за какво да ни лъже човека, пък и какво ли разбираме ние всъщност...

Link to comment
Share on other sites

Пропусна дървените философи, nolife-ерите и зубрачите, зомбираните играчи, тревоманите и поне още 5 подобни категории потребители на интернет.

 

Я помисли пак - имаш 16 поста и всичките са в тази тема. Показваш резултати които никой друг не може да постигне... как пък всички които пишат тука само ти се намери да си толкова доволен да му се не види. Как не се намери друг от хората които пишат от по-отдавна да е толкова възхитен и с такъв прекрасен интернет от Булсат като теб?

 

Не пич, ние 2+2 не можем да съберем и вЕрваме на всеки защото за какво да ни лъже човека, пък и какво ли разбираме ние всъщност...

 

Край , осветлихте ме , аз съм агент под прикритие на булсат :)

 

ето ви спийдтест от днес.

 

952554285.png

952555428.png

952556168.png

952556900.png

952557519.png

952558449.png

952559493.png

952560951.png

952561755.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...