Jump to content
BulForum.com

Гледане на филми Online ?


Recommended Posts

Искам да ВИ попитам,като не сваляте филмите а направо ги гледате,колко време Ви отнема?Щото много пъти се опитвам,да гледам,но уви......чакам един час,и пак не тръгват.Колко чакате? :cry :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш 1.25 мбит скорост би могла да гледаш филми на 1CD, в противен случай няма да имаш това щастие. На 1мбит с много накъсвания се гледа, но е изключително неприятно. Вероятно скоро този проблем ще изчезне при въвеждането на новите локални скорости, но времето ще покаже дали ще стане така.

 

Ако ти е достатъчна скоростта филма тръгва до 30 секунди.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш 1.25 мбит скорост би могла да гледаш филми на 1CD, в противен случай няма да имаш това щастие. На 1мбит с много накъсвания се гледа, но е изключително неприятно. Вероятно скоро този проблем ще изчезне при въвеждането на новите локални скорости, но времето ще покаже дали ще стане така.

 

Ако ти е достатъчна скоростта филма тръгва до 30 секунди.

I koga,6te stane taka,kakto kazva6?

Link to comment
Share on other sites

Добрите езици говорят за един-два месеца, но не се обнадеждавай много засега. Все пак зависи коя тарифа получи повишени скорости към този сайт.

Link to comment
Share on other sites

plovdiv4ankata editnah ti imeto na topica za da stava qsno za kakvo stava vapros taka e upomenato v pravilata

 

Kolegi /pravoimashti/ prav li sam ?

Link to comment
Share on other sites

plovdiv4ankata editnah ti imeto na topica za da stava qsno za kakvo stava vapros taka e upomenato v pravilata

 

Kolegi /pravoimashti/ prav li sam ?

Не знам, но си комплексар :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха!

Самото гледане на филма ми отмема средно между час и половина, два часа и малко отгоре, зависи от продължителността на съответния филм ;) :D

...виж, свалянето - друг въпрос

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш 1.25 мбит скорост би могла да гледаш филми на 1CD, в противен случай няма да имаш това щастие. На 1мбит с много накъсвания се гледа, но е изключително неприятно. Вероятно скоро този проблем ще изчезне при въвеждането на новите локални скорости, но времето ще покаже дали ще стане така.

 

Ако ти е достатъчна скоростта филма тръгва до 30 секунди.

Toest v momenta nqma tarifa s koqto moje da se gleda NORMALNO 1 film ?!

Link to comment
Share on other sites

Значи излиза, че с 300-350 кБ/с (към 2.5мбита) теоретично трябва да гледам в реално време :)

Все пак насича.. особено с експлодера.. с файърфокса не толкоз, но пак е дразнещо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...