Jump to content
BulForum.com

Коментаторски бисери


member

Recommended Posts

Англия - Швейцария:

 

Сходни са схемите на двата отбора, 4-4-2 като швейцарците имат човек повече в средата на терена.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Русия-Португалия,телевизия ОРТ(Русия) лежи португалски играч на терена и коментаторът отбелязва "Един вече елиминирахме !" :D

Link to comment
Share on other sites

Лично за това Евро ми е много смешно колко се повтарят на мачовете - само "пасивна игра" и "адмираций" ,мисля че знаят ;)

А иначе други бисери - "Номер 20 да това е ....аа...номер 20" :)

"Ето го и 3ти номер - колкото висок толкова и широк" - бахти кубчете дето е тоя ;)

Link to comment
Share on other sites

"Дейвид Бекъм е най-добрия подавач!" - гениална мисъл на коментатора от мача Англия-Швейцария :)

Link to comment
Share on other sites

Най ми харесва 'линейна бързина' тоя лаф как го измислиха нашите коментатори, но много бих искал да ми обяснят как то се връзва с футбола :P

Link to comment
Share on other sites

-Швеция - България - "Шведите вкараха гол и това им вдигна самочувствието , но това във никакъв случай не трябва да окуражава нашите !" / след 1вия гол на шведите.

-В началото на мача Русия-Португалия : "Драги зрители , ..... , ако не сте гледали цялото ни предаване ще ви припомня за нулевия мач между Гърция и Испания , който завърши 1:1 " - това не си го спомням дословно , но за нулевия мач ме уби !

 

П.П. don_anton ти ме подсети за още нещо - Този съдия е добродушен , идващ от област на Ислания , която се слави с добродушните си хора /или нещо от сорта/ - КАК МОЖЕ ОБЛАСТ ДА СЕ СЛАВИ С ДОБРОДУШНИ ХОРА - ТОВА ДА НЕ Е ГОСТОПРИЕМСТВО ИЛИ ПЪК КИСЕЛО МЛЯКО - знам ли ...

Link to comment
Share on other sites

Португалия - Русия

Корнер на Фиго - топката отива зад дъгата фронтално отвън на наказателното е един португалец се връща 5 минути, за да я догони - "Това трябва да е заучано положение" - след това се връща балон към Фиго на пак на корнера и там топката излиза в тъч...

Link to comment
Share on other sites

Най ми харесва 'линейна бързина' тоя лаф как го измислиха нашите коментатори, но много бих искал да ми обяснят как то се връзва с футбола :P

Ami sigurno ima i yglova (nyakoy igrach move mnogo byrzo da byaga v kryg , de) :P

Link to comment
Share on other sites

sq ne se se6tam za kometatorski gaf ot euroto ma na men lubimiq mi komentatorski LAF e :

ina4e tova toolkova simpati4no mom4e :)

Аз го чух на ЕВРО-то този лаф "Този толкова симпатичен играч"

Link to comment
Share on other sites

Франция - Хърватия

Тудор си вкарва автогол а гола го зачитат на Силвестър.Коментаторът не е доволен!След като изписват ,че е автогол коментаторът възгхордява "Знаех си ,че чувството ми за далечина не ме е подвело!Правдата възтържествува" :wir

Link to comment
Share on other sites

Това е малко извън темата , но все пак -

Слави Трифонов : "Ако не излезнем утре ще паднем САМО с три гола." ;)

 

sMARTBomber - браво - това наистина ме разби ! / чудя се нашите футболисти дали на сцена ги тренират ;) /

Link to comment
Share on other sites

Русия-Португалия

"Този мач ще грабне златната палма за най-много пасчета. Пасче на 3м, на 5м, на 8.90м..."

Link to comment
Share on other sites

Най-странното е, че същия плямпалник и в предишни мачове изпозва думата "латергия"! :confused Вече започнах да се притеснява, аз ли съм зле с българския език или оня пич си измисля нови думи. Като цяло коментаторите са под всякаква критика. Говорят пълни глупости почти през цялото време и понякога просто ме изкарват извън нерви :angry1 Замислям се дали да не пратя някакво критично писмо, ама като знам, че нищо няма да се промени...

Както когато бях писал на Геймъри Шоу, че тая скумрия водещата е срам за всички геймъри :)

Link to comment
Share on other sites

Най-странното е, че същия плямпалник и в предишни мачове изпозва думата "латергия"! :confused Вече започнах да се притеснява, аз ли съм зле с българския език или оня пич си измисля нови думи. Като цяло коментаторите са под всякаква критика. Говорят пълни глупости почти през цялото време и понякога просто ме изкарват извън нерви  :angry1 Замислям се дали да не пратя някакво критично писмо, ама като знам, че нищо няма да се промени...

Както когато бях писал на Геймъри Шоу, че тая скумрия водещата е срам за всички геймъри :)

Не се хаби - нищо най-вероятно няма да стане. А освен това /това било доста отдавна и баща ми го разправяше / - когато преди от телевизията са искали да уволнят един доста "сакат" коментатор - той им казал ,че ако го уволнят ще се САМОУБИЕ - и те ... какво да правят - не могат да го уволнят и го оставили на работа ...

Link to comment
Share on other sites

Е, поне сегашните поплюнковци не е нужно да се тревожат за самоубийство - аз на драго сърце ще ги освободя от мъките им. Винаги, когато си мисля за нашите коментатори, се сещам за великата мисъл:"Трудно е да си тъп!"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...