Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Просто Виден има афинитет към гениталиите ти и мине не мине, ги споменава и търси. Я мъде, а "джойстици"

Те така.

:effemine3:

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, RaptoR said:

латентният гей

Гладна кокошка просо сънува. Някакви собствени проекции опитваш да прехвърляш по хората ми се струва.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mIRCata said:

Гладна кокошка просо сънува. Някакви собствени проекции опитваш да прехвърляш по хората ми се струва.


Единствено ти като латентен гей говориш в тая посока - трети път повтарям :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mIRCata said:

Ем ти като постоянно се интересуваш от мъжки топки и уйове, открито. Открит ли да те водим? :gayviolet:


Ми ти като нито си бил на масата, нито знаеш за какво говорим къде се бъркаш с латентната си гейщина!?!?! Щото по принцип тия вътрешни закачни нямат НИЩО общо с това, нито на някой от нас му е минало през ума... А на тебе САМО това ти е на ума :effemine3:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Аз пак не разбрах какъв беше казусът с моите топки и защо се повдигна този въпрос. Както и последният лузър знае, аз имам ТРИ! И всяка една е по-голяма и космата от останалите две.

И кво толкова!?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ми явно освен че не помниш, че си го вадил на масата не помниш и разговора довел до това ти движение! :laughing1:

ЕДИТ: Подсказка - цялата работа до бръснене отива. :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...