Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако ще имаме някаква сигурност за понеделник - казвайте. Йегера е фраш по всяко време, така че трябва да резервирам Овреме. 

Link to comment
Share on other sites

Ако ще имаме някаква сигурност за понеделник - казвайте. Йегера е фраш по всяко време, така че трябва да резервирам Овреме.

Резервирай.
Link to comment
Share on other sites

Толкова ли е трудно? В смисъл не е ли просто- лягаш и се търкаляш върху него :D

 

П.П. Между другото, така и така сме на подобна тема- някой знае ли откъде мога да намеря така наречените физиотейп, в някоя апетка ли?

 

Ами трябва да застанеш по определен начин и да изолираш правилните мускули. Иначе може да се контузиш много лошо или в по-добрия вариант - просто да не правиш нищо.

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли е трудно? В смисъл не е ли просто- лягаш и се търкаляш върху него :D

 

 

 

Има и други видеа, които е препоръчително да се прегледат преди да се използва.

Link to comment
Share on other sites

Foam roller-а ли?

Аз си купих ето този преди години, но имам спомен, че платих по-малко пари.

 

https://www.decathlon.bg/p/8381479_foumroler-za-pilates.html#/7435-254-no_size

 

Така и не се научих как да го ползвам обаче и си седи само. От време на време го вадя и се опитвам да го ползвам пак.

Ей тук линкнах статии с инструкции :)

 

 

Да внеса важна информация: шатрите на покрива на Йегера са с предварителна резервация и са нужни минимум 6 човека. В смисъл е време мисирстването да се прекрати  :laughing1:

Аз слухтя :)

 

 

Бройте ме за понеделник.

Link to comment
Share on other sites

Най-доброто видео, което съм намирал по темата как се прави самомасаж и акупунктура - Holomedica Vol.1 - Essential Self-Massage. Сложих го навремето в пиратския залив, но поради липса на сийдъри в момента може да го намерите например тук.

 

Изкуството на масажа се практикува от хилядолетия и е доведено отдавна до съвършенство. Доколкото някои неща могат да достигнат до нас без лично да ни показва някой, и да бъдат показани във филм, то този е много добро начало. Ефектът се усеща веднага.

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми мисири, мисирки и вие малки мисирчета - резервирана е беседка в Йегера за понеделник в 7 вечерта на мое име. Леко са пропуснали да ни кажат, че такава резервация ни задължава да изпием един парти кег бира. Подобно предизвикателство посрещнах със смях, но силно се надявам да не излизат нови, понеже такива неща ме изнервят. Така че гответе се и само някой да посмее да ми се излигави. Четене на книги, масажи и други подобни глупости оставяте за други дни... Да сефтосаме подобаващо покрива! 

Link to comment
Share on other sites

Видене, разчитам да ме компенсираш, щото ще съм изключително пасивен в пиенето на бира... Не знам що, но от последните 20 пъти, в които съм пил бира, следващия ден съм със зверски синузит и трябва да играе течния аналгин...

Link to comment
Share on other sites

Видене, разчитам да ме компенсираш, щото ще съм изключително пасивен в пиенето на бира... Не знам що, но от последните 20 пъти, в които съм пил бира, следващия ден съм със зверски синузит и трябва да играе течния аналгин...

 

Може да нямаш никакви притеснения, аз обикновено компенсирам 3-4 души... 

Link to comment
Share on other sites

Никога не може да бъде проблем за нас, освен ако не сме само с Пешо, Пламен, Ангел :bgrin:. Затова приех "предупреждението" с много смях. 

Link to comment
Share on other sites

В понеделник ако го намеря т'ва къде е, може да прескоча за малко да ви видя и да изпия една...кóла. :P

 

P.S. Абе вие като пиете толкова бира, как си карате колите после?

Link to comment
Share on other sites

В понеделник ако го намеря т'ва къде е, може да прескоча за малко да ви видя и да изпия една...кóла. :P

 

P.S. Абе вие като пиете толкова бира, как си карате колите после?

 

Специално в такива случаи има едни работи ... как бяха ... ТАКСИ! Тъкмо излезе 5-та серия. 

 

Не се изненадвам, че не знаеш мястото на най-добрата бирария в Пловдив, но е много лесно. Като идваш откъм SPS-a, на светофара вляво и на 100 метра отдясно грее Йегера. Може да влезнеш в паркинга с бариерата преди него или да си търсиш място по улицата веднага след него. 

 

ЕДИТ: Руми, мен ме е и карал, и прибирал  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

 

Виден ти обясни къде е. Влизаш през бариерата на бившият паркинг на Пени. Безплатен е за клиентите. Вътре ще видиш къде е асансьора и отиваш на етаж 3.

Link to comment
Share on other sites

Да - забравих да спомена - на покрива се ходи САМО с асансьора, няма стълбище. 

 

Ако някой спира на оня паркинг - да се знае после, че ще трябва касова бележка. 

 

ЕДИТ: Асансьорът е вляво от централния вход в дъното по диагонал. Централният вход е от изток откъм улицата, не от север откъм градината (туй последното е и за Момчил). 

Link to comment
Share on other sites

Ако някой спира на оня паркинг - да се знае после, че ще трябва касова бележка. 

Каква касова бележка? Талончето от паркинга се дава на сервитьора и той ти го заверява.

Link to comment
Share on other sites

Ползвал съм го това само веднъж преди 4 години и явно оня ден хлапакът ме обърка, понеже като плащах сметката ме пита къде съм паркирал.... Как да е - подробности, шъ съ упраим! 

Link to comment
Share on other sites

Ще мина и аз в понеделник, но няма да мога да стоя до късно, понеже вторник сутринта тръгвам рано за Габрово и Трявна. :)

Поне 2 литра бира трябва да поемеш ;). Че иначе как двама човека да изпием парти кега?

В Трявна има феноменална бирария с още по невероятна бира. А какъв джолан правят... И масите са покрай реката. Ще ти разкажа в понеделник ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...