Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

За съжаление на това събитие се видя селенията на мнозинството.

Умишлено бутане, псуване като минеш покрай тях, миришат, физиономиите им едни такива измъчени и сърдити, само оплаквания.

По бая големи събития съм бил, че и доста по-големи от това, но такова нещо не съм видял. Винаги ги има лошите семки, но тук насищането беше прекалено.

 

Хората трябва да си променят нагласата и поведението, иначе до никъде няма да стигнем.

 

Не ми се иска да почвам, щото ще те попилея ако го направя..... Как не те е срам се чудя... 

Link to comment
Share on other sites

Не знам за другото, но съм съгласен за намръщените, вечно драматочни физиономии, които се виждат и по телевизия и навсякъде. Особено на доста жени (ми е направило впечатление). Едно сърдито се гледа, обвиняващо всички останали.. хубаво тежък живота, ама то си е наистина до манталитет и човек. И аз плюя и критикувам държава, и т.н. и т.н., но то няма нищо общо с това да си вечно намръщен, което често е свързано и с това да нямаш грам самокритичност и дори да се шегуваш със себе си.

 

Относно събитието.... може би имах някакви по-големи очаквания... нищо особено, бих казал :Р . Аз лично имам определено мнение, че сцената не й беше съвсем мястото по средата на булевард. Ама то в толкова хубавия ни град май е нямало по-широко пространство за нея може би :Р . Малко ирония. После там кукери мукери.... абе...

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Много квалификации, много делене и пак само едното философстване остава. Вълнуват се хората, споделят. Безплатно и доброволно им лъсват задните части. И не само. Което си е супер. Улесняват те.

 

Кое ти харесва - избираш ти. Кое за пореден път да си избереш да не харесаш - пак избираш ти :)

 

Накратко и най-съществено, но под формата на въпрос: Какъв беше твоят минимален, миниатюрен дори незначителен принос за града в който живееш, и в който се случи централното събитие за Европа дотук? Подготовката за него мина. Откриването също. Но има достатъчно време да наваксваш през годината, защото логото, сцената и кметът не са твоят личен живот, нищо че за много хора явно беше така или всячески се опитаха да те убедят точно в това.

Link to comment
Share on other sites

Ся чакаме километричен пост, който се описва с едно изречение :)

Ако това беше насочено към мен, ще те разочаровам.

На подобни безсмислици как да отговоря...

Колкото аз (не) мога да докажа тук колко и дали съм допринесъл с нещо за този град, толкова и той (не) може. Но за разлика от него, аз имам (често критично) мислене.

Но нали знаеш за овцете ;) ..

Link to comment
Share on other sites

Ако това беше насочено към мен, ще те разочаровам.

На подобни безсмислици как да отговоря...

Колкото аз (не) мога да докажа тук колко и дали съм допринесъл с нещо за този град, толкова и той (не) може. Но за разлика от него, аз имам (често критично) мислене.

Но нали знаеш за овцете ;) ..

Все повече се убеждавам, че си заслужаваме управниците - виж че стадото им се радва и им се кланя, даже като ги клатят здраво! Важното е да има ядене и пиене и малко шаренко пък ония да си правят каквото искат, овцете си викат пак бива виж колко са готини!

Link to comment
Share on other sites

Все повече се убеждавам, че си заслужаваме управниците - виж че стадото им се радва и им се кланя, даже като ги клатят здраво! Важното е да има ядене и пиене и малко шаренко пък ония да си правят каквото искат, овцете си викат пак бива виж колко са готини!

Еми да пиша за пореден път тук, темата и без това е такава :) .

И аз отдавна полу прикрито разсъждавам по този начин вече. Но ако говорим за някакво недоволство или критика по отношение на каквото и да е, правено от "управниците", е с ясното съзнание, че "толкова си могат". И явно не на всички е ясно в колко космически мащаби се краде от всичко, над 70% от всичко от всяка поръчка се прибира по най-различни начини и врътки, а за същинската работа остават трохи и всичко е такова, каквото се вижда. Но дори това някои хора не го виждат, но ... ти го каза добре.

Винаги мога да кажа и добри неща за всичко, не всичко е черно..., но просто в случая далеч не смятам, че доброто е (ще бъде) повече. Но за толкова пари... (колкото са останали след прибирането) - толкова!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Вчера понеже брат ми ми гостува направих парадната разходка из центъра за петилетката. Установих, че Рахата се е превърнал в огромен комплекс и трябва да увъртим една среща там при сухо и топлпо време. Мястото е станало отлично, макар цените да са все едно съм в Лозенец и да предлагат предимно пикнята на Каменица... Добре че Пломари има навсякъде...  

Link to comment
Share on other sites

Когато затвориха Азията - форОмните срещи се преместиха там... Срещите на клуб "Самотно с Ръце" бяха там, за който помни това вътрешнофорОмно общество :)

Link to comment
Share on other sites

Помня аз, помня, но така и не съм идвал на среща там... А като помня снимките, то мязаше на ресторанта на Миташки. Сега е направо топ класа. И са заграбили целия връх на тепето. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/12/2019 at 1:40 PM, RaptoR said:

 

Чисто и просто Галицин явно вчера е имал много лош ден, напил се с неква урина на Столично и беше решил да се заяжда с всичко и всички...

 

 

Галицин няма лоши дни... На лошите дни понякога им се случва Галицин.

А сега спри да се правиш на врачка. Щото е неуместно също толкова, колкото да говориш и за бири. Нали..., в смисъл, че излоченото* количествено никак не означава, че изтерзаните ти вкусови луковици и  химиорецептори подават някаква информация на мастната тъкан във валчестата ти главица. То е все едно Ангел да се изказва  на тема - Банкетна култура. Ми... сдухано е някак....

 

*Лочене - Провери творчеството на Тери Пратчет.

Link to comment
Share on other sites

Ти явно си в продължителна фаза с кисела краставица в гъза... И викам да не ми казваш за какво ще говоря аз...  Щото някои работи до един момент са забавни, но после стават досадни. 

Link to comment
Share on other sites

Видене, аз пък вика да вземеш да извадиш бастуна от своя гъз най-сетне, а!?

Не, че нещо, ама явно ти причинява дискомфорт и напрежение в шийната област....

Link to comment
Share on other sites

Видене, да ти казвам ли по където можеш да ме цунеш, или все още имаш живи синапси, та и сам да сметнеш две и две!?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...