Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

"При Пламен" може да срещне и оркестър Изомруд. Като положително го визирам. На жена му как ще и се стори е друга тема. Не съм пробвал там рапаните, но догодина ще го направя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В „При Пламен“ могат да се срещнат много... неща  :)

Кефи ме това момче. А келнерите му наистина изкъртват де що фаянс има. На въпрос - Какво представлява хайдушкият шиш? Отговорът е - Мии..., месо с нЕкви зеленчуци... :lol:

Ама кухнята там е наистина добра!

Link to comment
Share on other sites

В „При Пламен“ могат да се срещнат много... неща  :)

Кефи ме това момче.

 

Мерси...нищо, че е за адаша, знам че и мене ме уважаваш. :P

 

А иначе покрай днешното посещение на Меркел в Македония, реших да прочета малко новини от извора - "Печатени медиуми во Македонија", както и "Македонски мрежни места". Медиите им наистина са "медиуми" както им казват там, особено пък с начина им на изразяване човек може бая да се посмее като ги гледа как всячески се опитват да говорят и пишат на старобългарски диалект, а също и зорлем да бъкат тук-там сръбска латиница, само и само да не пишат на чист български. Примерно канцлерката Меркел за тях е "канцеларката Меркел" и за нея разбрах, че "дека Меркел има фобија од кучиња" и че "нејзиниот сопруг е Фантомот од опера, а и други интересни неща научих за въпросната канцеларка...особено ме изкефи Берлинскиот sид и тяхното "таа", което звучи доста по-близо до нашето "тая", отколкото до "тя", обаче пък много върви като обръщение към Меркел. :grin:

 

Меркел за време на падот на Берлинскиот ѕид била на свечената прослава со своите другарки од „западната“ страна на градот, но само кусо славела и веднаш си заминала дома за да спие. Причината е тоа што таа секогаш сака добро да се наспие и секога навреме си легнува. – Не сакам со главата да треснам во бирото – рекла во една прилика таа.

П.П. Между другото всичкото това дето съм го цитирал не е от някакви техни хумористични сайтове или такива с вицове, а напълно сериозни медии, пардон - медиуми, с напълно сериозни новини...просто така се изразяват и пишат хората, че всяко нещо изглежда като майтап. ;)

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея,писах му във Фб но май рядко влиза...ще разберем  :rolleyes: Иначе и на мен ми е мерак,обаче мисля да си пратя мотора до Копенхаген,a аз със самолет и от там са към 2000 км...иначе много време отнема.И ресурс де :shy:

 

Понеже нали все ги гоня, Будаков ми е и на мене във ФБ. Наблюдавах тая "разходка" с мотор, накрая даже беше снимал километража при прибирането. Беше станал неузнаваем и говореше за ужасните скандинавски комари, та като се замисля - не бе малко време тоя преход. Мога да погледна, но не в момента. 

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер поне 3 пъти свалях слушалките на Покрива, поради юнашко бучене откъм блока на Пешо, в смисъл на жена му... Не знам дали Ванката е минавал по трасето, но то не беше бучене, виене, пърдене - секви видове се изреждаха...   :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм в Бг. Такива неща не правя по улиците или където и да било ;). Даже за да демонстрирам на Пламен звука, отидохме буквално извън града. Иначе можеше и пред тях...

Link to comment
Share on other sites

Иначе можеше и пред тях...

 

Не можеше - нямаше как да измерим реалните децибели, понеже пред нас звукът се отразява от поредицата сгради от двете страни на улицата....пък и всичко е доста нагъсто и имаше вероятност да се наложи да плащаш някоя паднала от вибрациите витрина. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ммм да, доста широчко е...ама предлагам втория път да направим по-продължителни замервания за по-детайлни резултати.

 

Пешо, извинявай, но се налага с цел по-точни резултати - няма да се оливаме, половин-един час ще ни е достатъчен...само ми напомни кога каза, че обикновено си у вас, понеже съм забравил. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Пешо, миналата вечер беше наистина зле. Тва ако е така редовно там аз бих стрелял с нещо докато не се научат и сменят маршрута. Аз не съм близо дори по права линия, при това в тоя момент съм на ниво 10 етаж и пак беше безумен пърдежа... Отделно съм със слушалки и го чувам през музиката... В единия случай даже пърдежа бе групов и отекваше в нощта чак докъм ВСИ, може би и по-далеч. 

 

Едно че не разбирам как е възможно нормален човек да се кефи на тоя ОТВРАТИТЕЛЕН пърдеж и второ - ако това ми е под прозорците ще има зверски retaliation!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Едно че не разбирам как е възможно нормален човек да се кефи на тоя ОТВРАТИТЕЛЕН пърдеж и второ - ако това ми е под прозорците ще има зверски retaliation! :laughing1:

Аз карам с тапи в ушите. С 35dB намаляват шума. Ако искаш да ти дам няколко. Последно поръчах 200 броя.

 

 

Причината да ги ползвам е шума от вятъра. Над 80км/ч не си чувам ауспуха, но вятъра започва да става доста силен.

 

 

 

 

 

За жена ли?...само питам...за всеки случай...

За жена е.
Link to comment
Share on other sites

Пешо, миналата вечер беше наистина зле. Тва ако е така редовно там аз бих стрелял с нещо докато не се научат и сменят маршрута. Аз не съм близо дори по права линия, при това в тоя момент съм на ниво 10 етаж и пак беше безумен пърдежа... Отделно съм със слушалки и го чувам през музиката... В единия случай даже пърдежа бе групов и отекваше в нощта чак докъм ВСИ, може би и по-далеч. 

 

Едно че не разбирам как е възможно нормален човек да се кефи на тоя ОТВРАТИТЕЛЕН пърдеж и второ - ако това ми е под прозорците ще има зверски retaliation!  :laughing1:

Ами тренинга от времето, когато живеех срещу центъра по хигиена на Иван Гешов в София явно помага. Тая сутрин дори и апокалипсиса, който създават от сметосъбирането не ме беше събудил :lol:

 

Ама срещу кварталните котки явно нямам резистентност все още, та ме будят и прашката и торбичката с камъни си стоят на терасата :lol:

Link to comment
Share on other sites

За жена е.

 

Абе то в днешно време нищо не е сигурно...знам ли го, може да е лапнал по някоя хубава външност като тая в спойлера примерно, та е добра идея да види как е записана в акта за раждане. :P

 

 

Andreja-Peji%C4%871.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Аз карам с тапи в ушите. С 35dB намаляват шума...

Вземи си и тих шлем освен тапите,за прав мотор си трябва.Shoei GT-Air препоръчвам горещо :-)

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...