Jump to content
BulForum.com

Продавам LAN карта


Recommended Posts

Не се чудете на най-яката LAN-ка на света, най-евтината свясна карта е $7 (дилърска цена) втора употреба - Intel PRO100 в ИЗОТСЕРВИЗ. Та 3com-ката се води по-добра от нея.

Link to comment
Share on other sites

Ехххх момчета, май ви липсва информация. Тази карта и Intel PRO100 са двете най-яки LAN карти правени някога, като може да се спори коя е по-добра.

Link to comment
Share on other sites

TED имам молба

Можеш ли да отвориш друг топик и да разкажеш малко за тез две карти. Наистина ми е интересно и друг път съм чувал за тях, но нямам инфо

10х предварително

Link to comment
Share on other sites

3Com-a i Intel lan-ките навсякаде в града са по 7$ Second Hand. Нови не се произвеждат така ,4е повече от 10лв. не може да и искаш :sayjin Който иска да пообиколи из мазазините за 2-ра ръка и ще си намерят с кашони от тях :allien

И аз сам с такава , взета от един дърт Compaq който го купувах за рутер. Поне 7-8 такива машини съм взимал и голяма част от тях са с Интел или 3Com :cry

Link to comment
Share on other sites

Знам че коментара е излишен, ама за $7 (без ДДС, дилърска цена) са Intel-ските карти. 3com-ки просто няма втора ръка, а който иска може да ги види колко струват нови в МОСТ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...