Jump to content
BulForum.com

Някой ще ходи ли в САЩ скоро


Darkman

Recommended Posts

Интерсувам се от това защото след 1 месец заминавам за САЩ за 18 месеца :woot и бих искал малко да ме светнете какво е там, за да не гледам като теле в железница :P

Link to comment
Share on other sites

Ох ще влезеш в най-якия филм, който ти се е случвал до сега :wir ! 18 месеца - това значи ВСИ?? Аз бях миналото лято с Work and Travel USA ама това съм тук щото смятам да ходя на екскурзионно в Пирин :P (по-лесно е, особенно ако не си вече студент). Дай инфо къде си?

Link to comment
Share on other sites

Ох ще влезеш в най-якия филм, който ти се е случвал до сега :wir ! 18 месеца - това значи ВСИ?? Дай инфо къде си?

Ами аз ще съм във Вашингтон, а брат ми (Zmeikov от форума) е в Сандъски (на 60 мили от Кливланд) И аз да питам нещо - какво е това "ВСИ" дето си написал?

Link to comment
Share on other sites

Абе предположих, че си с програма от Аграрния университет, защого те пращат за 18 м. ама май не си :) . Вашингтон е луд град! По какъв начин заминаваш?

Link to comment
Share on other sites

Абе предположих, че си с програма от Аграрния университет, защого те пращат за 18 м. ама май не си  :) . Вашингтон е луд град! По какъв начин заминаваш?

Заминавам на специализация като електротехник ( на английски е Electrical Apprentice):) За повече информация иди тук :punk

Link to comment
Share on other sites

Не се бой пич. Там е яко. Естествено че в началото няма да знаеш къде се намираш даже ама после става яко като поразгледаш малко. Желая ти късмет и бъди сигурен че ша си изкараш СУПЕР яко там. :punk

Link to comment
Share on other sites

Darkman i ot men kysmet,6te ti e nugen ponege sam 4uvala 4e givota tam moge da e hubav,ama ne e lek!imai volq,tyrpenie...i ne se ostavqi na tapite amerikanci da te komandvat :P :D

Link to comment
Share on other sites

Не се бой пич. Там е яко. Естествено че в началото няма да знаеш къде се намираш даже ама после става яко като поразгледаш малко. Желая ти късмет и бъди сигурен че ша си изкараш СУПЕР яко там. :punk

@raneАми не знам, за първи път ще ми е да ходя в САЩ :P и наистна се надявам да си прекарам яко :D

@fenkata_L ами няма как да не ме командват, нали ще са ми ръководители на специализацията :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...