Jump to content
BulForum.com

Проблем с mp3 player


Recommended Posts

Та значи имам един mp3 player - MPman cs-155 му е модела и проблема е в това, че имам някакво ограничение колко папки и колко файла мога да имам на него,защото когато направя над 48 папки то те не се виждат на display-я, когато боравя с него (а когато разглеждам съдържанието му на компютъра всичко е точно).Нещо подобно е и със самите музикални файлове - в момента, когато гледам съдържанието на player-a на PC-to, то в него има около 430 файла, но когато боравя със самия mp3 player ми показва до 380-я файл, а другите просто ги няма(като отворя папка от player-a ми изписва, че в нея няма файлове "No File!", докато всъщност, мястото си е заето и там си има mp3-ки.Та чудя се от какво може да е този проблем (като например FAT32 под която работи самото устройство) и дали мога да го разреша с нещо,защото в момента имам около 1.6gb заети,но реално мога да слушам 1.3gb от тях поради проблема, който споменах по горе.

 

@Overdrive - то въпросът е да разреша проблема ако мога, без да купувам нов player иначе нямаше да търся помощ не мислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

FAT има ограничение 2гб на файл, но файловете могат да са десетки хиляди - не е от това, купи си плеър на нормална некитайска марка, аз ползвам iShit 1st gen и след толкова години още си работи нормално...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...