Jump to content
BulForum.com

На колко градуса ви работи процесора


Recommended Posts

Предлагам всеки да напише къв му е процесора и на колко градуса му работи през летните месеци, според показанията в биоса (AIDA), и на колко оборота му е вентилатора. Ако искате пишете и дъното кво е щото май и тва има значение

Моя е 55 градуса при пълно натоварване 58, вече незнам нали тва е вярно или не :) Вентилатора е с променливи обороти от 2900 до 5400. Волтаж 1.68 (default)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

AMD 2500+ @ 3200+ , 1.65v. Fan-a e BOX-oв и си променя оборотите според температурата , но тавана му е 3000rpm. Стаята ми е доста топла .

Преди няколко дена стана доста топло и тогава наблюдавах температурите си и те са следните , както постнах в една друга тема.

Idle = 33-34

Нормална работа = 36-36.5

Games, Movies etc. = 40-42

Link to comment
Share on other sites

AMD 1700+ default voltaz. Overkloknal sam go malko (166x11) i v momenta raboti na okolo 1830 MHZ (pri default 1460MHZ).

Dunoto mi e Asus A7V8X

Radiator Evercool CUD-725 (izcialo meden)

Ventilator Cooler Master 80mmx80mm s promenlivi oboroti. V momneta raboti an okolo 3000 oborota.

Pastata e Cooler Master

V mometa temparaturite sa:

CPU - nenatovaren okolo 38-40 gradusa. Pri natovarvane vdiga do okolo 45.

Kutia - okolo 25 gradusa i variara v zavisimost ot stainata temperatura.

HDD - okolo 25 gradusa (slozil sam mu edno malko ventilatorche ot CPU PIII)

Imam oste 2 dopalnitelni ventilatora (80x80) na kutiata, edinia vkarva, a drugia izkarva.

Mislia che sam gotov za liatoto. :)

Link to comment
Share on other sites

дефаулт температура 35 градуса в идле

имам 2 вентолатора които вкарват, но все още кутията ми е полуотворена, тоест още не съм сложил плексиглас. Надявам се като го сложа температурите да спаднат още.

дъното работи на 24 градуса, а харда незнм защото нямам датчик, но единия вентолатор духа точно в него и го охлажда.

Link to comment
Share on other sites

AMD Athlon XP, 1533 MHz (5.75 x 267) 1800+

 

Температури:

Дънна платка 35 °C

Процесор 35 °C

 

Вентилатори:

Процесор 3689 RPM

Кутия 2689 RPM

За сега имам само един вентилатор на кутията(изкарва), но до няколко дена схте словжа още един (за вкарване)

 

Maxtor 80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133

 

Температура- 31-35°C

Вентилатори няма

Link to comment
Share on other sites

програмата ми показва че харда ми работи на 27 градуса

Znachi vsichko e OK. Do 40 gradusa mozesh d vdigash spokoino. Nad 45 veche ne e preporuchitelno. Za razlichnite HDD e razlichno, no kritichnata temperatura e niakade okolo 45. Nad tazi temperatura kazvat che se skasiava zivota na diska.... Sigurno ima neshto viarno v tova.

Link to comment
Share on other sites

Mi kato gledam s Aida32 mi dava che e 30 gradusa ama sum pusnal Diablo 2 i mircata (neznam dali okazvat golqmo vliqnie ili dali datchicite rabotqt kato horata ) :)

Кое ти показва толкова процесор ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...