Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

kak taka kakva versia na mozilla, koiato mi skimne ?

i zashto da e za samoubiici IE-to, verno che e super natovarvashto ama pone poddarzha i VBScript :)

Inache si priznavam che go polzvam nai-veche zaradi intergracia s FlashGet :) i po-specifichno zaradi: Download all with Flashget

 

Аз за Флаш ползвам Бисквитка штото ИЕ спря да ми отваря warez.ru и нямям идея как да го фиксирам. А иноче съм пристрастен към Операта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply
Щото някои сайтове на ИЕ не излизат правилно.Все пак от време на време върши работа, колкото и да е бъгав. Пък и можеш ли да го махнеш ? :-)

 

Да.

Link to comment
Share on other sites

Аз използвам Avant Browser и засега съм много доволен от него.

Човек не се заблуждавай с тоя Авант Броузер.И аз го използвам но в крайни случаи. Операта Рулз! Аванта не е нищо друго освен един Интернет Експлорер. Той си използва ресурсите на ИЕ и се явява нещо като "Скин" със няколко Плъгина на ИЕ

Link to comment
Share on other sites

Svalih si Firefox no imam edin problem svalqneto prez flash geta stava iskluchitelno bavnoo ZASHTO???

 

Нещо не ти схванах въпроса (може и да съм само аз)!

Би ли уточнил, за да дадем акъл?

Link to comment
Share on other sites

Poqsnqvam: sled kato smenih IE s Firefox stranicite zapochnaha da se razmazvat (ne na vsichki saitove) i kachestvoto na skorosta pri teglene na filmi mp3 i tnt se vlushi ...kakyv e problema

 

Moje i az da gresha, che firefox prichinata !!!

Link to comment
Share on other sites

Че каква връзка има свалянето на филми с Firefox? То си зависи от скороста на интернета и от Flashget-a, Firefox нищо общо няма с тая работа.

Относно сайтовете- над 80% процента от сайтовете в мрежата се правят предимно за разглеждане през ИЕ и е възможно някои скриптове да не излизат през Firefox. Но аз досега нищо фатално не съм открил, а от доста време съм с Firefox.

Нямам намерение да го сменям.

Link to comment
Share on other sites

размазване се получава само при зареждането на някои снимки и картинки. не знам защо се получава, може би произтича от начина, по който се зареждат картинките, т.е. на няколко слоя ги зарежда. но това се получава много рядко. скоростта на сваляне няма нищо общо с браузъра, който използваш. осиеодй кърти!:)

Link to comment
Share on other sites

spored men internet explorer ne e nai-pravilniqt izbor, no 6tom si re6ila da go polzva6...

po temata-skanirai za virusi,4ervei,mravoqdi i t.n.,vi6 dali lan kartata si e na mqstoto :lol: ,probvai s restart na modema, a ako ni6to ot tova ne stane, izvynzemni sa haknali kompa ti :allien (i az imah vednyj takyv problem, no se okaza, 4e sym zabravil da platq neta)

Link to comment
Share on other sites

A kakvo 6te mi preporu4ate na mqstoto na internet explorer-a? Da znam da probvam.

Mozilla Firefox

 

PS Щом имаш проблеми с браузъра ИЕ, едва ли ще те подминат и проблемите с подобните на ИЕ (MyIE2 и др.). За това изполвай мозила или базирани на мозила браузъри - Netscape, Mozilla, Mozilla Firefox или Opera, както са ти препоръчали по-горе.

 

Успех!

Link to comment
Share on other sites

@all offtopic-ers: Можехте да кажете на момичето (assumed) да погледне темата за алтернативите на IE вместо да превръщате тази (онази) тема в клон на онази (тази) ;).

По тая причина ···› topic merged into the other one!

А самото питане е преместено в: http://warezru.veno.biz/invision/index.php?showtopic=7595

Link to comment
Share on other sites

Аз използвам Mozilla Firefox ... иначе ако не ми излизаха шибаните(със извинение, много се дразна от това!!) реклами ... щях да използвам IE.

Link to comment
Share on other sites

Може би малко ще отклоня темата , но:

Имам проблем със кирилизирането на firefox-а . някой страници ми излизат на неразбираеми синволи.

А нещо немога да намеря plug in.

HELP!

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, златен си!

 

И преди си бях фен на Firefox, но с някои от предложенията ти направо се родих, човече!

Благодаря ти! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...