Jump to content
BulForum.com

Проблем с USB портовете


Recommended Posts

Дъното е на Гигабайт 7VT600 и като сложа нещо на USB примерно мишка или нещо друго, след като мине логото на ХР преди да даде Welcome екрана се бави с черен екран около 1 мин и чак тогава зарежда. Като махна мишката от USB порта след рестарта си зарежда нормално. Тва го пробвах 10 пъти сигурно. Когато има нещо на USB независимо кво нали gamepad, мишка или принтер ми се бави зареждането на уиндоуса. На какво може да се дължи тва нещо. Пробвал съм и с преинсталация на уина с формат и не се оправи. Също съм рестартирвал и биоса. Да няма нещо друго което не го знам.

Link to comment
Share on other sites

Bi li obiasnil kakvo oznachava tova?

 

Driveri za USB slagal li si i ako da, kakvi?

Това означава че съм махал батерията, Драйвъри съм инсталирал от диска на дъното и ми пише че работи коректно

Link to comment
Share on other sites

Това означава че съм махал батерията.

Tova ne oznachava nishto. Niakoi duna mogat da si zapaziat BIOS-a dori i bez bateria. Za tazi cel si ima jumper, koito sluzi da ti varne defaultite na BIOS-a.

Ako si slagal driveri ot CD-to koeto varvi s dunoto, opitai da slozish tezi. Tam ima driveri za USB 2.0 za tvoeto duno.

Neznam, da ne bi da e bugav toia driver koito polzvash v momenta. Ako e taka, nov driver moze i da ti pomogne, no dali tova e prichinata.......... ;)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах и с тези но пак е така и виж кво пише за тях

VIA USB 2.0 (Win98,ME, 2000 only. For WinXP, please update through Microsoft 4.90.3000.7-> Win 9X/ME 5.0.2195.5652-> Win2K Win9x, WinMe, Win2000, WinNT 13.08 MB

Тоест за ХР да тегла от microsoft

 

А тва за биоса съм сигурен че се рестартира, щото всички настройки отиват на кино, и часа и датата и всичко квото съм нагласял и в книжката на дъното пише че точно така се ресетва биоса. Нямам джъмпер

Link to comment
Share on other sites

А тва за биоса съм сигурен че се рестартира, щото всички настройки отиват на кино, и часа и датата и всичко квото съм нагласял и в книжката на дъното пише че точно така се ресетва биоса. Нямам джъмпер

Shtom e taka znachi naistina si varnal defaultite na BIOS-a. Samo che ne se kazva restartiral, a resetnal ili varnal default.

 

Neznam kakvo da ti kaza poveche po problema ti, nemoga da se setia kade moze da bude problema. Ne mi se e sluchvalo takova neshto.

Windows update polzval li si? Instaliral li si ot tam vsichki driveri, critical updeiti? Service pack za XP-to?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...