Jump to content
BulForum.com

Какъв е тоя MU сървър ?


simbata

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Ако ъплоадера беше спазил правилата и написал цялото име вместо само МУ можеше и да разберем. Не че и там му е мястото на това... хем оня ден му пратих ПМ с notice да ги прочете.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Кажете с 2 думи плс за кво става въпрос в тая игра и заслужава ли си че от сайта не мога да го отворя..

иска да инсталирам корейски :( а пък аз не искам :)

 

Та накратко кво представлява тая игра ?

Link to comment
Share on other sites

Играта е добра.От типа на Диабло.Играл съм я и в 4-те сървара,които знам и според мен най-добре е Ma3x.Просто е уравновесен,като предметите и експириенса,са нормални,за разлика от Арчона.А в корейските сървари е гадно.От време на време лаг,и постоянно корейски надписи.Ако някой има вапроси да пита.Имам приятели които я играят 2-ри месец.

Link to comment
Share on other sites

А някои мойе ли да ми каже кви са и изискванията на тая игра ??

Link to comment
Share on other sites

Тая игра е върха и ся са зарибих.

Ако някои играе да каже та да се саберем и да напраим едно яко party ...

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

do kolkoto znam (ot gecata) nai vajnoto iziskvane da imash stabilni 8k vruzka ....moje i videoto da iska ama moje da se pusne i na 640x480 taka 4e nqma da imate problemi siurno...as otivam da igraq :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

seriozno tazi igra nakara edin moi priqtel da se zatvori vky6ti , da se pravi na bolen, za da ne go karam da igraem warcraft :) ...toi po cql den cikli MU ...dano mu grymne harda :) verno igrata e golqma zaribqvka 6tom me otkysna ot tft za 3 dena....no spomenatiqt priqtel mi prevze i accounta , ve4e ne igrae na warcraft...abe vyob6te MU razvalq horata-pazete se kato ot ogyn

P.S. Chaos 6to mi ze hellfireto be , sq nqma da ti dam c-to deto go otkradnah ot nekfo dk nito 6ti dam oniq 700 k deto gi iska6e

ai stfu

Link to comment
Share on other sites

Абе да му се не види! :angry1 Не мога и не мога да я пусна тая игра! Сега пък не знам как да регистрирам акаунт! Значи свалих си тоя файл mu097d, регистрирах се в матрикс, обаче като влезна в играта напиша псевдонима си и после паролата и ми казва че няма такъв акаунт!

Ако някой може да помогне да ми каже че изпуших вече!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Оле нямам тарпения да си я сваля.(в момента я свалям).А после как се инсталира?

:huh:

 

Molq pomognete 4e ne moga da q instaliram!!!

 

Хора помогнете моля ви се!!!!!! :( :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...