Jump to content
BulForum.com

Интернет клубове 'Extreme'-Пловдив търсят персонал


Recommended Posts

Интернет клубове 'Extreme'-Пловдив търсят персонал за постоянна работа:

 

- операторки - дневни смени, 40 часова работна седмица, начално заплащане 50 лв/седмица;

изисквания: добра компютърна грамотност, умения за работа с хора;

предимства: опит на подобна работа

 

- оператори - нощни смени, 40 часова работна седмица, начално заплащане 50 лв/седмица;

изисквания: добра компютърна грамотност, умения за работа с хора;

предимства: опит на подобна работа

 

- администратор - 8/5 работна седмица, начално заплащане 60 лв/седмица;

изисквания: опит в инсталиране и администриране на windows xp и lan, инсталиране и поддържане на игри и офис приложения;

предимства: хардуерни познания и умения, работа с linux системи

 

допълнителна информация на тел. 032/641-866

автобиография със снимка и телефон за контакти на e-mail club@x3m-games.net

Link to comment
Share on other sites

********** MOD. NOTICE ************

 

Изтрити са коментари извън темата.

 

Хора, научете се да поствате в тази секция САМО ако се интересувате от офертите. Ако не ви интересуват не пишете, а си гледайте вашата работа. Това колко пъти трябва да се повтаря? Който започне да се оправдава или продължи с "традицията" ще получава warn без изчакване на второ нарушение.

Link to comment
Share on other sites

Това, което мен ме вълнува е дали ще подпиша трудов договор и ако да, тези 200 лева чисти ли са? Мисля че е редно отговорът на този въпрос евентуалните кандидати да намерят тук, а не като се обадят на дадения номер. Задавам го, защото 99% от интернет клубовете в любимия ни град не знаят що е туй договор.

Link to comment
Share on other sites

Аз и JIS искаме да работим 2-3 месеца там през лятната ваканция. Учим в математическата гимназия в програмистка паралелка и имаме 15 часа компютри седмично. Иначе висим много пред комповете у нас и сме добре запознати с Windows приложенията и почти всички игри. Съгласни сме с нощната смяна. На 18 години сме. Живеем наблизо, да не говорим, че повечето хора, които идват в залата ги познавам, щото са от махалата :) Linux-ът не ни е проблем, тъй като имаме и Linux и Windows у нас.

Link to comment
Share on other sites

аз искам да работя 1-2 месеца на тази работа.пред компютъра вися редовно от 8 години,нямам проблеми с инсталация и подръжка на windows, както и на игри,имам пълнолетие,уча в ГХП Кирил и Методии.нямам опит с такава ребота преди.живея на близко от залата.докога важи набирането на кандидати и евентуално от кога се почва работа?

Link to comment
Share on other sites

заплата която е обявена се получава в този размер

и ако трябва да се точни е 50*53/12=220 лева :)

 

има трудови договори и осигуровките се плащат от работодателя

 

в заглавието пише 'постоянна работа'

Link to comment
Share on other sites

Владея Windows справам се и с поддръжката на мрежи, а за игри не коментирам :D :D . Имам компютър от 4 годишен, пълнолетен съм. Имам познати които са редовни посетители на залата. Съгласен съм с условията за работа. Телефон 0899351674.

 

Пропуснах да кажа, че имам много добри познания в областта на хардуера.

 

—mod note:

Use the p_edit.gif button, pls.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам защо за лятото не земете някакви ученици, които биха се навили и за по 40 лева седмично, дори на нощната смяна. Като мен :D Пък после ще земете постоянен.

Link to comment
Share on other sites

ako o6te tursite hora i az bih iskal da izkaram nqkoi lev prez lqtoto. imam navur6eni 18 godini zanimavam se s komputri ot 4-5godini.imam dobri poznaniq v oblasta na windows vklu4itelno i preinstaliraneto mu na koqto i da e versiq moga da instaliram igri i kakvito i da e office paketi i programi.samo linuxa mi e slabo mqsto ne moga da rabotq s tazi OS.

Link to comment
Share on other sites

greg ви каза, че работата е за постоянно, а не само за лятото.

 

щом не отговаряте на изискванията не се натискайте.

 

p.s.: 2 warn-а Амиго понеже написа як офтопик, изтрих го и той пак го постна... въпреки това, което съм написъл по-горе. +30 days moderation.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от свободното работно место за операторка. Имам много добър опет с компютрите, умея да работя с хора, но нямам досегашен опит с подобна работа. Ще изпратя автобиографията си, но се интересувам дали все още тарсите хора.

Link to comment
Share on other sites

Хората са казали ясно - изпращайте информация за себе си на мейла. Предполагам те ще се свържат после с тези, които ги интересуват. Какво искаш да ти отговорят тук?! Пусни си данните на мейла им и чакай. Като няма отговор до седмица - приеми, че не си ги заинтригувал или че вече са си намерили. Ако пък те потърсят след месец - какво губиш от това? Не сте кандидатствали за работа онлайн май...

Link to comment
Share on other sites

I ti kvo da gi 4aka6 da ti otgovorqt sled 6 meseca i da ne si tarsi6 rabota li?Imenno zatova kazvam da se priemat molbi do edi koq si data i primerno na 7 4islo da obqvqt koi 6te raboti.Te ve4e moje da sa nazna4ili hora i userite vav foruma da si izpra6tat molbi i onezi da si mal4at.

BTW Vse o6te sam ot tezi koito davat rabota !

Az pone bih napravil takava procedura

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от свободното работно место за операторка. Имам много добър опет с компютрите, умея да работя с хора, но нямам досегашен опит с подобна работа. Ще изпратя автобиографията си, но се интересувам дали все още тарсите хора.

pishi PM na tozi koito e pusnal saobshtenieto

 

za ostanalite stana qsno che ne se predlaga samo za nqkolko meseca sprete da pitate

Link to comment
Share on other sites

Samo da kaja ,4e nai-veroqtno drugata sedmica shte sa interview-tata. Trqbva da ostavi telefon za obratna vryzka kam emaila koito prashtata za rabotata.Ako ste izpratili mail bez telefon pratete oshte edin mail s telefonniq vi nomer

Link to comment
Share on other sites

ами първо това е само една обява,

и там е написано достатъчно ясно за какво става въпрос

 

отговори по темата не се приемат за кандидатстване, желаещите трябва да изпратят автобиография на мейла

 

срок не е обявен защото не е ясно кога ще се нямерят подходящите хора ;)

и все още е валидна обявата

 

колкото до неясните неща - ами точно затова е оставен телефон за контакти

предполага се че покрай чата не сте забравили съвсем какво е телефон ;)

 

успех :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...