Jump to content
BulForum.com

Ще дават ли контролта на националния?


Aeon

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

ми там няква чешка деазнан ква

 

споко бе няма я на кабелната ;)

 

който има сателит все пак може и да гледа нещо :)

а бе деазнам ...

 

Стартовият състав на България за контролата с Чехия

Вратар: Здравко Здравков 
Защитници: Владимир Иванов, Росен Кирилов, Предраг Пажин, Ивайло Петков 
Полузащитници: Мариян Христов, Стилиян Петров, Зоран Янкович, Велизар Димитров и Здравко Лазаров 
Нападател: Димитър Бербатов

Link to comment
Share on other sites

ми там няква чешка деазнан ква

 

споко бе няма я на кабелната ;)

 

който има сателит все пак може и да гледа нещо :)

а бе деазнам ...

 

Стартовият състав на България за контролата с Чехия

Вратар: Здравко Здравков <!--QuoteEBegin-->Защитници: Владимир Иванов, Росен Кирилов, Предраг Пажин, Ивайло Петков <!--QuoteEBegin-->Полузащитници: Мариян Христов, Стилиян Петров, Зоран Янкович, Велизар Димитров и Здравко Лазаров <!--QuoteEBegin-->Нападател: Димитър Бербатов

Добре де човек, кажи си sors-a, стига си ни давал информация - "колкото решиш".

Link to comment
Share on other sites

Мани т'ва с колко ше ни бият.Нито една свестна ТВ не излъчва пряко ако това не простотия.Може би си мислят ,че контролите са незначителни.

Link to comment
Share on other sites

Saglasen sam s teb.I az ne moga da razbera zashto ne gi izlachvat.I to tochno predi evropeiskoto.Ei tova se kazva balgarska mu rabota.Bih gi razbral ako beshe druga priatelska sreshta, no tochno tazi predi evropeiskoto.....Znam che im e navik, no triabvashe da se postaraiat pone sega :angry1

Link to comment
Share on other sites

3:1-пак ни напълниха шушоните,дейба и педерасите.Ама ако бяха зачели оня гол на марто петров щяхме да сме по-добре.кво да прайш,няма да имаме скоро национален отбор :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

все пак да не забравяме, че съдията беше словак, а те са си съседчета копелетата. биха ни, прецакаха ни, дано се стегнат малко тия футболисти за еврото!

Link to comment
Share on other sites

Ейй видяли един слаб мач и "няма да имаме национален отбор". Първо - забравихте ли как се представихме в групата? Ние сме едни от първите които се класираа директно, а се очакваше да сме аутсайдерите в групата(в сравнение с Белгия и Хърватска). И освен това - чакайте .. това е мач точно преди европейското, а и се знаеше че нашите противници са пратили скаути да ни наблюдават. Да не очаквате да си покажем всичките козове?

 

П.С. Освен това :

 

63' Switzerland 1 - 1 Sweden

 

Швейцарците са пълна трагедия като отбор, а държат реми засега на Швеция. Всичко е залъгване и надлъгване

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...