Jump to content
BulForum.com

Търся TV Tuner !


Recommended Posts

Az imam edin tv tuner MANLI s distancionno i FM... tochnia model mai ne go znam :)

Ne te znam kolko si go vzel tozi tuner, no:

MANLI PCI TV TUNER/PAL/RC 27.00 28.00 29.00 (most.bg)

Dawam ti 30 35 leva sled proba. Ako te ustrova prati PM da se razberem.

Link to comment
Share on other sites

mm.. mi az ne sam tragnal da go prodavam (vse o6te) prosto iskah da razbera mnenieto na horata za kachestvoto sprqmo drugi tuneri poneje ne sam vijdal mnogo modeli kak rabotqt... mnenieto mi za moq e che ima dobra kartina a inache sam go kupuval 75 leva mislq che be6e po koleda... ima si garanciq sichko... i ako nqkoi prodava GeForce FX5200 vtora raka prosto 6te mi napravi jivota krasiv!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбрах, търсиш само тунер. Имам Ati AllInWonder, ама PCI и е с видео 4MB. Иначе е комплект със всички кабели VideoIn+VideoOut. Струва 49 лв., ако те устройва...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано, не съм го пускал. Купих го за един клиент извън Пловдив, пък той изобщо не дойде. Затова го продавам дори малко под цената на която съм го купил. Лошото е, че и в офиса ми нямам кабелна и не мога да го тествам. Обаче няма никакъв проблем да го вземеш у вас, да го тестваш и ако си доволен, тогава да го купиш :)

Link to comment
Share on other sites

Много вероятно няма, мисля че този тип тунери пишат директно във видеопаметта. Иначе WinXP няма проблеми да работи с две видеокарти - AGP и PCI. Ако си вземеш втори монитор и го вържеш към AiW-то, може и да стане :)

Link to comment
Share on other sites

Ne te znam kolko si go vzel tozi tuner, no:

MANLI PCI TV TUNER/PAL/RC 27.00 28.00 29.00  (most.bg)

Dawam ti 30 35  leva sled proba. Ako te ustrova prati PM da se razberem.

Toq tuner raboti li kato horata ili e palno darvo?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...