Jump to content
BulForum.com

Video Карта на AGP с ТУНЕР ???


Recommended Posts

Който има такава карта си е направо късметлия.Предполагам че струва майка си и баща си.Търся повече инфо за компонента.Мерси !!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Чак ме заболя главата като чух за над 90$.Направо ще се гътна.Мислех, че ще е нещо от рода 65$ до 75 $ ама пък чак над 90$.Който има пари да зима.мен ми се поизгуби интереса. :cry :cry :cry

 

Все пак ще е перфектно да си е имаш.Който е има като гледам Наско е има тази си е късметлия да си е ползва със здраве и да не гледа кам тия ATI-та.

Link to comment
Share on other sites

Чак ме заболя главата като чух за над 90$.Направо ще се гътна.Мислех, че ще е нещо от рода 65$ до 75 $ ама пък чак над 90$.Който има пари да зима.мен ми се поизгуби интереса. :cry  :cry  :cry

 

Все пак ще е перфектно да си е имаш.Който е има като гледам Наско е има тази си е късметлия да си е ползва със здраве и да не гледа кам тия ATI-та.

OFFTOPIC

Ne si struva takuv vid kombo, zashtoto shte doide vreme da si upgrade kartata.

Na TV-tunerite cenite im padnaxa pod 50$ i si e na otdelen PCI, koito ima vsqko PC.

Link to comment
Share on other sites

картата от темата на Steeler не е с тунер, незнам какво от това описание "GF 4 ti 4200 128mb 128b VIVO DVI" ви кара да си мислите, че има тунер.nVidia карти с тунер има от FX5200 сериите, които излезнаха съвсем наскоро.а ATI от много време правят ALL IN WONDER.Gorgar продава такава, само че е от най-първите модели и е PCI.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...