Jump to content
BulForum.com

Търся няколко книги


Recommended Posts

Здравейте,търся да закупя оригиналните книги:

 

Психологията през ХХ век -Ярошевски

Основни идей и развитие на съвременната Психология -Томашевски

История на модерната психология -Дуейн П. Шулц, Сидни Елън Шулц

Аристотел за Душата

Развитие и съзнание на съвременната Психология

 

Благодаря предварително за информация!

Link to comment
Share on other sites

Психологията през ХХ век -Ярошевски

История на модерната психология

 

Потърси по-подробно из онлайн книжарниците

 

Виж ся (LOOK) За да опра до това да питам тук,значи става въпрос,че тези книги са от преди 20-30 години или са със изчерпан тираж.

А що се отнася до линковете,Ти самия не си прочел това което си ми дал,става въпрос за различна книга от твоя линк,а втория линк е изчерпан отдавна от продажби!!

Следователно ги търся втора ръка,понеже следователно няма никоя във електронните книжарници!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Виж ся (LOOK) За да опра до това да питам тук,значи става въпрос,че тези книги са от преди 20-30 години или са със изчерпан тираж.

А що се отнася до линковете,Ти самия не си прочел това което си ми дал,става въпрос за различна книга от твоя линк,а втория линк е изчерпан отдавна от продажби!!

Следователно ги търся втора ръка,понеже следователно няма никоя във електронните книжарници!!!

Провери ли в Библиотека Иван Вазов - поне първата книга със сигурност ще я имат.

Link to comment
Share on other sites

Провери ли в Библиотека Иван Вазов - поне първата книга със сигурност ще я имат.

 

Благодаря ти,обаче обявата е за закупуване!!

Link to comment
Share on other sites

История на модерната психология на Шулц я купих преди 2 години от Хеликона до халите.До скоро пак съм я мяркал там.Също и в мола я мернах наскоро имаше.

Link to comment
Share on other sites

История на модерната психология на Шулц я купих преди 2 години от Хеликона до халите.До скоро пак съм я мяркал там.Също и в мола я мернах наскоро имаше.

 

Кранк.Благодаря!!Бях първо до хлеликона,но тиражът е изчерпен веднага още през 2006 и затова пускам обява тук.

Молът дето е до Братската могила ли имаш предвид?

Link to comment
Share on other sites

Да,точно той.Също ако я няма в хеликона,питай в Пингвините.Книжарницата е точно до Хеликона,няколко магазина по нагоре.Също така има още една като излезеш на Джумаята,идвайки от халите,минаваш от дясната страна,преди банката има още една книжарница.Там също пробвай.

Link to comment
Share on other sites

http://www.bgbook.dir.bg/antbook_old.php?ID=5959

 

Свържи се с тях и ги поразпитай, коректни са и цените са достъпни (поне за нови книги) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...