Jump to content
BulForum.com

Свирка без да глътне свирка ли е?


Recommended Posts

аз видях на RaZoR идеята за топик за свирката..така като се замисля най яките свирки са като момата глътне.. кво ще кажете вие?

Link to comment
Share on other sites

4e kfo zna4enie ima dali 6a gulta ili ne? To ako ti e po kef kat gulta to 6e e nqkakvo psihi4esko udovolstvie, ne fizi4esko. Vij, ako ima6 predvid da svur6i6 zaduljitelno v ustata i tova e malko po razli4no.

Link to comment
Share on other sites

На теория най-яката свирка е тая, при която жената познае кога наистина искаш да свършиш, и в сублимния момент ти завре 1 пръст отзад.

 

На практика още никоя жена не ми е приложила тоя номер :)

A na men ako mi zavre nqkva ne6to si v gyza dokato i deistvam v ustata osven 4e 6a svyr6a po cqloto i tqlo pone o6te 100 pyti i 6a izvyr6a s neq sexualno ritualno ubiistvo stiga we mainaa.........da ti vre ne6to v diviq ahahahah.........

Link to comment
Share on other sites

На теория най-яката свирка е тая, при която жената познае кога наистина искаш да свършиш, и в сублимния момент ти завре 1 пръст отзад.

 

На практика още никоя жена не ми е приложила тоя номер :)

dirty sanchez v jenski variant ;)

Link to comment
Share on other sites

ми поне бръснем топки преди свиркафеста

 

 

Mi tva e zadaljitelno ina4e 6te 4aka6 da ti svirqt na kukovo lqto!!

Link to comment
Share on other sites

анджък.. тва с лекуването е на принципа хем агнето цяло,хем вълка сит.. ем ша лапа и ш'ти е кеф.. ем ш' и се оправи гърлото :)

Link to comment
Share on other sites

ем ша лапа и ш'ти е кеф.. ем ш' и се оправи гърлото :)

Е тва беше скрития замисъл,ама ся като го прочете някоя като Анчето и отиде конспирацията :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...