Jump to content
BulForum.com
w00x

Android OS

Recommended Posts

Здравей те колеги някой ще може ли да ми препоръча накое приложение ако има такова разбира се като вържа дата кабела към телефона да прехвълям или качвам нещо да не тръгва да зарежда а само да прехвърля данни.Търсих във настройките да не би от там да има опция да спира да зарежда ама няма.

Като се вържеш с кабвл трябва да ти излиза един диалог, в който те пита дали да разреши трансфера по USB. И ако го пуснеш ще може да си прехвърляш данните, ако не само зарежда. Иначе има и прогрми, който по wi-fi през локалната мрежа може да си прехвърляш файлове.

Мерси за отговора да излиза ми тоя диалог където ме пита да разреша трансфера по USB ката го пусна прехвърлям данни и същевременно като погледна индикаторчето от горе на дисплея на батерията се пълни това според мен значи че и зарежда.То не е голям проблем това че зарежда докато прехвърлям данни аз него правя всеки ден пък и новите liion батерии нали нямат памет и могат да се зареждат когато си поискаш.

Здравейте и от мен! От доста време не бях влизал в форума тъй като имах работа и нямах време.. Размених куп телефони. Скоро си взех Sony Xperia U. Много съм доволен от него! Чудесен смартфон и на много добра цена. Нека минем към същинската част. Днес се натъкнах на странен проблем - телефонът изведнъж изгуби Wi-Fi сигнала от рутера. Ползвам tp-link tl-wr841n. Направих няколко factory restart-а на телефона и на рутера. Пробвах да си repair-на телефона чрез PC Compinion. Дори инсталирах най-новият наличен update на Xperia U чрез Flashtool. БЕЗ РЕЗУЛТАТ! И в момента още не мога да влезна.. Интересното в случая, че старият ми телефон HTC Wildfire се свързва мигновено. Просто не го намира. Но пък засича други мрежи. Еб*х му мамата вече. Цял ден се чудя от какво е това и вече не ми останаха нарви.. :angry1

Поздрави.

post-47841-0-73186600-1345923766_thumb.jpg

Има ли начин да кажеш на рутера колко да му е максималната максималната скорост по wi-fi. Примерно на моя съм муказал да не ползва 300mb а 150. Пробвай също така да смениш channel-a, или да речем да е само a/b мрежа. Може да е някаква комбинация от това и телефона да има се шашка нещо от настройките/вида на мрежата.

Edited by mIRCata

Максималната скорост му е 300mb. Сега ще пробвам като я намаля.. Смених няколко пъти channel-а, но без резултат..

Edited by Remocrap

Здравейте преди ден ми казаха,че във google play този месец имало много заразени приложения браузери игри и др който като ги инсталираш във телефона пращали sms без да знаеш,въпросни те sms обаче не били на цена като обикновени те 12 или 24 ст а почвали от 6 лв на горе.Аз от месец съм андрид телефон и достта приложения съм изтеглил но като чух за тези заразени приложения изтрих всичко направих хардресет и си форматирах sd картата.Моля някои ако има информация по този въпрос да е сподели.Трябва да има някакъв начин да се разпознават читави те и проблемните заразени приложения.Аз за сега не смятам да тегля нищо чудя се евентуално за Advanced Task Killer и нещо за почистване на кеша но не знам още.

Edited by best.deals.bg

Пълни глупости са това. Ако толкова те е страх от подобни приложения си свали анти-вирус за телефона. Аваст е безплатен. Касперски също.

Не знам просто ме предупредиха преди това небях чувал за такива неща.Нече ме е страх просто няма да ми е приятно да ме изпраскат със някоя сметка за нещо което не съм използвал.За антивирусната имам заводска във самия телефон avg pro сканирал съм го с нея един път в начолото като взех телефона да я пробвам.

ne sa glupusti edin priatel taka imashe 20lv poveche smetka 4sms po 4.80 :)

edinstvenia nachin da se spasish e prosto da gledash kakvo svaliash primerno ako si svaliash fenerche a pak iska dostap do sms e iasno che pravi i neshto drugo osven da ti puska lampata :)

Мерси за информацията колега ще гледам да не свалям такива който искат достъп до sms на мен ми казаха снощи,че няко от браузери живите тапети и във някой от игрите имало такива вируси.

Мерси за информацията колега ще гледам да не свалям такива който искат достъп до sms на мен ми казаха снощи,че няко от браузери живите тапети и във някой от игрите имало такива вируси.

Свали си анти-вирусна програма, както ти написах по горе. При всяко ново приложение - сканират. Обаче ще си затлачиш и без това бавничкия телефон.

Има програми, които сканират всичките ти приложения и ти казват коя, какви права иска от телефона. Мисля, че Avast-а включваше такава функция. Като добавим и факта, че Avast има най-доброто безплатно (а и не само) приложение за намиране на телефона, направо е задължително да си я сложиш.

Аз във момента съм AVG про накаква безплатна версия за 90 дена тя нали би трябвало да ми свърши същата работа като avst като изтече AVG pro ще си дръпна avast.

Edited by best.deals.bg

Аз във момента съм AVG про накаква безплатна версия за 90 дена тя нали би трябвало да ми свърши същата работа като avst като изтече AVG pro ще си дръпна avast.

Не знам дали върши същата работа, но Avast има повече функционалност като цяло. Не е само анти-вирусна.

Първото изглежда много добре.

Да ама не - верно е интересно, но все още не знам защо дадох пари за него... Сега на лок скрийна ми се пули един часовник и три бутона, които дефакто ми скриват снимката на дъщеря ми почти изцяло. Дифолт бутоните са за яркост (тотално useless) и за ниво на звука - това горе-долу бива. Виждам, че може да са други и да са повече, но аз искам ЧИСТ лок скрийн като стария с елегантен часовник върху него, който не се набива в очи.

Забелязвам, че дизайна на 4.0.3 се върти около Google Circles и затова всичко е в кръгове... Не съм чак толкова впечатлен. Продължава отвратителния лаг като набирам някого и все още не мога да определя каква е причината. Днес имах проблеми и при писане на смс-и. И там все още не знам какъв е проблема, но няколко пъти вече натискам буквите и те не излизат в полето за писане, та се налага да се връщам назад.

Все още нямам време да се занимавам с новите профилни снимки. Или по-точно да си оправя новите профилни снимки.

Да ама не - верно е интересно, но все още не знам защо дадох пари за него... Сега на лок скрийна ми се пули един часовник и три бутона, които дефакто ми скриват снимката на дъщеря ми почти изцяло. Дифолт бутоните са за яркост (тотално useless) и за ниво на звука - това горе-долу бива. Виждам, че може да са други и да са повече, но аз искам ЧИСТ лок скрийн като стария с елегантен часовник върху него, който не се набива в очи.

Забелязвам, че дизайна на 4.0.3 се върти около Google Circles и затова всичко е в кръгове... Не съм чак толкова впечатлен. Продължава отвратителния лаг като набирам някого и все още не мога да определя каква е причината. Днес имах проблеми и при писане на смс-и. И там все още не знам какъв е проблема, но няколко пъти вече натискам буквите и те не излизат в полето за писане, та се налага да се връщам назад.

Все още нямам време да се занимавам с новите профилни снимки. Или по-точно да си оправя новите профилни снимки.

Трябва да си играеш с Widget Locker-а, за да постигнеш желания резултат. Ето виж на какво е способен.

XDAWLTHREAD.png

А това Google Circles... можеби имаш предвид Google+?

Трябва да си играеш с Widget Locker-а, за да постигнеш желания резултат. Ето виж на какво е способен.

А това Google Circles... можеби имаш предвид Google+?

Играх си - не виждам нищо из настройките... Това са явно други теми - не съм свалял засега.

Circlеs е част от Гугъл +, все още не мога да преценя дали е нещо хубаво или не...

Играх си - не виждам нищо из настройките... Това са явно други теми - не съм свалял засега.

Circlеs е част от Гугъл +, все още не мога да преценя дали е нещо хубаво или не...

Не е в настройките, затова не можеш да видиш нищо. Трябва да свалиш отделните елементи и уиджети и да ги добавяш по единично. Може да си потърсиш готови теми. Те имат елементите в архивче и можеш да си ги слагаш. Не са в Play Store-а обаче.

Най-после успях да си изчистя екрана! Всичко друго са глупости ако питате мене. Още мисля дали да сложа часовник, но изчистен е толкова добре, че се колебая. Манипулацията е направена хитро, но може да си скъса нервите човек, докато разгадае как да се справи.

Checkrom v6 ти трябва. Качваш и заебаваш другите простотии. Базиран е на GB. Виж в Youtube клипчета как изглежда, как се инаталира. Ако гониш чиста визия и да напасваш всичко от до както ти искаш, те това е.

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

Или си взимаш HTC One X и всичко си идва на място със софтуера :P

След като аз съм доволен от Dialer-a, нямам оплакване от десктопа и lock screen-a това ТРЯБВА да означава доста. Забележете - не просто не се оплаквам, доволен съм! Т.е. не е като съвсем да нямам забележки но са малки и не си струва споменаването.

НТС няма да си взема, а тук странните и неясни разправии са свързани с Андроид 4.0.3, не с телефоните ни.

НТС няма да си взема, а тук странните и неясни разправии са свързани с Андроид 4.0.3, не с телефоните ни.

Абе аз няма да споря, защото и няма смисъл реално, всеки си има предпочитания, но да питам само "Защо?".

Какви са твоите аргументи? Аз мога да ти кажа моите аргументи защо бих и не бих си купил всяка една марка ако искаш.